151 Shares 9195 views

IPhone nie jest wliczone: co robić? Możliwe przyczyny i rozwiązania

Tutaj pamiętać: czy masz tak, że podniesienie słuchawki telefonu, aby jakąś ważną rozmowę telefoniczną, napisać wiadomość tekstową, lub po prostu zobaczyć, co razem pokazał go. Jestem więcej niż pewien, że stało się to w ogóle. Jaka była pierwsza reakcja? Oczywiście, gdy zgrzeszyli do martwych baterii! Ale dotyczy to tylko telefony proste, tanie. Ale praktycznie wszyscy użytkownicy dróg nowoczesnych gadżetów, takich jak iPhone, iPad i innych. Kiedy zaczyna się panika. Użytkownicy uważają, że urządzenie jest zepsute! Tak więc, aby rozwiać obawy trochę, niech nas razem z wami dzisiaj odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego nie iPhone co robić” Również spojrzeć najczęstszych przyczyn tego problemu. Wystarczy pamiętać, że programistom Apple stworzyli bardzo wysokiej jakości produktu. A więc tak po prostu, leżącego w kieszeni, nie mógł złamać.

IPhone nie jest wliczony w cenę. Co zrobić najpierw?

Więc masz iPhone i stwierdzili, że jest wyłączony. Wszystko próbuje włączyć to dało żadnych wyników. Wtedy proponuję następujące:

  • Sprawdzić swój gadżet pod kątem uszkodzeń fizycznych. Po tym wszystkim, może w im, a leży przyczyna. Jeśli nie, to przejść.
  • Należy zwrócić uwagę na warunki pogodowe. Mimo wszystko, jeśli telefon był dość długi czas na zimno lub ciepło, może on automatycznie wyłączony. Jeśli tak, to niech ostygnie nieco / ciepło, a to będzie działać ponownie.
  • Spróbuj naładować urządzenie. Mimo wszystko, większość iPhone nie włącza się po wypisie.
  • Jeśli telefon nie reaguje na fakt, że trzeba go podłączyć do sieci, nie martw się! Pozostawić do odstania na ładowanie przez co najmniej 30 minut. Najprawdopodobniej będzie się do życia. To co się dzieje, gdy telefon przez długi czas był jednym ładowaniu, a on mocno przegrzany baterię. Może się zdarzyć tak, że coraz poszedł złą ładowarkę. Jest to najbardziej powszechny problem, że jest. To. W tym przypadku telefon ma i na co nie reaguje. Spróbuj wymienić wadliwy s / y w miejscu pracy.

Były to najczęstsze powody, dlaczego iPhone nie jest włączone. A jeśli powyższe metody nie rozwiązało problemu? I nadal nie chce się włączyć iPhone. Co robić dalej?

inne przyczyny

Jednak może się zdarzyć, że po podłączeniu do sieci, gadżet będzie bezpiecznie naładowany, ale pozwoli Ci to nie udało. Może to wskazywać, że:

  • Out of order przycisk wł. / Wył. W tym przypadku, podróż do centrum serwisowego cię To pomaga. Eksperci, zastępując przycisk, aby szybko rozwiązać ten problem.
  • Jest to błąd w oprogramowaniu. W celu upewnienia się, czy tak jest, naciśnij jednocześnie dwa przyciski: Power i Home – i trzymać je tak długo, jak na wyświetlaczu pojawi się dziesiątkę. Ale nie przesadzaj, zobacz! Jeśli naciśniesz jednocześnie dwa przyciski na dłużej niż 30 sekund, maszyna może poruszać się w trybie rozruchowym kierowca. Tak więc, jeśli nie był strzałem w dziesiątkę, telefon włączył, problem można uznać za rozwiązany. Użyj gadżetu.
  • Problem z „żelaza”, tj. E. akumulator jest niesprawny, płatności i tak dalej .. W tym przypadku, improwizowane metody i narzędzia nie pomoże. Noś swój iPhone w centrum serwisowego, ale nie może to zostać naprawione.

wniosek

Jak widać, większość z powodów, dla których nie jest wliczony iPhone, nie tak straszny. W większości przypadków można je rozwiązać samodzielnie. Ale mam nadzieję, że gadżet nigdy Cię nie zawiedzie i zawsze będzie działać jak w zegarku. Ale nawet jeśli pojawią się problemy, gdy iPhone nie chce się włączyć, co zrobić, będziesz już wiedzieć za pośrednictwem tego artykułu.