107 Shares 7804 views

Jak zrobić pierścień z rąk do rąk

Istnieje wiele opcji do produkcji domowych ozdób. W tym artykule będziemy mówić o stworzeniu pierścienia z ich broni do rąk. Tak, trzeba będzie:


  1. Dwie kulki, kolor na życzenie.
  2. drut metalowy, pożądane jest przeciętna elastyczność.
  3. Narzędzia do pracy: cienkie szczypce lub pinceta wytrzymałe, szczypce do cięcia drutu, do metalu.
  4. Papier ścierny lub ziarno wysokiej makaron Indii do polerowania gotowego produktu.

Jeżeli gospodarstwo ma wiertarki, można kupić specjalną nasadkę do szlifowania, co znacznie ułatwia pracę.

Co jest potrzebne do tworzenia dekoracji

Aby ułatwić pracę nad stworzeniem pierścień z rąk do rąk radzą, aby przygotować taśmę klejącą, marker, długopis lub ołówek, a także postaci pierścieni wymaganej wielkości. Jeżeli ta forma nie jest, zamiast tego można użyć dowolnego obiektu o średnicy nieco mniejszej niż to konieczne. Średnica drutu powinna być wybrana tak, aby była nieco mniejsza niż średnica otworów w kulki.

Co to jest proces tworzenia ozdób

1. Rozpocząć tworzenie biżuterii z własnych rąk. Najpierw trzeba oddzielić od siebie części drutu 3 razy większej długości niż zamierzona średnicy przyszłego pierścienia. Każdy z segmentów trzeba trzymać się zgrubienia na ostatni był w środku segmentu. Następnie weź szczypce i segmenty Gnehm pod kątem prostym. Po obu segmentów gięcia drutu razem. Jednym z kulek muszą zatem być umieszczone nieco niżej niż drugi, a odcinki drutu – tak, że obwód pierścienia jest płaska. Dla wygodniejszego pracy z segmentów stalowych mogą być zabezpieczone taśmą.

2. Po tym, do kawałka drutu wokół podstawy cewki tak blisko jak to możliwe, z dokładnością do zgrubienia. Umieścić za pomocą długopisu lub ołówka do żądanej długości i nadal w zakręty. Przewód musi być nawinięte na odpowiednią długość, a następnie odciąć resztki z pomocą szczypiec. Za pomocą szczypiec wystarczająco mocno przymocować przewód do podłoża.

3. Prawie zawsze konieczna do metalowych form biżuterii. Z rękami jest wymagane aby owinąć wokół przedmiotu powstałego kształtu tak długo, jak nie mamy pierścień. Następnie należy przyciąć końce pozostałych drutu, dzięki czemu coś takiego kaskadowych (różnej długości). Przy pomocy szczypiec robi loki.

4. Po tych wszystkich zabiegów, uzyskany produkt musi być szlifowane od pozostałych ostre krawędzie, a następnie natrzeć na czyszczenie pastą do tkanki miękkiej. Jak gotowego pierścienia, pokazany na poniższym zdjęciu.

Co trzeba wiedzieć, aby elegancki pierścionek

Ponadto, nie będzie zbędne przypomnieć, że utworzenie pierścienia z rąk do rąk, można korzystać z drogich materiałów. Produkt w tym przypadku będzie bardziej reprezentacyjny. Jednak pierwsze do podjęcia tego konieczne jest, aby uzyskać rękę do czegoś tańszego.

Wreszcie trochę

W tym procesie tworzenia pierścień z rąk pełnego wypoczynku. Jeśli chcesz, aby pierścień, należy życzymy powodzenia! I pamiętaj, że wszystko należy podchodzić z odpowiednim poziomie odpowiedzialności i dokładności. W przeciwnym razie, utworzony element nie zachwyci Cię swoim projekcie.