709 Shares 3640 views

Ribbon Embroidery dla początkujących: klasa master (krok po kroku)

Historia haft wstążkami rozpoczęła się wiele lat temu. Ribbon Embroidery dla początkujących, w klasie mistrzowskiej, które zostaną omówione w tym artykule – bardzo ekscytujące doświadczenie. W średniowieczu w Bizancjum wynalazł różne rodzaje haft wstążkami. Ale prawdziwym impulsem do tego rodzaju sztuki było za panowania królów Francji. Za pomocą taśmy z różnych materiałów, można tworzyć rzeczy, które zawsze będzie powyżej sposób. Obecnie Ribbon Embroidery dla początkujących, master-klasy, które mogą być łatwiej lub trudniej znaleźć coraz więcej zwolenników wśród swoich wygodnych ludzi.

W stosownych przypadkach wstążki hafty

Przeszycia z wykorzystaniem wstążki często wykorzystywane do dekoracji odzieży. Ale dzisiaj, kiedy ten rodzaj sztuki jest jak drugie narodziny, wstążki zaczął ozdobić nie tylko bluzki i sukienki, ale także różne akcesoria, takie jak pasy, torby, a nawet biżuterię. Ale to nie wszystko. Wygląda to wspaniałe historie, haftowane wstążki na tych trumnach, kosmetyków i innych drobnych przedmiotów, które tak lubi użyciu kobiety, trzymając w swoich marnościami.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia

Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć wstążki haftowania dla początkujących, klasa mistrz będzie wymagać pewnych materiałów i narzędzi. Przede wszystkim, trzeba zdecydować się na płótnie, na którym haftować. To może być bawełna, len, wełna lub jedwab tkanina. Głównym warunkiem że muszą być przestrzegane przy wyborze podstawy haftu – jest to, że materiał powinien być gęsty, ale jednocześnie jest łatwo przechodzić przez igłę z taśmy. Podnieść igłę do ucha było szerokie, a koniec ostry. Wciąż potrzebujemy obręcz lub ramy, którego wielkość będzie zależeć od wielkości pracy. Oczywiście, trzeba sobie wstążki. Mogą być jedwabiu lub satyny i mają różne szerokości. Oraz kupić nici do szycia, nożyczek i marker wodzie. Ostatni będą musiały przenieść wzór obwodu na tkaninie. Pamiętaj, że nauka Ribbon Embroidery dla początkujących (master class) w krokach te kroki trzeba natychmiast wyszło. Wtedy pan takich rzemiosła nie będzie dla was wielkim dziełem.

Ribbon Embroidery dla początkujących. master class "Kwiaty"

Najczęściej wstążki haftowane kwiaty. Są one równie dobrze wyglądać na ubrania lub akcesoria, a wnętrze. Te rzeczy wyglądają bardzo miękkie i kobiece. Istnieje kilka podstawowych technik, które są wykorzystywane w niemal wszystkich pracach. Również na tej podstawie są pewne elementy. Następnie elementy te są gromadzone w sposób bardziej złożony skład.

Szew „ścieg prosty”

Najprostszym wszelkiej istniejącej haftem metody wstążka jest ścieg prosty. Występował w bardzo prosty sposób. Igła jest wyprowadzany od wewnątrz jest tylko jeden punkt i jest wprowadzany do drugiej. Igła pozycji wysuniętej z pierwszym punkcie znajdującym się w odległości równej długości elementu, który ma być wykonany. Po wycofaniu igły, aby wygładzić i wyjąć taśmy po niewłaściwej stronie w górę aż do ściegu nie powstaje. Z takim szew jest bardzo dobra pąki są różne kolory. Ale może być również używany do płatków lub liści. Wiele będzie zależeć od szerokości taśm używanych i długości ściegu.

podkradał szew

Następny ścieg jest śledzony szew. Igła wyjście z taśmą od wewnątrz znajduje się pojedynczy punkt, a następnie przebicie jej drugiego usytuowany zgodnie z poprzednimi, a wyjście ponownie do punktu wyjścia. Następnie na przebicie igłą w trzecim punktem i drugim wyjściem. Wszystkie punkty muszą znajdować się na tej samej linii i w tej samej odległości. Ważne jest, aby upewnić się, że pas nie jest skręcony. W ten sposób będzie spadać, i będzie zależeć od ostatecznego kształtu ściegu, a zatem cały obraz jako całości. Taki szew jest często używany do przeprowadzania łodygi roślin drzewiastych lub oddziały.

Szew "Lazy Daisy"

Szew „Lazy Daisy” w inny sposób jest również nazywany stałą pętlę. Igła wyjście z taśmą od punktu A, tworząc pętlę taśmy i posiadający palec wprowadzić igłę w punkcie B, który jest w pobliżu punktu A. Obecnie istnieją również wyjście igły w punkcie C, która jest w górnej części wewnętrznej strony części pętli. Chwycić górną część szlufką i wyciągnąć igłę wewnątrz. Tak więc, po podłączeniu pętli do bazy. Na podstawie tego złącza można zrobić wiele różnych elementów. Włączając łańcuch składający się z pętli naprzeciwko siebie. Ten ścieg służy również do pączków lub płatków.

French knot

Aby wykonać wspólnie „francuski węzeł” musiał wycofać się tam igły, pozostawiając z niewłaściwej stronie końca długości taśmy gdzieś pół centymetra. Delikatnie wyciągnij taśmę i owinąć wokół igły dwukrotnie. Teraz wbić igłę w odległości około dwóch milimetrów od miejsca, w którym został wyhodowany. Nie daj się zbyt mocno zacisnąć taśmę, jako węzeł ma być trójwymiarowy. Te guzki są często wykorzystywane do przeprowadzania opiekunowie pośredni kolory lub jako część innych elementów, jak również stanowią zbyt mały roślinności w obrazie.

maki taśmowe

Studiowanie Ribbon Embroidery dla początkujących, master class „Maki” nie może pozostać niewykorzystany. Aby utworzyć mak, szyje kawałek taśmy wokół krawędzi i zbierać je. Zbierane taśmę rozpowszechniania w kręgu, tworząc kwiat maku. centrum kwiatu jest wykonywana przez francuskich węzłów i koralikami. Łodyg maku powinny być wykonywane przy użyciu kolumnowy szew. kwiat maku rozmiar można zmieniać za pomocą taśm o różnych szerokościach. Nie ma innej opcji tworzenia płatków maku. Mogą być wycięte z szablonu. Każdy płatek jest cięte z taśmy. Ich krawędzie przypalić świecę. A następnie uszyć wszystkie płatki, umieszczając je w odpowiedniej kolejności. Pąki na maki są tworzone przy użyciu linii szwów, a ich wielkość jest regulowana szerokość taśm używanych.

Ribbon Embroidery dla początkujących. Master Class "Stokrotki"

Stokrotki wstążki haftować użyciu dwóch różnych ściegów spełnić swoje płatki. Dla większych kwiatów stosowanych szew „Lazy Daisy” i płatki kopiach, które są mniejsze, są wykonywane przy użyciu ścieg prosty. Midway stokrotki mają tendencję do uruchomienia małych francuskich węzłów. Aby użyć taśmy szersze płatki, a dla seredinok lepiej wziąć taśmę tak cienkie jak to możliwe.

Róże z taśm

Następna lekcja warta rozważenia studiów Ribbon Embroidery dla początkujących – kurs mistrzowski „Roses”. Jest to jeden z najpiękniejszych kolorach. Rozważmy najprostszy opcję tworzenia róża z pomocą wstążki haftowania. Zaznaczyć punkt, z którego uszyć cienką wstążkę pięciu prostych szwów w różnych kierunkach. Następnie przełóż pasek igła jest szerszy, a kręci go, jest ciągnięty przez szwy wykonane w sposób rozłożony w czasie. Odbywa się to w kółko, aż do zakończenia długości ściegu prostego. Aby kwiat była jednolita, wsparcie szwy musi być równa wielkości. To powinno być zakończone w połowie kwiat, stosując odpowiedni koralik. Są bardziej wyszukane sposoby robienia róż kiedy oddzielnie rozplanowany każdy płatek. I jego centrum powstaje osobno, a następnie szyte między płatkami. Taki kwiat wygląda bardziej naturalnie.

lilie Ribbon Embroidery

W tym artykule rozważamy kolejną lekcję, ukończenie studium Ribbon Embroidery dla początkujących – „Lilie” w klasie mistrzowskiej Aby utworzyć kwiat, za pomocą szwów, które są oparte na prostym szwem. Są one nazywane „ścieg z dyni” i „zakrzywiony ścieg”. Pierwszym rozwiązaniem jest taka sama jak ścieg prosty, ale przed wycofania wewnątrz, przewiercone przez taśmę. Odbywa się to w centrum lub z jakimkolwiek bok. W drugim przykładzie wykonania, taśma owija się i igłę wprowadza się nie pokrywa się z punktem wyjścia i z boku tego warunku funkcji. Aby wykonać seredinok w tych kolorach, można użyć francuskich węzłów lub sztucznych pręciki. Liście są szersze taśmy, ale często w ten sam sposób. Wielkość kwiat tworzy się, na ogół, dostosowując długość i wygięcie płatków.

Ribbon Embroidery dla początkujących, kurs mistrzowski w której różne warianty zostały poddane przeglądowi w tym artykule – nie jest takie trudne zadanie. Podnieść niedrogich materiałów, a także najprostszy schemat ćwiczeń. Na pierwszy oznaczyć przy użyciu płótna zanikania markera lub rozpuszczalnego w wodzie. Nie bój się do zastosowania dodatkowych materiałów haft dekoracji, a na pewno dostać swoją unikalną historię, która została pomyślnie przekształcony w modnej ciuch lub ciekawy dodatek.