500 Shares 5669 views

Wyroby z przycisków własnymi rękami. świeże pomysły

Każdy dom musi istnieć pole z niepotrzebnych przycisków. Oczywiście, konieczne, aby połączyć je można tylko warunkowo tylko. Pewnego dnia będą użyteczne. Chyba … Więc są to lata, zapomnieć o nich, a następnie ponownie przypomniał na następnym walnym czyszczenia. Wyrzucić szkoda, bo dobry … Nie oferujemy do utrzymania starych i niepotrzebnych akcesoriów odzieży i zrobić rzemiosła z przycisków własnymi rękami. To nie jest tak trudne jak się wydaje. Ponadto, uwolnić się okno i móc tworzyć wspaniałe rzeczy do dekoracji pokoju.

Wyroby z przycisków własnymi rękami. materiały

Na pierwszy rzut oka jest to dość trudno sobie wyobrazić, co może być przydatne do starych przycisków. Ale jeśli uda się obudzić swoją wyobraźnię, pomysły będą kruszyć jak z rogu obfitości. Z tego, co możemy zrobić, rzemiosła? Od wszystkich! Do produkcji różnych artykułów pasuje absolutnie żadnych przycisków. Bez względu na to, co oni są nieco zużyte, że nie mają parę lub częściowo usunięte przez rysowanie długotrwałe użytkowanie. Nawet elementy, które kiedyś zdobiły koszule męskie, a oni pójdą na kurs, choć wydaje się bardziej zwykłych wyglądające członków tej rodziny nadal trzeba szukać. Musimy także klej, korzystnie przezroczysty i szybkie schnięcie. Gorące powietrze może być używany. Nici sztuczne drzewo, wstążki, pałeczki i kolorowe nici. W ogóle, to wszystko trwa wystarczającą ilość miejsca, ale nie stosowane ze względu na fakt, że po prostu niepotrzebne.

Produkcja pamiątek: drzew i kwiatów

Zacznijmy od drzewa. Wiele z tych drzew, które przeszły okres popularności, spokojnie przeżyć swoje dni gdzieś na balkonie lub w garażu. Proponujemy, aby dać im drugą szansę i, dekorowanie, zwracamy się do oryginalnych elementów wystroju. Zatem wyroby z przyciskami z rękami: drewno. Jest to konieczne, aby dokładnie przemyć i wysuszyć. Następnie, tworząc dopasowywania kolorów i rozmiarów guzików różnych kolorach, zamocować je na nodze drutu i owinąć ją zieloną wstążkę. Tak więc, mamy symulowane łodygę. Po wykonaniu kilku z tych kolorów, można trzymać je w garnku z sztuczne drzewo lub w kuchni podczas normalnej instalacji. Taki element zdobienia będą wyglądać dobrze i oryginalne! Kilka z tych buttonhole kwiaty można umieścić w szklance lub organizatora na stole. To akcesorium będzie delikatnie podnieść na duchu nie tylko ty, ale również inni.

Wyroby z przycisków własnymi rękami. Ramki na zdjęcia

Dziś moda jest zwracana wystawione na publiczne wyświetlanie zdjęć. Jeśli dom ma starą ramkę, można uczynić go prawdziwym arcydziełem. Oshkurte dokładnie odtłuścić i pomalować. Z pomocą termicznego kleju na ramie w sposób arbitralny lub wyraźnie wybranej kolejności poszczególnych przycisków. Można dokonać wielu kolorach i może być ściśle dopasowane odcienie obraz ramki. Umieszczając go na zdjęciu, można cieszyć się wspaniałym, a co najważniejsze, self-made elementem wystroju pomieszczenia. Wyroby z przycisków, z których zdjęcia można zobaczyć, to jest bardzo łatwe do zrobienia z ich rąk. A jeśli zapraszamy dzieci do udziału, to gwarantuje świetną rozrywkę!