695 Shares 2302 views

Japoński "pathfinder": "Nissan Pathfinder"

Wielu pamięta jasne reklam z Nissanem, które zostały pokazane nowe „Pathfinder”, „Nissan Murano” , „Navara” i, oczywiście, „X-Trail”. Producent pozycjonuje swoje SUV jak ATV. Są one w stanie poradzić sobie z każdym off-road. Co więcej, wszystkie samochody mają doskonałe wyposażenie techniczne. Czy rzeczywiście tak jest? Spójrzmy wraz z Nissan Pathfinder.

historia

Po raz pierwszy japoński samochód pojawił się w 1986 roku. Pod nazwą „Nissan Pathfinder” pojazd był znany tylko na rynku amerykańskim. W innych krajach, SUV o nazwie Terrano. Początkowo samochód został wydany w wersji 3-drzwiowej, bardziej praktyczna wersja pięciodrzwiowa pojawiły się dopiero po 3 latach.

Początkowo samochód był rodzaj surowca samochodzie swobodnej konstrukcji. Jednak Japończycy mogli pochwalić się doskonałą wydajność, teren skrzynka rozdzielcza i blokada tylnego mechanizmu różnicowego i wystarczająco mocny silnik. W tym i kochał „Nissan Pathfinder” na całym świecie.

Druga generacja samochodu pojawiła się dopiero 10 lat później – w 1996 roku. Pathfinder teraz ma przyjemny wygląd. Pod maską został ustawiony 3,3-litrowy V6. Ale główne trendy „chip” (w tym czasie) była niesamowita ilość systemów elektronicznych, które bez wątpienia poprawiają charakterystykę przepuszczalności.

Do tej pory, na światowym rynku motoryzacyjnym, trzeciej generacji samochodu „Nissan Pathfinder”. Japończycy zbudowali nowy samochód oparty na pickupa Nissan Navara. Prezentacja odbyła się w 2005 roku. Nowoczesny SUV z Japonii stał się bardziej wydajne i znacznie wzrosła w rozmiarze. W odróżnieniu od swoich „przodków”, w nowym SUV, można zainstalować dodatkowy rząd siedzeń.

Teraz Nissan Pathfinder zachodzi między Murano i Patrol w modelu składzie.

projekt

Wygląd samochodu jest bardzo atrakcyjna. Nowoczesny design, groźny wygląd, płynne linie ciała – to właśnie „Nissan Pathfinder”. Zdjęcia pomagają upewnić. Jest tam również zewnętrzne SUV i kilka praktycznych szczegółów. Na przykład Japończycy nie zapomnij wyposażyć Pathfinder specjalne kołki przez które łatwo wejść do kabiny. Ponadto, umieszczony na bagażniku dachowym. Z nich można nosić ładunek na dachu. Teraz salon. Nic w nim niezwykłe. Jednak w oczach natychmiast generuje ogromną ilość różnych przycisków i pokręteł. Mówi sprzętu i technologii SUV. Są jednak pewne wady. Na przykład, większość nielogicznie są przyciski sterujące podgrzewane fotele kontroli klimatu i. Znajdują się one w dolnej części panelu środkowego i nakładają dźwignię zmiany biegów. To nie jest do końca jasne, a projekt schowek. Dokładniej, schowek – dwa z nich. Byłoby wygodniej, gdyby zjednoczone.

Przestrzeń wewnątrz samochodu jest więcej niż wystarczająco. Ale komfort i nie może mówić. I tak to jest jasne, że to SUV czuje się jak w twierdzy. Nowoczesna, dobrze wyposażona twierdza.

parametry techniczne

Istnieje pięć opcji 3 turbo (2,5 litra, 174 HP;. O pojemności 2,5 litra, 190 HP;. 3 litrów, 231 KM) i 2 benzyna (4 V6 i 5 6-litrowy V8). Zamontowana wraz z silnikiem 5-stopniowy „automatyczne” lub 6-stopniowy „mechanizmy”. Koszt samochodu „Nissan Pathfinder” zaczyna się od 40 tysięcy dolarów. W niedalekiej przyszłości planowane jest pojawienie 4. generacji Pathfinder SUV.