732 Shares 3051 views

Przepis na grzyby na pierwszym, drugim, a na zimę

Imbir słusznie zajmuje zaszczytne miejsce po białych i polskich grzybów. Jest on podzielony na dwa rodzaje w zależności od miejsca pochodzenia. Odróżnić sosny szafran – ma wyraźnie rozróżnialne ciemniejsze koncentryczne okręgi na kapelusz i jodły – ma gładką czerwono-pomarańczowy kolor. Są fałszywe szafran. Aby odróżnić ją od tylko jadalne. Weź w koszu tylko grzyb, który na przełomie przydziela niedraŜniącym kolor soku z marchwi. Jednak powinna ona pachnie igieł. Na cięcia grzyb jadalny nieco zieleni. Najbardziej ulubiony sposób gotowania kulinarne pieczarki – solenie i – marynowania i duszenia. Ale są też inne przepisy. Przeczytaj poniżej, wybór najlepszych.


solenie

Przygotowanie grzyby na zimę – to jest, przede wszystkim, solenie. W 18 wieku Tak przygotowane grzyby były eksportowane do Francji … w butelkach z Rosji! Dlaczego taki dziwny pojemnik? Ze względu szczególnie cenione solone grzyby, kapelusza, która nie przekracza średnicy 2 cm. Grzyby nie zaleca się umyć, obrać i tylko rub. Parzyć je wrzącą wodą, aby wyeliminować goryczy. Następnie dodamy je w ciągu czapki kontenerowych, posypując każdą warstwę soli. Dodać ząbek czosnku i gałązkę koperku oparzone. Zamknij pokrywę i umieścić pod jarzmem. Kiedy grzyby będą rozstrzygać, wypełniają się świeżymi grzybami.

marynowanie

Najprostszy przepis na grzyby sposób następujący , Czyste grzyby, największy pokroić w kawałki i wrzucono do osolonej wodzie, aby nie stać się na zielono. Usiąść na durszlak do szkła wodnego. Przygotować marynatę. Wlać do miski 150 ml wody, 7 g soli i kwasu cytrynowego do wierzchołka noża. Gdy ciecz wrze, rzuca grzyby i gotować przez kwadrans. Następnie wyłowić grzyby i rozbudowany w wysterylizowanych słoików. Napełnij wannę przefiltrowaną marynatą. Przykryć pojemnik i umieścić je w zbiorniku z podgrzewa się do 60 ° C w wodzie. litrowe puszki pasteryzować 90 minut. Następnie pojemnik zostaje szczelnie zamknięty przez kapsle metalowe.

zupa grzybowa

A jeśli nie można czekać do smaku świeżo zebrane, oto przepis na grzyby do zupy. Grzyby czysty, mycie, wrzeć w lekko soloną wodą przez około 20 minut. Następnie woda, w której grzyby przygotowany zaleca drenażu. Dodaj je do bulionu po mięsa, ziemniaków i innych warzyw. Do domu często używać skrótu solone grzyby. Również te grzyby są często używane do przygotowania solanka.

Przepis na grzyby na patelni

W tej potrawy są teraz tylko głowy. Choć tego grzyba i jadalne, choć jest lepiej pre-zagotować 10 minut. Następnie wysuszyć na durszlak i ręcznik. Jest to w celu uniknięcia rozpryskiwania i grzyby zaczerwienił się, a nie na parze. Rzucamy je w rozgrzanym mieszaniny olejów roślinnych i masła. Dodać rumiane w tłuszczu Cebula. Przed podaniem wlać kwaśną śmietaną.

duszone grzyby

Jest to najczęstsza przepis na grzyby w kuchni rosyjskiej. dusić je w śmietanie z jabłkami, mięso, ziemniaki. Przed ułożeniem do naczynia prawie przegotowanej jak grzyby i wodę zdekantowano. Po pierwsze, na patelni podsmażyć cebulę. Dodaje się go do Ryzhikov, solą i położyć łyżkę masła. Zamknąć garnek z pokrywką i postawić na małym ogniu. Gaszenia więc 20 minut, a następnie wylewa się krem szkła. Jeśli jest zbyt cienki, można zagęścić go mąką lub bułką tartą.