830 Shares 4899 views

Rozbieżny – kto to jest? Rozbieżne wśród nas

Rozbieżny – kto to jest? Samo pojęcie ukute pisarza ze Stanów Zjednoczonych o nazwie Veronica Roth, pisząc trylogię na temat fabuły, która jest taka sama nazwa została sfilmowana. W świecie zachowanym po apokalipsie, to jest podział ludzi na pewne grupy – kasta. Przedstawiciel jednej z kategorii jest rozbieżny. Kto to jest? To jest ktoś, kto wyróżnia się z tłumu ze względu na ich unikalne zdolności.


Rozbieżny – co to znaczy?

Ta kategoria jest prześladowany, a nawet zniszczyć, tak jak „nie tak jak wszyscy” nie pasują do społeczeństwa, ponieważ mogą one być przede wszystkim kast razem. Inne grupy osób nie można uznać wyższość jednej nad drugą kategorią, boją się, ponieważ mogą one konkurować z istniejącego rządu. Przeniesienie tej koncepcji do nowoczesnego społeczeństwa rzeczywistym, możliwe jest interpretowanie rozbieżne myślenia jako coś, co może przełamać stereotypy, a od ruin stworzyć coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego. Rozbieżny … Kim jest ten człowiek? Ten, który krok naprzód, kto dąży do osiągnięcia swoich celów, co może przyjść. On zawsze ma świeży myśli i pomysły, precyzyjny i jasny plan działania.

Rozbieżne i społeczeństwo

Rozbieżny – co to znaczy? Opisując taką osobę, to jest, aby uznać, że jest to całkowicie unikalny rodzaj ludzi. Ten progresywny motorem postępu, innowatorem, niszczyciel i projektant w jednej osobie. Jest to specjalny fenomenalny osobowość. Czy możliwe jest wykrycie obecności dewiacji społecznej we współczesnym społeczeństwie? Można przypuszczać, że 100.000 osób rodzi się tylko jedną misję Falls znajduje się nie tak jak inni, aby przejść na system, aby żyć według własnych standardów, aby stać się społecznym adept, być rozbieżne. Nawet wybranych jednostek nie może wytrzymać ciśnienie zewnętrzne; płomień emanująca z Rebel, można stłumić bezpośredniego otoczenia. opinia publiczna może również odgrywać pewną rolę. Jako specjalny nie jest tak proste, łatwiejsze do przystosowania i żyć w pokoju, złożyć do większości.

Reakcja publicznej na zjawisko dywergencji

Rozbieżny – kto to jest? Co ten człowiek wywołuje reakcję w społeczeństwie? Wszyscy ludzie są różni, dlatego ich postawa wobec wydarzeń będzie również różnić. Jednak uważa się, że często jest to sprzeczność z powszechnie przyjętej opinii publicznej jest, delikatnie mówiąc, negatywnej reakcji. Wszelkie zasadnicze zmiany towarzyszy odrzucenia, przynajmniej na początku. Rozbieżne jest wbrew społeczeństwu, on zaprzecza wszystkiemu, nauczanych przez długi czas wszystkich obywateli przestrzegających prawa. Odnosi się wrażenie, że rzekomo obrażać ogólnie przyjętych zasad i norm. Wszystko jest nowe i innowacyjne jest zawsze poddany ostrej krytyki, kpiny, i tak dalej. Rozbieżny prawda – kto to jest? Jest to silna osobowość, która nie pozwoli wątpliwości pełzanie w głąb świadomości. Ten człowiek widzi cel i przechodzi bezpośrednio do niej, nie patrząc na społeczeństwo protest.

Rozbieżne wśród nas

Jak można wykryć Rozbieżne? Kto to jest? Po pierwsze, jest to bardzo zdeterminowany człowiek. Jeśli miał pecha z otoczeniem, nie zawaha się dążyć do przerwania cyklu, jego zdaniem, społeczeństwo i zmienić swoje życie na lepsze, i niech to może trwać wiele lat, ten człowiek zawsze dostaje jej drogę. Po drugie, jest to niezwykle wszechstronny osobowość, która nie kojarzy się wyłącznie na jednej rzeczy. Ponieważ są one opracowane w świadomości określa myśli i innowacyjne pomysły, mogące w przyszłości, aby zmienić świat. Ta bomba będzie służyć jako rodzaj motywacji do pewnych działań. I to nie jest tak ważne, czy zwolnienie zmieni tej inspiracji poza życiu jednej osoby lub milion; czy jest to zmiana na lepsze czy na innym niemożliwe – czas pokaże. Rozbieżny – kto to jest? Jest to człowiek, który mówi mało, ale nie dużo. On nie będzie tracić czasu, ponieważ liczy się każda minuta. Z reguły jest to kilka lat jest w stanie osiągnąć więcej niż kilka osób w całym moim życiu.

anti-patterns

Rozbieżne wzory przeciw, nie będą argumentować gwałtownie i udowodnić jego niewinność: niejednoznaczne dialog nie ma sensu, to tylko głupia strata czasu. Wise Rozbieżne natychmiast rozpoznać nieracjonalne wykorzystanie zasobów czasowych, unikając takiej komunikacji. Związki takie osoby również nie sumują się jak zwykłych ludzi. Aby wyszukać drugiej połowie, są traktowane bardzo poważnie. Wybraniec musi myśleć w ten sam sposób, żeby go zrozumieć w 100 procentach i podejmują wszelkie zamorochkami. Rozbieżny często sam, lub (bardzo rzadko) spotyka na swojej drodze tak samo jak siebie.

Co jeśli nie jak inni?

Wielu nastolatków czuć przytłoczeni starając się spełnić rygorystyczne zestaw standardów ustanowionych przez rówieśników, rodziców, szkoły. Może ktoś kiedyś myślał o tym, że on nie jest jak każdy inny, zasługuje na lepsze i stworzony do czegoś więcej w życiu? Człowiek często pozwala się wciągnąć w codziennych rzeczy, zamiast ponostyu osiągnąć swój potencjał i osiągnąć coś wielkiego, coś, co będzie zostawić po sobie ślad w życiu innych, czy ludzkość jako całość. Nie wystarczy po prostu być mądry lub dobre. Dojrzałej osobowości, między innymi, musi posiadać takie cechy jak odwaga, uczciwość, spokój, bezinteresowności. Jak gdyby to może brzmieć niegrzeczny, ale ludzie – jest głęboko zwierzętami społecznymi, którzy chcą pozostać w grupie, żadnej izolacji przeraża i dezorientuje przeciętnego człowieka. Ale Rozbieżne, który ignoruje przestarzałe stereotypy i pozwala się być uczciwy wobec własnego prawdziwego szczęścia.