513 Shares 7518 views

Biszkopt przepis

Aby upiec pyszne ciasto i pierniki nie potrzebują dużo produktów. Głównymi składnikami są zwykle jajka, cukier i mąka. Jeżeli ciasto gotować zgodnie z instrukcjami, a następnie dostać prawo ciasto, to nie rozstrzyga i będzie bardzo smaczne. Oto kilka jego przepisów:

Herbatniki przepis № 1

Składniki: 8 jajek, kubek mąki, kubek cukru.

Przygotowanie:

Jaja rozbić i wlać w jakimś głębokim zbiorniku, tak że kiedy je bić, utworzona masa wzrośnie zdecydowanie. Istnieje również dodać szklankę cukru. I za pomocą miksera rozpocząć bicia. Ten proces jest długi i może trwać nawet godzinę. Jeśli pośpiechu, potem herbatniki mogą osiedlić. Najlepszy ze wszystkich, kiedy myślisz, że masz wystarczająco dużo już bitą masę czeku. Musimy wziąć łyżkę z tyłu iz boku jej dolna do ubitej masy. Następnie podnieś łyżkę i sprawdzić, czy spadek z łyżką spada szybko, to znaczy, że jesteś ubitej masy nie wystarcza. Następnie trzeba dodać do otrzymanej masy mąki i ponownie przy pomocy miksera ubijać masę do uzyskania jednorodnej kompozycji. Płaszcz dolny specjalnie ukształtowane do pieczenia olej. Żeby było łatwiej dostać ciastko po upieczeniu, u dołu można umieścić kawałek pergaminu. Ponieważ ciasta przy dużym wzrostem temperatury, kształt powinien być o kilka centymetrów wyższy niż zalane masą. Wylać masę do formy i umieszczenie go w piecu nagrzanym. Temperatura powinna wynosić 180-200 ° C, Piec przez około 40 minut. Tak więc, co najmniej około 20 minut piec oderwać niemożliwe, ponieważ może to prowadzić do tego herbatniki osiada. Jeśli nie dopechet suchar, może również rozstrzygać. Gdy ciasto jest gotowe, pożądane jest, aby stanąć na około jeden dzień, jak to będzie zbyt miękki i nie mogą być cięte. Następnego dnia, można moczyć gąbkę jakiś pachnący impregnacji, brandy czy tylko dżem i udekoruj je ze śmietaną, aby ciasto.

Herbatniki przepis № 2

Składniki: szklanka mąki, 4 jajka, filiżanki cukru, masła.

Przygotowanie:

Podzielić jajka i wlać zawartość do głębokiego pojemnika. Z pomocą miksera ubić je bujne piany. Następnie stopniowo dodawać cukier i ubijać aż sztywną pianę. Przesiewa mąki powoli wylewa się do zbiornika i delikatnie wymieszać łyżką.

Po tym, olej smarowy i posypać mąką specjalnego naczynia do pieczenia i rozprowadzić ciasto na niego. Gdy to ciasto nie powinno trwać dłużej niż ľ wzrostu, ponieważ jest on w wysokiej temperaturze zwiększa objętość. Kładziemy kształt w piecu i piec przez 30-40 minut w temperaturze 180-200 ° C,

Nie otwierać piekarnika na 20 minut, jak ciasto może rozstrzygać i cała praca przyjdzie do niczego. Biszkopt po upieczeniu wyciąć źle, więc najlepiej, aby utrzymać go przez około jeden dzień. Ciasto można dodać wanilinę, orzechy ziemne, kakao w proszku.

Herbatniki przepis № 3

Składniki: 3 jajka, szklanka cukru, filiżanki mąki, masła.

Sposób przygotowania. Pokonać w mikserze jaja i cukru, aż objętość dwukrotnie. Po tym, kontynuując trzepaczka, stopniowo dodawać mąkę, aż będzie gładkie. Na postaci natłuszczonej wlać ciasto i umieścić ją w piecu w czasie 20-30 minut, w temperaturze 200 ° C

Herbatniki przepis № 4

Składniki: szklanka mąki, cukier filiżanka, 4 jajka, wanilia

Przygotowanie:

Oddzielania białka od żółtek. Przy niskiej szybkości za pomocą mieszalnika rozpocząć ubijania białka stopniowo dodać cukru i wanilii. Po białka bita, wlać żółtka i nadal pokonując masy. Mąkę przesiewa się przez sito i dodać do masy, mieszanie łyżką do uzyskania jednorodnej kompozycji. Otrzymane ciasto wlewa się do naczynia do pieczenia wysmarowanej specjalnego. Piec przez około 25 minut w temperaturze 180 ° C.