818 Shares 4709 views

Wentylator widelców jednorazowych: prosty i gustowny

Handmid zawsze będzie w trendzie, ponieważ rzeczy wykonane własnymi rękami są nie tylko unikalne i oryginalne, ale również odzwierciedlają twórczą osobowość ich kochankę i jej talent. Ponadto, będą wielkie prezenty dla przyjaciół i krewnych, a ponadto, specjalne, z częścią duszy.

Prostota

Znacznie bardziej doceniana ręczna pokojówka najprostszych materiałów używanych w życiu codziennym, które są znacznie łatwiejsze do zdobycia. Przecież nie wszyscy ludzie mają dostęp do sklepów do robótek, scrapbookingu itp., Gdzie sprzedawane są szablony, kształty, półfabrykaty i akcesoria. Ponadto, zawsze jest przyjemne w recyklingu lub ponownym użyciu rzeczy gospodarstwa domowego lub ubrań, co daje im drugie życie. Dlatego też w tym artykule będziesz mógł nauczyć się robić fajkę widelców (jednorazowe, plastikowe). Można to zrobić dla siebie lub jako prezent dla przyjaciela, matki lub babci, uzupełniając główne pomysły własnymi i wprowadzającymi innowacjami. Dla naszego wentylatora potrzebujemy 15-20 jednorazowych plastikowych widelców, wstążek i koronek do dekoracji odpowiednich kolorów, 2-3 cm szerokości, twardej kartonowej lub niepotrzebnej płyty CD-ROM, gorącego kleju lub "chwilę".

Przygotowanie

Dmuchacz jednorazowych widelców, MK (klasa Master) do produkcji, który został opisany w tym artykule, zgodnie z planem – bardzo delikatny, kobiecy, słodki i dąży do bardziej dekoracyjnego celu niż "chłodzenie". Jednak taki artykuł jest niezastąpioną rzeczą jako element fantazyjnej sukienki, przyjemny prezent dla matki lub babci, a także doskonały sposób na spędzenie czasu i stworzenie kreatywnego smaku i umiejętności. Ponadto, aby wentylator jednorazowych widelców zabrał Ci godzinę lub mniej, co najmniej 15 minut, gdy technologia jest już dobrze rozwinięta. Więc najpierw wykonujemy elementy obrabiane: najpierw potrzebne są dwa takie same półkręty, które można wykonać przez obcięcie dysku na pół lub wyjęcie z kartonu. Zamiast szablonu można użyć dużego kątomierza lub po prostu okrągać kontur kielicha. Promień półkola powinien wynosić około 5-6 cm, ale może się zmieniać. Następnie za pomocą gorącego kleju należy przykleić widelec równomiernie wokół obwodu, tak aby ich końce z zębami były jak najbliżej siebie. Następnie, aby nasz wentylator widelców jednorazowych wyglądał zgrabnie, ten sam półkolisty klej i po drugiej stronie widelców. Teraz mamy puste miejsce, możemy je tylko udekorować.

Zacznij dekorować

Do wystroju wystarczy najpierw podarować listwę miękkiej koronki o szerokości 2-3 cm i przechodzącą pomiędzy zębami (może być w jednej lub dwóch) wypełnić całą część zewnętrzną okręgu, nie zapominając o trwałym zamocowaniu go na widelcach za pomocą kleju. Następnie naklejamy taśmę kartonową: paski kleju i odciąć nadmiar, tak aby wszystko było czyste, ale sam papier nie był widoczny. Jest to zaleta kartonu do wyrobu wentylatora, ponieważ nie można nałożyć niczego na dysk: jest zbyt gładka i śliska. Możesz również po prostu wkleić półkoliste papiery do podstawy: to Twoja sprawa, ale nadal ją ozdobimy.

Końcowy etap

Teraz wycinamy małe drobiazgi z innej koronki: kwiaty, liście – wszystko. Ponadto, jeśli wiesz, jak możesz wyrastać z róży lub tylko małych łuków, ponieważ wentylator widelców jest jednorazowego użytku w mocy Twojej twórczej wyobraźni. Wszystko to musi być przyklejone wzdłuż obrzeża, do "głowy" widelca, to jest części między zębami i uchwytem. Ponadto, jeśli chcesz wypełnić pozostałą przestrzeń, od środka do krawędzi okręgu, możesz, podobnie jak w pierwszej fazie wystroju, wstążki lub koronki z gwintem między widelcami, a tym samym ukryć oryginalny materiał z oczu. Będzie pięknie, jeśli założysz dziób z szerokiej wstążki do samego środka (tektura), pozostawiając końce długie lub robisz duże róże i łuki. A jeśli zrobisz takiego wentylatora widelców jednorazowego użytku, a nie jednego, ale dwóch lub nawet trzech, możesz ozdobić pokój z nimi.