781 Shares 7071 views

Jak uszyć piłkę – porady, sztuczki i technika

Wydawałoby się, że informacje o tym, jak prawidłowo uszyć piłkę, powinien być mało interesujące – sprzęt sportowy w sklepach są oferowane w szerokim zakresie, tak że łatwo jest zastąpić rozdarty piłkę. W rzeczywistości, pytanie jest nadal aktualne. Dobry sprzęt jest tak drogie, że czasami konieczne jest zebranie miesięcy. I kupić wysokiej jakości piłka nie jest tak prosta.

Majsterkować czy nie warto?

Dowiedz się, jak prawidłowo uszyć piłkę, ma sens tylko jeśli trzyma naprawdę dobry, skóra rzecz. Po pierwsze, należy pamiętać, że praca jest żmudne i wiele godzin. Przez wzgląd na tanie rzeczy nie warto bawić się z nim. A po drugie, skóra, z których składają się głównie tanie kulki piłki nożnej, nadal nie będzie trwać długo po zabiegach naprawczych – szwy zaczną szybko rozwikłać. Jest możliwe, że nastąpi to jeszcze w trakcie reanimacji.

Nawet ośmielił się uszyć piłkę, nie zapomnij oryginalny doskonały kształt, aby przywrócić go nie dostaniesz. Melon w tej sprawie może być jak wszystko jedno nie będzie, ale również pełny piłka już nie ma. Więc będzie to nadaje się tylko do szkolenia i meczów towarzyskich.

przygotowanie narzędzi

Że twoja praca była skuteczna, trzeba zaopatrzyć się w:

  • silne nici o grubości nylon skręcenie, ale linia nie wykracza – rozciągnie się i ścieranie materiału wiążącego;
  • szydło, jest wielkości otworów w elementach kulowych;
  • specjalne narzędzie pętli.

Na ostatnim, mieszka. Aby utworzyć fragment pochodzi ze stali sprężystej ciągu nie więcej niż pół milimetra poprzecznego i długości 20 cm, w środku jest ogrzewany świecy albo zapłonem palnika i złożone na pół. Końce zaciskania śruby M5 wędkę – będzie obsługiwać wiele łatwiejsze. Koniec pętli jest rozszerzona do rozmiaru nici, lekko wygięte do tego przycisku. Można dostać się do pracy.

Punktem wyjścia

Teraz bezpośrednio na jak poprawnie uszyć piłkę. Rozdarty szew ripper do najbliższego skrzyżowania. Kamera idzie w dół, a przez powstały otwór piłka zostaje wywrócone na drugą stronę. Pobliskie szwy na siłę. Jeśli nie zgadzają się, i trzeba je zgrać. Często istnieje potrzeba dla całego elementu vyparyvanii-pięciokąta lub nawet kilka. Na dziewiczych stawów sprawdzanych gwint mocowania: powinien być dokręcone do oporu, a knot – nie zaczynają kwitnąć. Jeśli nie ma jak, wiązka musi być dokręcona tak mocno, jak to możliwe i remis 3-4.

Jak uszyć piłki nożnej

Pierwsze wariancji szew.

  1. W istniejącej pętli otwór jest wprowadzony tak, że przechodzi przez dwie połączonych elementów.
  2. Wierzchołek gwintu jest popychany do pętli i rozciąga się po drugiej stronie.
  3. Związany węzłów podwójnych nici z maksymalnym skurczu, a więc w środku.
  4. Pętla jest wstawiony do kolejnego otworu w prawo; jeden koniec podwójnej nici rozciąga się w prawo.
  5. Pętla z powrotem do poprzedniego dołka, a drugi koniec jest wyciągnięta w kierunku już rozciągniętego łańcucha.

Ta procedura jest wielokrotnie powtarzana. Wizualnie szew wygląda parę przeciwnych węży. Kiedy osiągnie narożnik Pentagonu przędze mocno ciągnięte w przeciwnych kierunkach, aby zmaksymalizować obcisłe elementy połączenia, a następnie mocowane podplavlyayutsya kilka guzków i lżejsze. W tym stanie, mocowanie gwarantowane chroniony przed różnicami.

Kiedy jest ostatni element, piłka okazało na „twarzy”, jest włożona do aparatu, a Pentagon jest szyte w taki sam sposób, jak inni, ale bez dokręcania. Umieszczenie go na miejscu, Shvets ciągnąc końce przez mały otwór pozostałego wiązania węzła i topi się, który jest następnie popychany do meczu.

Przywrócenie trzpienia i kamery

Wiedza o tym, jak prawidłowo uszyć piłkę i przydatna w przypadku, gdy zaczął skręcać sutek lub uszkodzonego bezpośrednio do komory wewnętrznej. Zauważ, że w czasach globalnego niedoboru wiedzy byłbyś na tyle nowe „dane” można kupić w „scoop” łatwo. Tak że cały koncern został wyciągając stary i wstawianie nowych. Teraz naprawy celem nie jest takie proste. Sprzedam aparat nożnej jest praktycznie niemożliwe. Więc muszę ostrożnie rozciąć powłokę i ożywić starą „wypychania”.

  1. Jeśli sutek jest gospodarstwo i piłka idzie w dół, oznacza to, że aparat jest trucizną. Zostać zwolnione z niego powietrze, starannie pokrojone minimum szwów i wyciągnij go. Aparat jest opuszczany do wiadra z wodą; rosnących pęcherzyków zależy od miejsca awarii i otoczony z markerem. Następnie przychodzi w trakcie zestaw naprawczy do nadmuchiwanych materacy. Spędź „leczyć” aparatu, włóż ją z powrotem. Jak uszyć piłki nożnej, to już wiem.
  2. W celu określenia moczu PIN może być taki sam jak w komorze roweru lub po prostu umieścić w wodzie i obserwować czy wyjścia powietrza. Aby naprawić piłka zgrane w segmencie gdzie trzpień wychodzi, wyciąć złamany element z kawałkiem kamerą aż po utwardzeniu. Wewnątrz wypukłej sutka (średnica około 12 mm), wyposażony jest silnym gwintu tak mocno, że prawie nie weszła na mokro igły. Gdy ciśnienie to jest utrzymywane w górnej części smoczka jest dołączony patch 2 cm większy rozmiar, przy czym na mostku stykowym na komorę z tym samym zestawem naprawy.