221 Shares 8424 views

Jak zainstalować ICQ na telefon

ICQ (ICQ) na telefon komórkowy dzisiaj jest najczęstszą aplikacji. I ta popularność jest łatwo wytłumaczyć. Głównie ICQ daje właścicielowi wielką możliwość korzystania z Internetu posłańca bez pośrednictwa komputera PC lub laptopa. Nauczmy się, jak zainstalować ICQ na chiński telefon, lub jakikolwiek inny, do komunikowania się z przyjaciółmi, znajomymi i współpracownikami w Internecie.

Poniżej znajduje się szczegółowy i bardzo proste instrukcje krok po kroku.

Krok 1: Jak zainstalować ICQ przez telefon: konfigurowalny Internet

Aby dostać telefon ustawienia internetowe w telefonie, zadzwoń do operatora sieci komórkowej, lub znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej. Co do zasady, operator natychmiast wysyła do komunikatu konfiguracji Wap-Internet, MMS, GPRS-Internet. Ci wybrali i skonfigurować urządzenie mobilne jest na profilu pracy.

Krok 2. Jak zainstalować ICQ przez telefon: UIN użyto do nabycia

Nawiasem mówiąc, komputer z dostępem do Internetu nadal potrzebne, aby dostać „asechnym” numer (UIN był używany). Jeśli nie masz komputera, poproś kogoś z przyjaciół do formularza rejestracyjnego. Odbywa się to albo na miejscu icq.com lub bezpośrednio przez aysik klienta (jeśli użytkownik ma już ICQ na komputerze). Nie zapomnij wymyślić pseudonim i wypełnić pola z dodatkowymi informacjami.

Krok 3. Jak zainstalować ICQ w telefonie: Pobierz ICQ

Aby to zrobić, należy wybrać jedną z najbardziej wszechstronnych klienta – Jimm lub MIP ICQ. Nawiasem mówiąc, ten ostatni nadaje się do nawet najbardziej nietypowych komórkowych. Wsad może być wykonane bezpośrednio do odpowiedniego miejsca w telefonie komórkowym lub za pośrednictwem laptopa lub komputera. W pierwszym przypadku, gdy za pośrednictwem mobilnej przeglądarce internetowej, przejdź do autora strony tej aplikacji, znaleźć link „Pobierz” i kliknij na nim. Jeśli trzeba – wybierz model telefonu komórkowego i innych parametrów. Zwykle, zapraszamy do pobrania jad i jar. Jeśli telefon jest nowy model, trzeba będzie tylko plik jar.

W drugim przypadku należy podłączyć za pomocą USB-kabel (zwykle chodzi o zakup telefonu) telefon komórkowy do komputera. Poczekaj, aż system zostanie w pełni wykryć nowe urządzenie (będzie to oznaczać korotky charakterystyczne brzmienie). W razie potrzeby, automatycznie zainstalować sterowniki, które są odpowiedzialne za ruch komórek (w tym przypadku, jako wymienny nośnik). Użyj Explorer, otwórz folder telefonu. W kolejnym oknie otwórz folder, w którym zapisane pliki asechnogo aplikacji na telefonie. Zaznaczając je i klikając prawym przyciskiem myszy, wybierz opcję „Kopiuj”. Następnie otwórz folder urządzenia mobilnego, który został zaprojektowany dla aplikacji, ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie „Wklej”. Zaczekaj, aż proces kopiowania nad Bude.

Kiedy już udało się zainstalować ICQ w telefonie, otwórz plik, który właśnie ściągnięty. Aplikacji lub bezpośrednio otwarte lub rozpocząć proces instalacji – to zależy od modelu telefonu.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie telefony obsługują tę metodę instalowania różnego rodzaju zastosowań. W tym przypadku, aby zainstalować ICQ trzeba wcześniej uruchomić specjalny program, który jest przeznaczony do synchronizacji telefonu z komputerem. Co do zasady, to jest na płycie CD-ROM dołączonej do zestawu z telefonem komórkowym. W przypadku utraty lub płyta zyskała już używany telefon, wniosek można pobrać z oficjalnej udziale sieciowym producenta telefonu.

Teraz, gdy wiesz, jak zainstalować ICQ w telefonie, można zawsze pozostawać w kontakcie ze znajomymi.