183 Shares 4681 views

Rękodzieło z szyszek z własnych rąk i rąk dzieci będą uczynić życie bardziej interesujące

Jednym z najbardziej popularnych materiałów pod ręką są guzki. Mają bardzo ciekawą i różnorodną formę. Jeśli spojrzeć na nie z różnych punktów widzenia, staje się jasne, że ten naturalny materiał może stworzyć zoo. Trzeba tylko, aby pokazać wyobraźnię i swoje rzemiosło z szyszek z ich ręce wykonane, zamieni się ładnymi postaciami zwierząt lub pięknej i wyrafinowanej dekoracji wnętrz. Ponadto, guzki w przeddzień Nowego Roku może służyć jako niezwykłe dekoracje swojego jedzenia, tylko je ozdobić i rozcieńczyć z dodatkowych akcesoriów, takich jak łuki -, wstążek, koralików i cekinów.

Jako fundament dla najbliższych rzemiosła z szyszek z ich rąk, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że guzki po całkowitym wyschnięciu, ujawnione. W związku z tym kształt uderzeniami będzie całkowicie zmienić wygląd i dokonały Hack pogorszeniu. Dostatecznie silna deformacja występuje, gdy produkowane wyroby wykonane z szyszek jodły – gladenkie, regularnym kształcie, które stają się puszyste i okrągłe kulki. W celu skorzystania z najnowszej gulę i utrzymać go pierwotnego kształtu, trzeba zapobiec zmianom. Aby to zrobić mniejszą bryłę w ciepłym roztworze kleju drzewnego, gdzie musi ona pozostać przez pewien czas. W międzyczasie, tak długo, jak to jest w roztworze, to wsiąka i jego waga trzymać się razem. Po zakończeniu procedury muszą mieć czas na guzek całkowicie suche. Po tym można bezpiecznie przerwać produkcję rzemiosła z szyszek z rękami.

Czopki mogą być stosowane nie tylko świeże i zamknięty, a także już wysuszono i ujawnione. Obejmują swoją wyobraźnię – i zwykle nudny ryczałtową ogłuszenie wszystkie jego nowo odkrytą ciami, stawania się, na przykład danych ilościowych zwierząt. Stożki mogą być ze sobą połączone. Jeśli kompozycja wymaga kilku gule, można użyć gorącego kleju lub Super Glue. Dla dzieci podróbki można zastąpić klej na glinie, ponieważ jest całkowicie nieszkodliwe. Glina jest znacznie bezpieczniejsze i bardziej praktyczne. Z nim można kształtować się słodką twarz lub brakujące części zwierzęcia, z którego próbuje się przedstawiać. Zatem wyroby z szyszek, własnymi rękami to zrobić razem z dziećmi, będą wyglądać bardziej jasny i atrakcyjny. Stworzenie takiego rzemiosła nie tylko inspiracją, ale także służyć jako oryginalny wystrój do dekoracji wnętrza biurze lub mieszkaniu.

Rękodzieło z szyszek i gliny przez ręce dzieci, są doskonałym sposobem, aby wziąć dzieci na chwilę. Ale to nie tylko rozrywka, i wspaniały sposób, aby rozwijać wyobraźnię dzieci. Takie jak tworzenie rękodzieła przyczynia się do poprawy umiejętności motorycznych dzieci palcami i pozytywny wpływ na zdolności umysłowe dziecka. Jest to konieczne, aby ocenić kreatywność dzieci zachwycają jak siekać – to wielka rzecz, wyrażając swój twórczy i intelektualny potencjał.