870 Shares 8297 views

„IPhone 6S»: Opinie z właścicieli, opisu i charakterystyki

Podniecenie, co było spowodowane rozpoczęciem sprzedaży nowego modelu smartfona od firmy Apple – «iPhone 6S», który będzie w opinii szczegółowo przedstawione poniżej, nie minęło. Działalność sieci jest debata, którzy już kupili gadżet nowiuteńki, że i ci, którzy to strata pieniędzy rozważenia. I dopóki te spory nie ustają.

kategorii cenowej

produkty Apple nie są coraz tańsze w czasie, jak wiele Soup tej kategorii. I „iPhone 6S», przeglądy, które są na tyle sprzeczne, jest mało prawdopodobne, aby być o wiele tańsze niż kilka miesięcy. Do tej pory cena smartfona wynosi około 64 000-72 000. I wielu ludzi wierzy, że jest to zbyt wysoka cena za nawet dobry, ale wszystkie tego samego telefonu. Inni są zdania, że nie jest jak produkty Apple do których jest ona po prostu nie ma pieniędzy. Może powinniśmy dowiedzieć się, co jest takiego specjalnego w tym gadżecie jako „iPhone 6S». Cena, którego opinia jest bardzo pozytywna, naprawdę gryzie. Że koszt gadżet prowadzi wiele myśleć o zakupie więcej opcji budżetu. Tym bardziej, że koszt nie wchodzi na rynek rosyjski. Jak również za granicą.

System operacyjny

„IPhone 6S», przeglądy, które jeszcze bardziej pozytywne niż negatywne, sprzedawane z preinstalowanym iOS 9. Na zalet tego systemu operacyjnego, można mówić bez końca, ale nadal właściciele starszych modeli produktów Apple, które są do niego uaktualnienia może oceniać wszystko bez zmiany gadżet. Pierwszą rzeczą, która przyjemnie zadowolony – to szybkość i czas reakcji. „Muchy” system operacyjny jest naprawdę. Drugą rzeczą, która robi wrażenie na użytkownikach – jest rosyjskojęzyczna asystent Siri. To naprawdę dobry „mówi i rozumie” w języku rosyjskim. To znacznie ułatwia korzystanie z gadżetu. Ale oczywiście, płacić tyle pieniędzy tylko dla systemu operacyjnego nadal nie ma sensu. Zwłaszcza po iOS 9 już osiągnął dwie kolejne aktualizacji (9.1 i 9.2). Istnieje smartfon jest czymś więcej niż tylko niech i jakość, ale jest bardzo zamknięty i ograniczony system operacyjny telefonu komórkowego.

przekątna ekranu i tapety na żywo

Po wydaniu iPhone 6 Plus, wielu właścicieli próbowali zastąpić go szybko ze świeżym modelem – 6S. I wielkość ekranu nie odgrywały żadnej roli w tym. Nowy model (6S) posiada całkiem akceptowalny wielkości 4,7 cala. Po pierwsze, smartfon z ekranem o przekątnej jest bardzo miły w dotyku w ręku. Zwłaszcza u kobiet. Po drugie, wiele zauważyć, że korzystanie z gadżetu stało się bardziej przyjemne. Rzeczywiście, ogromny rozmiar ekranu dla smartphone – jest to niepotrzebne, bo rozmowa z nim nie jest zbyt wygodne, ale do końca nie są tabletki. iPad jako dobrze. Ale obecność żywych, ruchomych tapet zadowolony wielu. Zwłaszcza tych, którzy widzieli recenzję „Apple godzin.” Oczywiście ci, którzy używają smartfonów z systemem operacyjnym „Android”, to nie jest zaskakujące. Ale wygląda naprawdę imponujące tapety. A co najważniejsze, nie męczy baterię biorąc kawałek biżuterii procent. Cieszy większość właścicieli.

tworzywo

„IPhone 6S», których opinie pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru jest wykonana z innowacyjnego materiału. To ciężka i lekka aluminiowa. Teraz inteligentny telefon stał się silniejszy niż wszystkie poprzednie modele. Po pierwsze, aluminium serii 7000 może wytrzymać niewielkie oddziaływanie, pozwalając „internal” gadżet pozostać nietknięty. Na przykład upadek z niewielkiej wysokości smartphone nie zostaną naruszone. A jeśli wziąć pod uwagę koszty, takie innowacje nie jest zbędny.

Po drugie, gadżet jest dobrze zabezpieczony i pod względem wyświetlacza i tylnej okładce. Oczywiście, nikt nie uchyla się specjalną folie ochronne i szkła, wciąż lepsze wykorzystanie. „IPhone 6S», która jest przydatna do badania opinii przed zakupem, konieczne jest, aby chronić go przed uderzeniami i spada, to jest wyjątkowa. Osłony ochronne mogą również pomóc. Kieliszek ciężkich na wyświetlaczu może być dodatkowo chroniony przed zarysowaniami przy użyciu specjalnej folii.

kamera

Być może właściciele podoba najbardziej. A ci, którzy wcześniej nie mieli, na przykład konto na Instagram, niemal natychmiast został zabrany. Aparat jest bardzo prosty magia. Przednia kamera uzyskała pozwolenie na 5MP. Oznacza to, że selfie (fot sama) jest teraz jeszcze lepszy. Nie wspominając o tym, że teraz działa jak ekran błyskawicznie. On jest oświetlona przez światło, co daje przejrzystość i jasność obrazów nawet w słabym świetle. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy nie zawsze powiedzieć, że aparat iPhone jest dość dobre. I zdjęcie wykonane przy ich pomocy, produkowane udane i jasne. Poza zewnętrzną (główny) uzyskała 12 MN. To, w połączeniu z doskonałą jakość i bardzo wysokich matrycy w bardzo jasne i oddawanie barw prawdziwych obrazów. Film jest obecnie usuwa definicję górnym TV w formacie 4K. Należy przygotować się do faktu, że biorą filmy i zdjęcia z dużą ilością miejsca, więc trzeba się upewnić, że to wystarczy.

"Living Picture"

Opinie klientów „iPhone 6S» niezmiennie opisać to modne funkcję. W rzeczywistości, „żywe obrazy” są wałki mikroskopijne, gdzie obraz zmienia się w ciągu kilku sekund. Jeśli porównamy się z faktem, że nie jest stacjonarnym PC, to jest coś podobnego do GIF-animacji. A nawiasem mówiąc, nie jest więc wyjątkowym rozwiązaniem. Tak więc, głównym konkurentem Apple – Google – zapewniła swoim użytkownikom możliwość tworzenia ruchomych obrazów „Awesome”. Oczywiście, to nie jest tak spektakularne i żywe, jak gadżetów Apple, ale także zajmuje mniej miejsca. W czasach mniej. Jednak wiele dziewcząt dostać prawdziwą przyjemność, podnosząc nie tylko piękne krajobrazy i miejsca, ale również tworzenie unikalnych zdjęć na żywo. Ocenić ich piękno, nawiasem mówiąc, są nie tylko właściciele gadżetów Apple na urządzeniach mobilnych, ale także wszyscy inni. Mimo, że nie będzie wyglądać tak spektakularne i piękne.

spektrum kolorów

Tegoroczne gadżety skład jabłoni uzupełniane o nowe kolory. Kolor różowy złoto lubił wiele dziewcząt. I większość z nich wybrała ten odcień, ponieważ ma tendencję do różnić w zależności od światła z jasnym różu Silver-różowym.

„IPhone 6S Plus”, przeglądy, który jest również pozytywna, aktualizowany przez kolor. Rose złoto stała się hitem w 2015 roku. Ale klasyczny czarny kolor stał duży luz. Mniej kupujący chce zobaczyć na znudzonym tonem gadżetu. Niektórzy mężczyźni także postawić na kolor nowy, całkowicie zażenowany, że z różowym zabarwieniu.

repliki smartfony

Przedsiębiorczy chińskich producentów niemal natychmiast po premierze na sprzedaży produktu oryginalnego amerykańskiego zaczął tworzyć kopię. Lub repliki, jak nazywają je teraz. Tajwan – do produkcji lidera. To naturalne, że istnieją konsumenci tych produktów. Nie każdy może sobie pozwolić na oryginalnym iPhone. Tajwan „iPhone”, 6S opinii właścicieli, które nie są tak różowo, jest uruchomiony „Android” system operacyjny. Ale powłoka jest umieszczona głównie pod iOS. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie wygląda bardzo podobnie do oryginału, ale na „wypychania” oczywiście, przegrywa. Ale kategoria cenowa kilkakrotnie niższe – około 8000-13 000. Dlatego właściciele opinie, choć nie tak entuzjastycznie, ale nadal pozytywne. System działa, aplikacje są wprowadzane, funkcjonują normalnie, urządzenie wygląda trochę różni się od oryginału. Wiele z nich zadowolony, że się pochwalić iPhone, podczas gdy milczy, że jest to tylko replika.