476 Shares 2448 views

Smaczne i odżywcze zupy grzybów z suszonych grzybów: przepis

zupa grzyby z suszonych grzybów (przepis przedstawiony poniżej) wytwarza się smaczne i odżywczo, gdy preparat takich potraw stosować tylko produkty zapachowe. Należy zauważyć, że najlepiej nadaje się do tego popołudnia parasole. Takie grzyby są dobrze wysuszone, a następnie moczenie praktycznie nie do odróżnienia od świeżych produktów.


zupa grzybów z suszonych grzybów: etap przepis

Komponenty pierwszych potraw:

  • Bulwy – 3 średnie kawałki,.
  • Wysuszone pieczarki parasole – 150 g;
  • duże świeże marchewki – 1 szt.;
  • Medium Cebula – 2 szt;.
  • Niskotłuszczowy świeże mleko – 2 kubki (stosowanego do moczenia grzyby);
  • filtrowanej wody pitnej – 2,5 l (na brzeczce);
  • bezwonny olej słonecznikowy – 6 dużej łyżki;
  • sól morska, przyprawy do potraw grzybowych, zmielony czarny pieprz, świeży zielony – dodaj na osobistych preferencji.

Preparat głównym składnikiem

zupa grzyb z suszonych grzybów, Receptury, które wiąże się z zastosowaniem parasole, powinna być wykonywana tylko, gdy główny składnik będzie moczenia. Do tego trzeba umieścić suszone grzyby w dużej misce zrobić, a następnie pokryć je z mleka o niskiej zawartości tłuszczu i moczyć w niej przez 4-5 godzin. Następnie parasole wymagane do rozdrabniania, a jeśli jest to pożądane, i mielono do otrzymania zawiesiny przy użyciu miksera.

przetwórstwa warzyw

zupa gotowania z suszonych grzybów zaleca stosowanie nie tylko parasole, ale także warzywa, takie jak cebule, bulwy ziemniaków i świeżej marchwi. Dwa pierwsze składniki powinny być drobno posiekać nożem, a ostatni – do nacierania na dużej tarce.

Saute warzywa z olejem roślinnym

Aby pyszna zupa z suszonych grzybów , aby uzyskać jak najbardziej pachnące, pożądane jest, aby dodać trochę smażonej cebuli cebula i marchew. Aby to zrobić, muszą umieścić na patelni, do smaku solą, pieprzem i olejem, a następnie gotować, aż aż składniki są pokryte złotym skorupie.

Obróbkę cieplną z pieczarek

Po tym jak wszystkie podstawowe składniki do pierwszej warstwy być przygotowana, to należy przystąpić do ich natychmiastowego przygotowania. Do tego moczone w mleku i rozdrobnione grzyby należy umieścić w garnku, aby wypełnić woda pitna, przypraw i smak zagotować. Dalsze wymagane ogień osłabł i gotować grzyby przez 20 minut. Następnie należy umieścić pieczarki pokrojone bulwy ziemniaków i gotować do miękkości. Na koniec płytkę należy dalej smaku soli i pachnących przypraw, a następnie umieścić w bulionie zbrązowiałego warzyw, gotowane i wyjąć z ciepła.

Jak złożyć danie na obiad

Po ugotowaniu zupy grzybowej z suszonych grzybów, receptury które wyglądały na nieco wyższe powinno być utrzymywane przez 15 minut w zamkniętej pokrywie, a następnie rozszerzony w głębokim naczyniu i podawać. Również do tego pierwszego naczynia zaleca się zaprezentować świeże posiekane zioła, chleb pszenny i gęstej śmietany. Bon appetit!