649 Shares 1553 views

Co znajduje się szczęśliwe ręce. Rysunki, instrukcje montażu

Jeśli zostanie wykonana Jaka jest zadowolony z ich ręce, to trzeba wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem cechy konstrukcyjne urządzenia. Jak wspomniano przez doświadczonych rzemieślników, dla każdego indywidualnego producenta tego urządzenia nie jest zbyt trudne. Jeśli nie chcesz korzystać z pomocy specjalistów, należy zapoznać się z techniki manipulacji. Jaka jest zadowolony opisane wysokiej popularności, który jest również nazywany motosobakoy, ze względu na fakt, że ma niewielkie wymiary, a także dobrą przepuszczalność. Taki sprzęt jest skromny w pracy i zużywa w procesie sporo paliwa.

cechy konstrukcyjne

Jeśli zostanie wykonana Jaka jest zadowolony z ich rąk, przed rozpoczęciem manipulowania danymi, należy rozumieć wszelkie cechy konstrukcyjne, a także dowiedzieć się więcej o procesie montażu. Mając na uwadze sprzętu, można zauważyć, że jest to z napędem blok gąsienicowy o małej wielkości, które są używane do ciągnięcia różnych towarów o niewielkich wymiarach.

Dobór i montaż silnika

Jeśli zdecydujesz się wykonać Jaka jest zadowolony ze swoich rąk, trzeba myśleć o ważnej części domowej roboty – na silniku. Wykorzystywane w produkcji takich modeli samochodowych wspólny motorower, który znany jest pod nazwą SB-58. On – w Rosji. W roli głównych zalet tego urządzenia można odróżnić to, co jest przeznaczone do wyłącznego użytku skrzynce rozdzielczej ręcznym. Należy zauważyć, że silniki oraz zagranicznej może być stosowany w motosobakah. Jaka jest szczęśliwy, jeśli chcesz stworzyć z twoich rękach, które będą trwać przez długi czas, najlepiej jest użyć silników, które są sprzedawane pod markami Yamaha i Honda. Rola głównych cech tych silników wystaje uniwersalność, ponieważ takie urządzenia mogą być wykorzystywane do tworzenia zarówno Jaka jest szczęśliwy, a jakiekolwiek inne urządzenie, które zakłada silnik. Wśród tych ostatnich można wyróżnić domowe jednoosiowe oraz dużą moc.

Zbliżamy się do kwestii wyboru silnika poważnie

Jaka jest szczęśliwy domowy zapewnia silnik o wysokiej jakości. Musisz wybrać prawidłowy jego właściwości. Mistrz musiał pomyśleć o liczbie cykli silnika. Korzystne jest, aby korzystać z różnorodnych push-pull, które posiadają imponujące rozmiary i ciężar w porównaniu z czterech. Ale jak charakterystyk energetycznych, pozostają one niemal na tym samym poziomie.

Ważną częścią – Kontrole

Jaka jest szczęśliwy domowej roboty za działanie musi mieć kontrole, to w żaden sposób nie powinny zapomnieć przed manipulacją. Doświadczeni kapitanowie poleca używać kierownicę, która ma wbudowane kontrole. Projekt będzie miał przełącznik i gazu i sprzęgła, które można wypożyczyć sprzęt, używane.

technologia montażu motosobaki

Zanim zrobisz Co się szczęśliwym, trzeba przygotować plan projektu, który będzie uniknąć błędów. Zbierz podwozie musi tylko dopiero po przygotować łożyska oporowe. W kolejnym kroku dla nich obrabianych przepustów. Spawana rama może być stosowany jako konstrukcji nośnej. Ona posiada część rur o różnych średnicach, w celu nadania pożądanego kształtu tych elementów muszą być wypełniona suchym piaskiem. Teraz mistrz skleić oba końce kołków, które mogą być wykonane niezależnie od drewna. Preforma jest umieszczona w imadle, a potem powoli zginanie a palnikiem. Wystawienie na działanie gorącego powietrza powinny mieścić się w odpowiednim miejscu. Ważne jest, aby upewnić się, że maksymalne gięcie, zalecaną metodą jest użycie szablonu odniesienia. To puste można zrobić samemu, wykorzystując arkusz sklejki.

Metodyka pracy

Po wariatora o Jaka jest zadowolony została wybrana, można sprawdzić, czy wszystkie elementy mają wymaganą formę. Elementy są połączone ze sobą, a więc konieczne jest użycie zaciski spawalnicze. Prace te prowadzone są w celu zapewnienia, że w przypadku wystąpienia wad w zespole z nich może być tyle, aby pozbyć. Gdy wszystkie błędy są eliminowane, rama jest dobrze zabezpieczona poprzez spawanie. Rysunki Jaka jest zadowolony, oczywiście, może być zapożyczona z artykułu, ale do pracy, można przygotować je bez pomocy specjalistów. Aby zainstalować silnik na ramie, można użyć kęsów, które są wstępnie wykonane z blachy. Muszą być wykonane z dość ciężki karton. powinna być równa wielkości ramy. Półprodukty oraz wzmocnienie silnik dopiero po struktura jest ustalona w systemie ramowym za pomocą tego samego spawania klejenia. Teraz mistrz odłącza silnik od przedmiotu obrabianego, aby wreszcie skonsolidować je do systemu ramki.

Manipulacja wału składanego

Jaka jest szczęśliwy, właściwości techniczne, które będą zależały od składników stosowanych w procesie, może być wykonane samodzielnie, ale konieczne jest, aby rozważyć każdy krok przed manipulacją. Jednostka gąsienicowy zaleca się stosowanie składanego wałów, prowadzone łożysk i tulei. Najnowsze starannie obrobione na pierwsze, grubość ścianki nie powinna przekraczać liczby 5 milimetrów. Najcięższe motosobaka obciążenie będzie doświadczenie na tylnej osi. Ona powinna być wiodącą. Do tylnej części wału do silniejszego zębnika, który musi być podłączony do PPC. Osiąga się to za pomocą przekładni łańcuchowej. Sani Co się szczęśliwy dla można tworzyć własne przy użyciu drewnianych szynach i drewna ramki na bazie. Oprócz kompozytowej konstrukcji wału powinien mieć kompozytowe koła. Każdy z nich składa się z policzkami, którego wymiary są 3 mm. Dodatkowo, haczyki są stosowane w ilości kilkudziesięciu są konieczne do adhezji do podłoża. Są one wytwarzane z metalowej rury. W celu osiągnięcia tłumienia drgań kół na palec, a zwłaszcza na ich końcach są zainstalowane gumowe krążki.

Informacje na temat przeprowadzki

Jeśli myślisz o produkcji motosobaki, ważne jest, aby rozwiązać kwestię jak utwory zostaną wykonane. Oto przykład, który wiąże się z zastosowaniem przenośnika taśmowego. Jako parametr wystaje szerokość równą 220 mm. Dla ścieżek motosobaki są wykonane z płaskich taśm plandeki, jego długość powinna być równa 1260 mm. W celu zapewnienia wzmocnienia samochodów należy użyć grzebienie metalowe, które są zainstalowane na pręty w trakcie procesu montażu. Mocowanie komponenty utworów wyprodukowanych za pomocą śrub, należy wybrać te, które mają M6.

Konkludując

Jeżeli przed rozpoczęciem budowy myślisz o tym, co może się wydawać zarządzanie motosobakoy niepotrzebnie skomplikowane, to przekonanie jest fałszywe. Zarządzanie taką strukturę – nie trudniejsze niż motorower. Po prawej Uchwyt kierownicy osiądzie gaz, ale na drugim ramieniu zostaną wykorzystane do przełączania PPC. Tutaj znajduje się również uchwyt sprzęgła. Koło zamocowane do ramy za pomocą dwóch rur, które są mocowane za pomocą spawania w kształcie litery U widełek. Ostatni skonsolidowane na tylnej osi, a do tego przyzwyczaić, podkładki metalowe zrobić.

Z tego powodu, że silnik znajduje się wewnątrz utworów, dotknij go z rzutu będzie niemożliwe. Powinien on być nieco zmodernizowany. Co dotyczy odcinka rury, przy czym nie ma potrzeby wprowadzania w otwór, wielkość ta ostatnia jest wystarczająca do ramienia urządzenia uruchamiającego. Za pomocą spoin pomiędzy nieruchomą rurą i dźwigni skrzydłem. Sani dla Jaki jest zadowolony mogą być wykonane z łatwo dostępnych materiałów, na przykład często używany wystarczająco gęstej gumy.