684 Shares 4321 views

Doogee DG700 Titans 2: opinie. chroniony smartphone

W ramach tego przeglądu artykule zostaną omówione szczegółowo smartfon jako Doogee DG700 tytanów 2. Uwagi o tej maszynie, jej mocnych i słabych stron oraz innych ważnych informacji z nim związanych, zostaną podane poniżej.

nisza devaysa

Raczej ciekawych niszowych marketingu wybrane do Doogee DG700 Titans 2. Przeglądy są dopiero potwierdzone. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dużo podróżują, jest zapalonym rybakiem albo myśliwym, a także aktywny tryb życia. W tym przypadku, w przeciwieństwie do podobnych rozwiązań „Sony”, jest bardziej przystępne. Z drugiej strony, miał skromniejsze specyfikacji technicznych. Ale oczekują czegoś nadprzyrodzonego nie pochodzi od niego – smartphone budżetowego w bezpiecznej obudowie. Okazuje się, że decyzja chińskiego producenta skupia się na tych potencjalnych klientów, którzy potrzebują urządzenia entry-level z wszystkimi podstawowymi funkcjami, doskonałą autonomii i zabezpieczony przed kurzem i wilgocią z organizmu.

Opcje

Sprzęt imponujące, zarówno telefon entry-level, ma chińskiego systemu. W uzupełnieniu do inteligentnego telefonu, zawiera następujące akcesoria do Doogee Titans 2 DG700:

  • Przewodowy zestaw słuchawkowy stereo.
  • Ładowarka.
  • Kabel Format YUSB / mikroYuSB.

Z kolei lista dokumentacji dostarczonej wraz z urządzeniem polega na karcie gwarancyjnej oraz instrukcji obsługi. Wreszcie należy zauważyć, że jest on chroniony przez smartphone. W wyniku wypadku oraz Screen Protector for przednim panelu nie są konieczne. Jedyną rzeczą, która nie jest z pewnością brakuje w poprzednio wymienionym liście – jest to napęd zewnętrzny flesz. Ale to jest już powszechną praktyką, a nie wszyscy producenci wyposażają swoje karty pamięci smartfony. To urządzenie musi być zakupiony oddzielnie za dodatkową opłatą. Tym bardziej, że ze względu na zintegrowaną pamięcią w tym gadżetem nie jest tak dużo, a ich właściciele po prostu nie może się obejść bez zewnętrznego napędu.

wygląd

Stopień ochrony od Doogee tytanów 2 DG700 IP67. Panel przedni posiada wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala. Powyżej ekranu jest ukryte za metalowymi prętami słuchawce. Obok niego znajduje się z przodu aparatu i oko czujnika światła. Trzy znane przyciski sterujące wyświetlane poniżej ekranu „Menu”, „Home” i, oczywiście, „Powrót”. Wszystkie krawędzie urządzenia są wykonane z metalu i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Górna strona jest devaysa specjalny korek gumowy. Ukryty pod 3,5 mm gniazda audio oraz mikroYuSB. Przy dolnej krawędzi gadżetów jest tylko otwarcie rozmowy mikrofonu. Na prawym boku telefonu posiada przyciski do regulacji głośności. Z kolei po lewej stronie – blokady i przycisk programowalny. Tylna pokrywa dla Doogee DG700 tytanów 2 wykonany jest ze skóry. Tutaj wywnioskować głównego aparatu i jego diody LED, które są umieszczone na płycie metalowej.

podstawa obliczeniowa

Raczej skromne jak na dzisiejsze standardy, centralny procesor używany w Doogee DG700 tytanów 2 – MTK6582. To sprawdzone rozwiązanie, które opiera się na 4-computing modułu opartego na energooszczędnej architekturze „A7”, ale wysoki poziom produktywności tych jąder mogą już pochwalić. Również należy zauważyć, że częstotliwość taktowania poszczególnych rodzajów największego obciążenia wzrasta do imponujących 1,3 GHz. Zasobów obliczeniowych procesora jest wystarczający dla większości codziennych zadań kino zabaw i muzyki, czytanie książek i korzystania z internetu. Przy tym wszystkim, że potrafi obsłużyć bez problemów. Jedyna nisza, że ten procesor „zbyt trudne” – to najbardziej wymagający najnowszej generacji zabawek trójwymiarowych. Ale z drugiej strony, trzeba uruchomić im droższy smartphone bardziej produktywne chip.

Okazuje się, że jest to budżet smartphone z podstawowym zestawem funkcji dla każdego dnia. Jeśli użytkownik potrzebuje więcej, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na droższych rozwiązań z „Sony”, np Z3.

Wyświetlacz oraz akcelerator graficzny

Chociaż jest to smartphone budżet, ale jakość wyświetlacza nie jest zadowalająca. Rozdzielczość – 540×960. Gęstość pikseli na jego powierzchni wynosi 245 ppi, to znaczy jeden punkt na powierzchni ekranu jest prawie niemożliwe do odróżnienia oko i obraz nie jest ziarnisty. Ponadto, należy zauważyć, że matryca tyłu wyświetlacza wykonana jest w technologii „IPA”. W związku z powyższym, ekran jest jasne i pełne, a kąt widzenia jak najbardziej zbliżonym do 180 ° C. Kolejny układ tego telefonu jest OGS technologia. Jego istota polega na tym, że pomiędzy panelem przednim i w dotyku powierzchni ekranu matrycy ma szczeliny powietrznej, i zapobiega zakłóceniom obrazu pod kątem około 180 stopni. W rezultacie, można zauważyć, że jakość ekranu w tym urządzeniu jest doskonały i nie ma żadnych słabości. Jako akcelerator graficzny w tym przypadku działa „Mali” -400MP2. To, jak CPU, sprawdzone rozwiązanie. Wysoki poziom wydajności nie może się pochwalić, ale jego moc obliczeniowa jest wystarczająca do większości codziennych zadań. Jedyną rzeczą, której nie można sobie pozwolić, a także CPU – jest to najbardziej wymagający najnowszej generacji zabawek trójwymiarowych.

aparaty smartphone i co mogą zrobić

Jak wcześniej wspomniano, zakres ochrony obudowy 2 w Doogee tytanów DG700 – IP67. Oznacza to, że urządzenie, nawet krótkotrwały, może być zanurzony w wodzie. W tym przypadku, to pozostanie w dobrym stanie. Ale tu jest dodatkowy przycisk do sterowania kamerą w takiej sytuacji nie jest przewidziane. W związku z tym liczyć na podwodnych właścicieli przeglądów tego urządzenia nie jest konieczne. Ten chroniony smartfon wyposażony dvmya komór. Przednia kamera oparta na czujniku z wymiarem 5 min. Jest to wystarczające dla „autoportretów” lub służące do wykonywania połączeń wideo. W głównym czujnika kamery 8 Mn. Jest również wyposażony w autofocus i podświetleniem LED.

Jakość obrazu uzyskuje się z niej dość dobre. Istnieje również możliwość nagrywania wideo. Maksymalnie rolki jakości w tym przypadku byłoby „EychDi” z częstotliwością odświeżania 30 obrazów na sekundę. Jakość nagrania wideo z pomocą tego typu smartphone nie wnosi zastrzeżeń iw pełni spełnia podanej specyfikacji.

pamięć

Smartphone Doogee DG700 tytanów 2 jest wyposażony w tylko jedno PL RAM standardowej DDR3. Procesy systemowe natomiast zajmują 700 MB, a użytkownik musi przeznaczyć jedynie około 300 MB. Jest to wystarczające dla większości codziennych zadań. Ale coś więcej nie należy oczekiwać od urządzenia entry-level. Pojemność wbudowanej pamięci to 8GB. Użytkownik do przechowywania danych osobowych przeznaczono około 3 GB i 1,5 GB przeznaczone na instalowanie oprogramowania. Stanowisko reszta jest zajęta przez oprogramowanie systemu preinstalowanego. jak zdefiniowano powyżej, nie jest wystarczająca dla wygodnej pracy na tym urządzeniu. Dlatego też, bez karty flash właściciel tego gadżetu nie można zrobić dokładnie. Odpowiednią szczelinę przewidzianą w tym urządzeniu i można wstawić pamięci zewnętrznej o maksymalnej pojemności 64 GB. Jeśli z jakiegoś powodu to nie wystarczy, można użyć dowolnej dostępnej pamięci w chmurze, takich jak „Yandex.Disk”.

bateria

Imponująca pojemność baterii w tym urządzeniu, które jest 4000 mAh. Dodano do tego energooszczędnego procesora i małym wyświetlaczem o przekątnej 4,5 cala. Również rozdzielczość ekranu raczej skromne – 540×960. W rezultacie, można liczyć na 2-3 dni na baterii przy średnim poziomie wykorzystania gadżetu. Bardziej intensywne obciążenie na inteligentnego telefonu, jak zdefiniowano poprzednio zredukowana do 1-2 dni. Ale przy minimalnym wykorzystaniu devaysa może liczyć na to, że będzie rozciągać 4 dni na jednym ładowaniu akumulatora. Biorąc pod uwagę fakt, że to urządzenie jest entry-level, wartości te zdecydowanie nie wnosi sprzeciwu.

Komunikowanie

Telefon Doogee DG700 Titans 2 jest wyposażony w imponujący wachlarz przewodowych i bezprzewodowych sposobów danych. Zapewnia ono następujące interfejsy:

– urządzenie jest wyposażone w dwie szczeliny dla kart SIM. Istnieją sieci nadajników 2. i 3. generacji. W pierwszym przypadku, prędkość jest ograniczona do 500 kbit / sek., To wystarczy pobrać prostych witryn. Ale w drugim piku transferu danych może osiągnąć kilkadziesiąt megabitów na sekundę, a to wystarczy, aby pobrać plik wideo lub połączeń wideo i komunikacji za pomocą tego samego „Skype”. Teraz mamy do czynienia z jak skonfigurować inteligentne Doogee DG700 Tytanów 2 do wymiany danych w tym przypadku. I następujący algorytm:

  • Po pierwszym włączeniu smartfon otrzyma automatyczną regulację operatora.
  • Mamy je zapisać.
  • Ponowne uruchomienie urządzenia.
  • Aktywować usługę danych w górnym menu rozwijanego.
  • Uruchom przeglądarkę i rozpocząć przeglądanie portali internetowych.

– Ponadto, urządzenie jest wyposażone w nadajnik „Wi-Fi”. Obsługuje większość typowych modyfikacji, a mianowicie – b, g oraz n. W tym przypadku stawka może osiągnąć około 100-150 Mb / s, a to jest zupełnie wystarczy, aby pobrać film lub nawet jakiegokolwiek innego dużego pliku na tym urządzeniu. Główną wadą tej technologii – krótki zasięg. Rozwiązania te są idealnym rozwiązaniem dla małych biur lub mieszkań. Dobrze, jeśli trzeba być stale podłączony do globalnej sieci, sieci mobilne następnie, po prostu nie ma alternatywy.

– Innym sposobem transmisji bezprzewodowej – „Bluetooth”. Interfejs ten pozwala podłączyć gadżet do zestawu stereo lub wymiany danych bezprzewodowych z podobnym inteligentnego telefonu lub telefonicznie. Szybkość transmisji danych w tym przypadku jest małe, i duże pliki za pośrednictwem tej technologii bezprzewodowej do pobrania problematyczne. Ale małe utwory lub zdjęcia przekazać piwnicy.

– Aby zrealizować urządzenie nawigacyjne natychmiast wdrożone dwie technologie. Pierwszy z nich – GPS. Opiera się ona na określaniu położenia urządzenia za pośrednictwem systemu satelitarnego. Po drugie – A-GPS. W tym przypadku wykorzystywane do nawigacji telefonii komórkowej wieże. Obecność tych dwóch technologii sprawia, że łatwo obrócić telefon w pełni ZHPS Navigator. Tylko, że w tym przypadku jest to obowiązkowe, aby zrobić – jest zainstalowanie dodatkowego oprogramowania do tych celów.

– Jak już wspomniano wcześniej, to inteligentny telefon jest wyposażony w port mikroYuSB. W tym urządzeniu, to spełnia dwie funkcje. Pierwszy z nich – jest ładowanie akumulatora. Ale drugi jest aktywowana po podłączeniu do komputera PC lub laptopa. W tym przypadku urządzenie może zamienić się w regularnych dysku flash USB lub kamery internetowej. Tryb pracy urządzenia przez użytkownika, wybierając odpowiednią pozycję z menu po podłączeniu do komputera PC lub laptopa.

– Ponadto telefon wyposażony jest w typowym 3,5 mm gniazda audio. Dzięki niemu, gadżet można podłączyć zewnętrzny zestaw słuchawkowy stereo. W zestawie z urządzeniem są słuchawki entry-level. Jakość ich dźwięku będzie odpowiadał przeciętnemu użytkownikowi. Ale fani muzyki będą musieli kupować droższe głośnik z poprawą jakości dźwięku.

oprogramowanie

Ponieważ oprogramowanie systemowe w tym gadżecie wykorzystuje najpopularniejszą najświeższe platformie oprogramowania – „Android”. Ponadto, w tym urządzeniu budżetu uruchomiony jeden z najnowszych wersji It – 5,0. On uzupełniony standardowy zestaw widgetów z gigantem wyszukiwarce „Google”. Istnieje również wbudowany w oprogramowanie systemu operacyjnego (kalkulator, budzik, organizer, itp). Nie zapomnij o deweloperów i sieci społecznych. W tym przypadku, wstępnie zainstalować klientów „Facebook” i „gwizdek”. Ale reszta aplikacji (na przykład dodatkowych zabawek, edytora tekstu, klienci krajowych serwisach społecznościowych lub antywirusowe) nowo wykonane właściciel systemu budżetowego będzie trzeba instalować dodatkowych aplikacji ze sklepu.

cena

Ten smartphone jest tylko w jednej wersji – Doogee Titans 2 DG700 Black, który jest oceniane przez producenta na $ 150. Z jednej strony, specyfikacje techniczne tego gadżetu nie są imponujące. Ale ponieważ w tym urządzeniu skupia się na bezpiecznej obudowie. Stąd trochę zawyżone ten smartfon w porównaniu z podobnymi smartfony taki plan. Reszta to typowe rozwiązanie klasy podstawowej, który może pochwalić się całkiem dobry stopień autonomii. Ponadto, jego zasób jest wystarczający dla większości codziennych zadań.

Opinii właścicieli i ekspertów

Doskonale wyważone rozwiązanie okazało Doogee DG700 Titans 2. Przeglądy powiedzieć, że praktycznie nie ma słabych punktów. Hardware go na akceptowalnym poziomie. Ekran jak kamery, nie wnosi sprzeciwu. Pojemność akumulatora i stopień autonomii – też. Szczegółowe uwagi od właścicieli jest ochrona ciała w Doogee DG700 tytanów 2. test warunków skrajnych, przeprowadzonych przez wielu właścicieli chińskiego gadżetu, wskazując, że ciało nie miał tyle wodoszczelna i pyłoszczelna. Jednak krótkotrwałe zanurzenie w wodzie i krótkoterminowej uderzony w zapylonym środowisku nie obezwładniania ten inteligentny telefon. Z drugiej strony, metka Demokratyczna $ 150 eliminuje wszystkie uprzednio wymienione uwagi. Należy także pamiętać, że jest to rozwiązanie klasy podstawowej i oczekują czegoś więcej od niego nie jest to konieczne. Okazuje się, że ten smartfon jest doskonały stosunek jakości do ceny.

I w końcu?

Doskonale wyważony budżet klasy smartphone w bezpiecznej obudowie – a Doogee DG700 Titans 2. Odpowiedzi wskazują na wysoki poziom funkcjonalności, wysokiej jakości montażu obudowy i przystępnej cenie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niedrogiego smartfona z wysokim stopniem autonomii, aw chronionej obudowy. W rezultacie, ten smartfon jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy są w ciągłym podróży, rybaków, myśliwych i sportowców.