590 Shares 5269 views

Mitenki dla dzieci: szybki, prosty i ciepłe

Przypisywanie rękawice hak maluch może praktycznie każdy Knitter z każdym doświadczeniem. Ze względu na niewielkie rozmiary i stosunkowo prosty algorytm szydełku ich produkcja odbywa się na dwie noce.

Opcje na drutach rękawiczki dla dzieci

W zależności od przeznaczenia rękawicach może być:

  • bez sworznia (szorstki);
  • z dedykowanym kciuka.

Każdy z tych typów rękawic można podłączyć lub szydełkowane. Wybór instrumentów, jak również sposób wytwarzania, wpływa na zdolność tkaczy i preferencji, a także specyfiki zastosowanych materiałów.

Mitenki dla dzieci szprychy są zwykle dziać w przypadku, gdy zbycie wykwalifikowanych pracowników jest stosunkowo gruby przędzy. Grubość przędzy do 400 m / s 100 g szydełka bardzo niewygodne. Wstęgę dostaje się trudne i nie nadaje się do rękawicach.

Dla lepszego wykorzystania grubości nici hak 400-500 m / 100 g. Opcje te pozwalają im estetyczny wygląd produktu i ozdobić go z kolorowymi wkładkami lub wzoru zgodnie z zapotrzebowaniem.

Gęstość dziewiarskich musi być wysoka, ponieważ głównym celem rękawicach – ręce dzieci ciepłe.

Mitenki dla dzieci: akcesoria dla najmłodszych

Trzaski w domu zwana rękawiczki dla dzieci, które nie pozwalają im drapać się przez przypadek w paznokcie sen. Kształt mitenkami najprostszych: mała cheholchik dla dłoni. Tam nawet nie ma potrzeby dziania kciuka.

Nici dla tych produktów powinny być miękkie i przyjemne w dotyku. Można użyć bawełna, mieszanki wełny lub wysokiej jakości akrylu. W żadnym wypadku nie pasuje z włóknami wątku. Mogą dostać się do oczu lub podrażnienie jamy ustnej dziecka i przyczyny.

Algorytm dziewiarskie rękawice bez palców

Te rękawice dla dzieci szydełkowych drutach zacząć od górnego punktu. Wzmocnienie trzech powietrza pętli (VI) i przejście do dziania na okrągło. W pierwszym rzędzie może być pomiędzy 8 i 12 barów, bez podskórnie (sc). Ich liczba zależy od grubości przędzy. Im drobniejsze przędza, tym więcej trzeba robić na drutach sc. W ciągu kilku następnych rzędów dzianiny rękawice tkaniny powinny być rozszerzony do 16 cm (pół złożone – 8 cm). Można to zrealizować dodając równomiernie na pięć pętli w każdym rzędzie.

Dalsze dziania powinien dalej prosto. Produkty brzegowe mogą być związane z wykorzystaniem wzoru lub pozostawić ją płasko. Długość gotowych rękawic jest 11-15 cm. Aby rękawiczki dla dzieci siedziała mocno na ramionach i spadł na dole może być pobierana z gumką lub sznurkiem. Jako koronki jest idealny do wąskiej koronki taśmy, satynową wstęgi lub łańcucha PE z rzędem SC.

Klasyczne rękawice z dzianiny: hak mankiet

Dla dzieci dojrzewają niezbędne akcesoria zimowe są ciepłe rękawice. Nie ma wystarczająco dużo bez dziania kciuka. Poniższa fotografia przedstawia rękawiczki dla dzieci dzianin. Gdzie można zastosować prosty RLS, a mankiet jest związana ze zwolnieniem z kolumnami sc (CCH).

Zazwyczaj zaczynają działać od dołu. Jeśli jest to pożądane, można przystąpić do górnej krawędzi, jak w powyższym opisie.

Mankiet może być ozdobione dowolnym lubiany wzór, do ażurowe. Cechą rękawicach na zdjęciu, można wywołać szydełka recepcję, która pozwala symulować dziąseł związane szprychy. Tłoczone SNG uzyskuje się, gdy pętla jest ciągnięta na jego powstawanie jest od góry z poprzedniego wiersza CLO i CLO podczas omijania haka. Jeśli się hak pod CCH dolnym rzędzie na przedniej stronie wstęgi, uzyskany głośności CCH. Na swojej instytucji od wewnątrz – będzie wyglądać depresji. Naprzemiennie tych dwóch etapach, można uzyskać symulowany gumę. Różni się on od tego, że to nie jest tak elastyczna.

Powstawanie kciuka

Gdy mankiet jest skończona, należy drutach kilka wierszy prostych (około 2 cm). Następnie należy utworzyć otwór na kciuk. Podczas pracy z hakiem, to zadanie jest znacznie łatwiejsze niż w trakcie dziania igieł rękawicach. Musisz wybrać lokalizację dla kciuka, dovyazat do tego punktu, należy uruchomić łańcuch kilku AM (1,5-2 cm), brakuje około 5 barów, a następnie dzianiny 6. W procesie dziania następny rząd VI provyazyvayut wykorzystywane zgodnie z wzorem. W poniższym zdjęciu jasności, wiersze, tworząc otwór na kciuk, są podświetlone na niebiesko.

zamknięcie

Jeśli idziesz na drutach mitenkami dla małych dzieci, trzeba zmierzyć długość ręki dziecka. Po otwór palec jest utworzona dalej prosto dziania dopóki długość produkt nie będzie równa następujących figur :. długości tulei na Palm długości – 2 cm, pozostałe dwa centymetry potrzeba zmniejszenia pętli. W celu uzyskania produktu w pożądany kształt, jest konieczne w celu usunięcia czterech pętli w każdym rzędzie.

Do produkcji rękawiczek palców powinna związać dziurę w rękawicach płótnie koliste rzędy na wysokości równej długości kciuka dziecka.

Opisane przykłady zostały wykonane przy użyciu bardzo prostych wzorów. Ale taki produkt jak mitenkami dla dzieci haka (niektóre wzory schematy są sugerowane poniżej) mogą być związane z praktycznie dowolnego wzoru napięty.

Podczas korzystania z układów zawierających VI powinien być bardziej starannie, ponieważ wzór może być zbyt ażurowe.

W tym samym czasie na drutach gęste tkaniny muszą być wykonywane swobodnie. Musimy starać się dziać stosunkowo luźno, czy rękawice są zbyt rygorystyczne.

Gotowe rękawice można ozdobić na własną rękę. Akcesoria dla dziewcząt może zawierać przyszyte koraliki, cekiny, koraliki, hafty i inne elementy dekoracyjne. Chłopcy Wystrój jest prawie nie używany, ale jest możliwe, aby uszyć oddzielnie związanych z aplikacjami.