180 Shares 5811 views

Jak narysować lody w filiżance

Lody jest inna: w filiżance wafel, lizaków lodowych, róg, lodu i tym podobne. W rzeczywistości, wiele różnic, ale nawet po zmianie dekoracji, albo po prostu dodaj łyżkę, że otrzymał już nowy deser.

Od czego zacząć?

Jak narysować lody? Ten problem może wystąpić w każdej osobie. Na przykład, zaczął malować martwe natury, w których jest obecna. Co robić? Przede wszystkim, trzeba zdecydować, jaki rodzaj lodów chcesz: pomyśleć o daniach, w których będzie stać, ozdób, takich jak różne ciasteczka, jagód, owoców, bułki, lub może być całkowicie lody w filiżance wafel. Można również pomyśleć o tym, jak narysować lody gdy rysunek osoba, w której jest w jego rękach. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja może być dowolny. Przejdźmy do rysowania.

Lody w stożek wafel

Nauczyć się rysować lody w etapach, będzie przykładem na lody. To nie jest łatwym rozwiązaniem, ale w tym samym czasie i jest dość prosta. Liczba ta składa się z dwóch prostych elementów: kuli i stożka.

Zacznijmy z piłką – będzie to lody. Aby to zrobić, gdzieś na górze arkusza wyciągnąć go, ale on powiedział nam wszystko nie trzeba go pozostawić tylko górne półkole. Pod nim dorisovyvat części ażurowej, coś przypominającego spódnica baletnicy. Odbywa się to w celu zapewnienia realistycznego figurę, ponieważ formularze nie są idealnie dopasowane zdarzyć w rzeczywistości, więc lepiej jest zakończyć małych wgnieceń, że figura była piękna. To lody będzie składać się z jednej kuli, ale można dodać więcej, jeśli to pożądane.

Teraz przystępujemy do kubka. Życia, ma kształt stożkowy, figura się przedstawiać je w postaci wydłużonej odwróconego trójkąta. Każdy widział filiżanki gofry i wiedzą, jak wyglądają. Ale jak narysować lody w filiżance? Aby to zrobić, po prostu narysować linię po przekątnej najpierw w jednym kierunku, a następnie w innym kierunku. I nie są to komórki, które przypominają opłatkiem.

Również, że obraz staje się bardziej interesujące, można dodać trochę proszku. Zrób to proste. Narysuj mały punkt plamki na lody. Teraz pytanie brzmi „Jak narysować lody?” To nie będzie dla Ciebie problem. Można łatwo obraz, gdy staje się konieczne.

Jak narysować lody na komórkę

Rysunek lody na komórce, rozważymy przykład popsicle. Mimo że jest to standardowy formularz, ale to nie znaczy, że każdy lody tego typu mogą być takie same. Po pierwsze, można eksperymentować z kolorem owinięcia. Ponadto, może być różne od siebie pod względem wielkości. I aby obraz bardziej interesujące, można wyciągnąć lekko otkusanny krawędzi.

Opierając się na komórce jest jednym z najprostszych sposobów przedstawiających coś. Aby to zrobić, trzeba tylko patrzeć na wzór i malować komórek w taki sam sposób, jak pokazano na nim. Kiedy skończysz, widać malowane identyczną lody. Najwygodniej zrobić to na papierze w komórce.

W rzeczywistości nie ma nic łatwiejszego niż jak narysować lody, ale ta umiejętność może być bardzo przydatna.