729 Shares 1177 views

Muzeum starych samochodów w Moskwie i na przedmieściach Petersburga

Gdzie są ludzie, zakochany w szybkości i hałasu drogowego pod kołami tej wartości rzeczywistej jakości, ponadczasowe, aby zrelaksować umysł i cieszyć się legendy? Oczywiście, w zabytkowych samochodów muzeum. W Moskwie, tam są tylko dwa, inny znany wystawa znajduje się w mieście Zelenograd, Petersburg przedmieściach.


Największe muzeum zabytkowych samochodów

Rogozhsky wał – ulica, znany wszystkim w miłości z osobą rocznika samochodu. Jest znany na całym muzeum Moskwa, mieści się w dawnym budynku fabryki. Ogromna terytorium – nieporównywalny zaletą wystaw samochodowych. Znajdują się one w kilku dużych sal, z których każda zajmuje osobną ekspozycję tematyczną.

Dokładny adres muzeum: Moskwa, wał Rogozhsky, dom 9/2. Jest to duży czerwony budynek, nie wiem, jest trudne. W muzeum znajduje się pięć minut spacerem od stacji metra „Rzym”.

Są wycieczki do wszystkich zainteresowanych widzów. Fotografia nie wolno robić, ale za możliwość trzeba zapłacić koszt preferencyjnego biletu.

W muzeum ekspozycja na wale Rogozhskoe

Podobnie jak wiele innych muzeów zabytkowych samochodów, to jest w stanie urzec publiczność zainteresowaną od samego początku oglądania wystawy. W pierwszym pokoju są głównie samochodów zagranicznych. A jednak jest to bardzo ciekawy eksponat – „płazów Capsule”, samochód stworzony przez nieznanego mistrza w latach 70-tych ubiegłego wieku. On zaprojektował zbiornik paliwa lotniczego i kierowanie go – prawdziwy żeliwną patelnię.

samochody zagraniczne prezentowane są tutaj "Lincoln", "Cadillac", "Volvo", "Mercedes", "Dodge", "Bentley". Istnieją również produkty General Motors, Ford Motors, Willis i Jensen Motors. Nawiasem mówiąc, kolekcja muzeum „Cadillac” jest naprawdę imponująca.

Sowieckie samochody: VAZ, GAZ, ZAZ i ZIL. Prezentowane tu i krajowy samochód wyścigowy „Estonia-8”, wydany w jednym egzemplarzu. Jasne eksponaty – kabrioletów domowych. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o nich Innym ciekawym faktem? Radziecki zamienny – samochody na biednych. Są one kupowane przez ludzi, którzy nie mogli sobie pozwolić na samochód z normalnym dachem metalowym.

Muzeum starych samochodów „Frunze”

Wystawa ta jest nazywana „Autoville”. Aby się tu dostać, trzeba dostać się do stacji metra „Frunzenskaya”, który wtedy jeszcze mieć około siedmiu minut pieszo. Muzeum mieści się w tym samym budynku co restauracja „Moskvich”. Dokładny adres "Autoville": Moskwa, ulica Usachev, budynek 2, budynek 1.

Jest to nie tylko muzeum, ale również prawdziwym centrum kultury. Budynek „Autoville” znajdują się kawiarnia, bar, centrum projektowe dla dzieci oraz sklep z pamiątkami. A przecież tam są wykłady, wystawy, a nawet pokazy filmowe. Ponadto, co dwie godziny, istnieją darmowe wycieczki z przewodnikiem. Zaiste, wielki rocznika muzeum samochodów. Zdjęcia zrobić tutaj również nie jest zabronione.

Opis ekspozycja „Autoville”

Przy wejściu goście są witani przez „Ford” 1907 uwolnienia, doskonały rocznik wymienialnej, już obchodził swoje stulecie. Wystawa główna znajduje się w piwnicy budynku.

Istnieje wiele sportowych samochodów zabytkowych – seria „Bugatti” w różnych latach. Ponadto, nie są na wyświetlaczu, a stan samochodów zagranicznych, „Bentley”, „Rolls-Royce”, „Mercedes”. Jasny eksponat – "Cadillac de Ville". Na podobny udał się Elvis Presley i jeden różowy, dał swojej matce.

Przedstawiony w „Autoville” samochodów krajowych, jak i klasyczne. Tutaj „Moskale”, „Wołga”, „Kozacy”. Nawiasem mówiąc, jeden przedstawiciel tej ostatniej wymienionej marki w tym muzeum naprawdę przyciąga poglądy zainteresowanych siebie. Ten „Fitorozhets” – „Zaporozhets”, ozdobne trawy i kwiaty.

Zabytkowych samochodów na przedmieściach Petersburga

Takie odprowadzenie wystawy są, jak wspomniano powyżej, nie tylko w stolicy. Muzeum starych samochodów w Zielenogorsk otwiera swoje podwoje dla zwiedzających prawie codziennie. Wyjście jest tylko w poniedziałek. Dokładny adres muzeum: miasto Zielenogorsk, morskie autostrady, 536.

Ekspozycja powstała na bazie klubu „Unia Retro”, wszystkie samochody zabytkowe dostarcza uczestnikom. Nawiasem mówiąc, niektóre z samochodów – nie oryginały. To po mistrzowsku odtworzył z rysunków z ostatnich egzemplarzy, które zostały również zaangażowane w odbudowę członków klubu.

Podobnie jak wiele muzeów zabytkowych samochodów, to jest wypełniona duchem założycieli wybranego okresu. Ten 30-tych ubiegłego wieku, ciekawy i ważny czas dla Europy i dla krajowego przemysłu motoryzacyjnego.

Do najciekawszych eksponatów muzeum Zelenogorsk

Wita odwiedzających BMW 335 – elegancki samochód, nawet biorąc pod uwagę fakt, że już osiemdziesiąt lat.

Oto samochodów krajowych, które stały się rodzajem sławy. To ZIL-115, który należał w czasach Breżniewa „Pontiac Tempest”, którego właścicielem był Jurij Gagarin. Oni naprawdę odtworzyć ducha jego wieku.

Można też zobaczyć kolekcję „General Motors” samochód w muzeum. Maszyny te są nieco podobne samoloty. Tam w ich wdzięcznych liniach czymś subtelnym, przyciągając uwagę ekscytujące. Pojazdy te otworzyły nową erę dla zachodniego przemysłu samochodowego w latach 50-tych ubiegłego wieku. Stały się one prawdziwe arcydzieła jego czasu.

Muzeum zabytkowych samochodów – to nie jest tylko okazją do miłego spędzenia czasu i wiele się nauczyć. W rzeczywistości jest to również prawdziwa szansa na chwilę w czasie, w przestrzeni dziesięcioleci, gdy maszyny zostały wykonane na sumieniu, z metalu, a nie z plastiku. Wtedy życie wydawało się prostsze i bardziej interesujący, a ulubiony samochód do reprezentowania prawdziwą wolność.