413 Shares 2265 views

Smartphone Samsung Galaxy J1: Dane techniczne, instrukcje, opinie

Dziś zrobimy mały przegląd w smartfonie Samsung Galaxy J1. Prawdopodobnie każdy wie jaką cenę południowokoreański producent otrzymał tę sławę, którą znalazł na rynku telefonii komórkowej. Podstawą arsenale firmy polega właśnie urządzeń budżetowych. telefony komórkowe firma zawsze mają dobry stosunek ceny do jakości, odpowiadającym segmencie, w którym się znajdują. To samo odnosi się do smartfonu Samsung Galaxy J1, która była przedmiotem dzisiejszej recenzji.


Trochę o liczbie Producent i model J

Różne urządzenia południowokoreański producent w tym niezawodnego montażu. Często mają one dobre właściwości techniczne. Oni przebić do ścieżki firmy do chwały, która zdobyła w tej chwili, dzięki nim (ale nie wyłącznie) producent był w stanie wspiąć się prawie na sam szczyt. Ale teraz ten trend widać, że „Samsung” porzuca dotychczasowe schematy, stopniowo odbierając z zakresu urządzeń tanich i zastąpienie ich bardziej efektywne, ale również droższe modele.

Być może, firma zdecydowała, że marka jest bardzo cenione na rynku, a teraz jest to możliwe do pracy w tym kierunku. Najprawdopodobniej według obliczeń odbywa się wyłącznie na wysokiej popularności urządzeń firmy. Teoretycznie wahają J miał być najlepiej sprzedającym wszystkich pojazdów firmy. Jednak w praktyce okazało się więc, że skuteczność pierwszego modelu, na przykład (i to Samsung Galaxy J1, przeglądy, które prezentujemy w tym artykule), było gorsze niż „Lyumiya” uwolnionego „przez Microsoft.” Okazuje się, że J1 nie jest skuteczna? Prawdopodobnie, tak, to prawda.

Odnosi się wrażenie, że linia budżetowa stworzony przez armię wielbicieli odpowiednie opinie. Szczerze mówiąc, Samsung Galaxy J1, z których szybko rozprzestrzeniać opinii w internecie – to tylko jakiś bezużyteczny, jeśli chodzi o maszyny do napełniania, który tak naprawdę nie uzasadnia wydane pieniądze go kupić. Być może słusznie telefon można nazwać anty-osobisty rekord południowokoreański producent.

Niemniej jednak, bez względu na to jak smutny wszystko może się wydawać, nie zapominajmy, że Samsung Galaxy J1, której cechy są jeszcze godne uwagi, przychodzi na rynku smartfonów w różnych wersjach. Wśród nich znajduje się wersja z modułem, który pozwala na pracę w sieci czwartej generacji, czyli wspierania LTE. Taka sama zmiana ma nieco inną platformę, która działa bardziej efektywnie. Oto zakup telefonu może mieć sens, w przeciwieństwie do oryginalnej wersji standardu. Tymczasem uważamy podstawowe parametry urządzenia.

Samsung Galaxy J1. Cechy smartfonów

Słuchawka jest w sklepach i salonach komunikacji komórkowej z rodziny systemu operacyjnego „Android” w wersji 4.4.4. Ekran Matryca utworzona w technologii TFT. Wyświetlacz jest 4,3 cali. Ponadto, jego rozdzielczość – 480 800 pikseli. Automatyczna regulacja poziomu oświetlenia nie jest. Gęstość – 217 pikseli na cal. Ekran dotykowy typu pojemnościowego.

Samsung J100F Galaxy J1 wyposażony typu akumulatora litowo-jonowego, o pojemności 1850 mA godzinę. Jak zapewnia potencjalnym nabywcom południowokoreański producent, smartfon będzie w stanie wytrzymać około 10 godzin ciągłej rozmowy w sieciach trzeciej generacji, 40 godzin odtwarzania muzyki non-stop i 9 godzin oglądania filmów lub filmów. Godzin w Internecie poprzez Wi-Fi może dotrzeć do 9 godzin na minimalnym poziomie oświetlenia.

Telefon Samsung Galaxy J1 ma rodzinę procesorów Spreadtrum. Zatrudnia dwa rdzenie jednocześnie, maksymalna częstotliwość zegara, który może osiągnąć 1,2 gigaherca. RAM – 512 megabajtów. W modyfikacji SM-J100F wzrosła do 768 MB. Nie bardzo duża różnica, i faktycznie, ale to nadal będzie trochę łatwiej radzić sobie z wielozadaniowej. Do przechowywania danych osobowych przeznaczono 4GB właściciela telefonu. Jest wsparcie dla zewnętrznego Pojemność pamięci do 128 GB.

Rozdzielczość główny aparat 5 megapikseli, przednie – tylko 2. lampa błyskowa LED jest przewidziane do fotografowania w nocy, a do uzyskania dobrych zdjęć (stosunkowo) został zbudowany automatycznego ustawiania ostrości na obiekcie. Telefon pozwala na korzystanie tylko dwie karty SIM. Ta modyfikacja DS ( "Dual SIM"). Przed rozpoczęciem korzystania z nich, trzeba być przetwarzane na standardowych MicroSIM.

Smartfon może korzystać z sieci komórkowej drugiej i trzeciej generacji. Sieć Wi-Fi komunikuje się z zakresów b, g i n. Do przesyłania plików pomiędzy dwoma urządzeniami, można użyć modułu Bluetooth w wersji 4.0. Do synchronizacji z komputerem PC lub laptopem trzeba użyć standardu microUSB kabel. W przestrzeni trójwymiarowej wielkość urządzenia, są następujące: wysokość – 129, szerokość – 68,2, a grubość – 8,9 milimetra. Masa urządzenia wynosi 122 gramów.

Opcje Samsung Galaxy J1

Instrukcje, jak również inne elementy dokumentu, to jest mało prawdopodobne, aby być zainteresowany potencjalny (lub rzeczywisty) od nabywcy. Zasady pierwszym uruchomieniu smartphone już mocno wyryte w umysłach, a szczególnie cenne Wśród dokumentów będzie reprezentował tylko gwarancję. Poza tymi elementami baterii w zestawie dla urządzenia, ładowarki typu kabel MicroUSB-USB 2.0 do niego. Właściwie sam telefon.

projekt

Z bardzo pierwszy rzut oka staje się jasne, że to nie jest ten drugi, jak najbardziej typowym przedstawicielem rodziny urządzeń z systemem operacyjnym Android „systemu”, wyprodukowany przez ulubione Korei Południowej. Jednak nie wszystko, co złe. W rzeczywistości przedmiotem naszej dzisiejszej recenzji jest wystarczającej jakości i ciekawego zestrzelony. Wokół ekranu urządzenia rozciąga się niewielki okantovochka, co automatycznie sprawia, że maszyna pod pewnymi względami bardziej interesująca.

Jeśli mówimy o estetyce, nic nowego, co do zasady, nie. Wszystko to „Samsung” jest typowa dla smartfonów firmy. Mobilny model rynku urządzenie jest prezentowane w trzech kombinacjach kolorystycznych. Pierwsze dwa są dość standardowe. Ten biały roztwór (perłowy), jak również kolor czarny. I trzeci wariant – niebieska kolorystyka.

Materiały konstrukcyjne

Dużym plusem w skarbcu smartphone – tworzywo sztuczne korpusu samolotu. Jego jakość jest naprawdę na wysokim poziomie, chcę długą i nieustanną chwałę pracowników firmy za ich doskonałą pracę w tym kierunku. Plastiku, który jest stosowany w produkcji tego typu smartphone jest dość korzystne odróżnia ją od podobnych urządzeń konkurencyjnych. Porozmawiajmy o kontroli.

Lewa strona

Tu jest klucz z którego możemy regulować głośność urządzenia. To również sprawia, że możliwe, aby zmienić tryb audio wyciszony lub wibrować. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najbardziej, że nie jest zwykłym rocker głośności.

Po prawej stronie

Po przeciwnej stronie będzie można zauważyć zarządzania energią przycisk telefonu. Naciskając na swoim urządzeniu, można zablokować i odblokować, a także włączyć lub wyłączyć.

Dolny koniec

Tutaj mamy złącze do synchronizacji z komputerem PC lub laptopem. To microUSB v2.0. Jest on również stosowany do ładowania urządzenia za pośrednictwem komunikacji z urządzeniem lub z sieci zasilającej.

Górny koniec

Nic szczególnie interesujące. Tylko jack, które podłącza się do przewodowy zestaw słuchawkowy stereo (lub słuchawek) średnia 3,5 milimetra.

tylny panel

Tutaj omówimy. Jeśli będziemy je brać, możemy go znaleźć pod baterią, a także gniazda dla kart SIM, przetwarzanych przez standardową MicroSIM. W przypadku zakupu modyfikację tylko z jednym gniazdem, widzisz miejsce drugiego zwykłej czapki. Jest też gniazdo MicroSD formacie pamięci zewnętrznej.

niezawodność

Urządzenie w ręku nie jest złe, to nie będzie się wyślizgnąć. W pewnym sensie, nawet wygodne. Do tego muszę powiedzieć dziękuję ponownie dla pracowników, którzy nie są leniwi i zrobił wreszcie ładny plastik. Z łatwością urządzenie jest ukryte w kieszeniach. Klawisze mechaniczne poniżej ekranu przeznaczony do szybkich aplikacji składanych. Dodatkowo posiada dwa sterowania dotykowego.

Podsumowanie i opinie

Więc jakie są zalety urządzenia powiedzieć opinii? Były to:

– Dobra jakość komunikacji.

– Dobry mikrofon.

– średnią intensywność wibracji.

Wśród wad użytkownicy zgłaszają:

– tylko mikrofon. Choć jest jakość, ale w hałaśliwym otoczeniu dadzą twój głos bardzo cicho.

– cena.

Rzeczywiście, koszt jednostkowy jest dziesięć tysięcy rubli. Za te pieniądze można łatwo kupić smartfon Lumia 640, który wyraźnie przekracza charakterystykę jego konkurenta. Oraz w segmencie „Android”, można znaleźć wiele bardziej wydajne modele w tej samej cenie.