553 Shares 2009 views

Seria „Magazyn 13”: aktorzy i role, historia

Człowiek z natury jest bardzo interesująca. Jego fascynująca wiedza tajemna i magiczne artefakty, tajemniczych zjawisk i fantastycznych stworzeń. Być może to wyjaśnia pasję widza do filmu z gatunku tajemnicy i fantazji. Jeśli podoba Ci się „The X-Files”, „Indiana Jones” i detektywa w tym samym czasie, to z pewnością będzie jak seria „Magazyn 13”, ponieważ jest to mieszanka wszystkich wyżej z odrobiną humoru i znakomitej obsadzie. Dodaj więcej do tej retro-futurystyczne pomysły, co powinno być nasz świat w przyszłości i jak mógłby być teraz.

Fabuła serialu

Cała idea pokazu zakręcony wokół dwóch agentów, jednego z amerykańskich służb specjalnych. Klasyka gatunku – mężczyzna i kobieta, którzy przez szereg badań i testów będą najlepszymi przyjaciółmi, jako minimum, a znajdzie miłość w ideału. Pete Lattimer i Bering Mick określenia wiązań. Zostały one przeniesione do służby byłego zatrudnienia w tajnym przechowywania rządowego pod numerem złowieszczy. Jak się okazało, jest to bardzo ciekawy przechowywania 13 odpowiedzi, z których są niejednoznaczne, bo tam jest największy zbiór starożytnych artefaktów i nadprzyrodzonych obiektów. Przed agent nie jest łatwym zadaniem – aby zachować to, co jest, aby znaleźć to, co zginęło, a następnie otwórz nowy. Zadanie wykonalne superbohaterów, ale pomoc jest skierowana sklepikarz, który, nawiasem mówiąc, jest ich bezpośredni przełożony.

Seria pilot został wydany w lipcu 2009 roku na kanale Syfy. Miał sukces ze społeczeństwem i dlatego został przedłużony aż o pięć sezonów i osiągnął logiczny wniosek w 2014 r. Godne uwagi są aktorzy z serialu „Magazyn 13”, aby poradzić sobie z ich roli doskonale, tworząc ogólnie dobry produkt dla łatwego oglądania telewizji.

Eddi Makklintok

Wykonawca udziałem tajny agent Pete Latimer urodził się w dniu 27 maja 1967 roku w stanie Ohio. Przykładowa rodzina mężczyzna, ojciec dwóch synów. Działając w telewizji, widz zna dla okazjonalnych ról w serialach telewizyjnych, w tym najbardziej popularnych i pt. „Gotowych na wszystko”, „The Mentalist”, „Kości”, „Castle” Jednak popularność przyniósł seryjny film „Magazyn 13”.

Według opowieści, jego postać – były Morskiej. W pewnym okresie swego życia cierpiał na alkoholizm, ale nie stracił poczucia humoru i szuka pozytywnych we wszystkich aspektach. Środek Latimer przylega twórcze podejście w swojej pracy, pomaga zdolność do warg odczytu (nauczane niesłyszącej siostry) i dobrze rozwinięty szósty zmysł, który ostrzega o niebezpieczeństwie. Po raz pierwszy w życiu zetknął się ze swoim darem w przeddzień tragicznej śmierci ojca, aby ugasić ogień. Po tym, ufa bezwarunkowo obawy, a nawet, być może to jest jego powołanie – repozytorium 13. Aktorzy zawodu długu wypróbować różne role, w banku E. McClintock nie pierwsza rola strażnika porządku.

Dzhoan Kelli

Główną rolę kobiecą w serialu zajmuje aktorkę z Kanady, która, oprócz głównej działalności zawodowej, jest bardzo interesujące hobby – hodowli rasowych koni. D. Kelly urodziła się w Grendfollse pierwszego stycznia 1978 r. Ze względu na jej rolę w filmie, najbardziej znany w filmie „Going the Distance” w 2014 roku

Seria „Magazyn 13” dał jej rolę Miki Bering, ścisłego i odpowiedzialnego agenta tajnej dziale. Nowa praca wyszła po uratował życie samego amerykańskiego prezydenta. Wszystkie zadania i operacje zmieścić z całą powagą, przygotowuje się do iz domagają się tego samego od innych członków zespołu. W minionym Miki ciężkiego urazu psychicznego. Jeśli jeden z tych zadań nie była w stanie uratować swojego partnera i kochanka, w tym, co jest wciąż obwinia siebie. Rodzina też nie wszystko poszło gładko – napięte stosunki z ojcem. Kontrowersyjne, bardzo profesjonalna i wymagająca od siebie i innych, wielokrotnie je, w przeciwieństwie do światła zachowanie Pete'a. Od Wiz Mickey Warto zauważyć, doskonałe umiejętności snajperskie i fotograficzną pamięć.

Saul Rubinek

Reżyser, scenarzysta i aktor z Kanady wykonywane w „Warehouse 13”, który aktorzy, szczerze mówiąc, nie wiadomo, rola Artie dziwne – Storekeeper zaskakującą hangarze. W rzeczywistości, po bliższej znajomości z Petem Mickey i okazało się, że był ich bezpośrednim przełożonym, agent Secret Service, jak robią. Z niezwykłą inteligencją i kompleksowej wiedzy o historii, religii, kultury i okultyzmem, z podwładnymi to jest dość niegrzeczny i maloobschitelen. Ludzkie społeczeństwo preferuje towarzystwo starożytnych artefaktów i skarbów.

Allison Scagliotti

Amerykańska aktorka w serialu wcielił się w rolę młodej, atrakcyjnej i błyskotliwej dziewczyny Claudia Donovan, który przyniósł jej największą sławę i uznanie wśród seriali telewizyjnych i fanów. Według fabuły do ratowania jego brat, który był domniemaną martwy od ponad 12 lat, ona porywa Artie i prosi go o pomoc. Po tym, małomówny, ale dobry magazyn mistrz pozwala jej zatrzymać. Tak więc, na skromną dziewczynę z wielkich umiejętności w zakresie technologii informatycznych staje się przechowywanie w domu 13. Aktorzy są naturalne w swoich rolach, a widz nawet nie powstać uczucie affectedness, wszystko jak szczerze i autentycznie.

Aaron Ashmore

Trzydzieści sześć kanadyjski aktor telewizyjny i filmowy najbardziej znany z roli J. Olsen w słynnym serialu „Smallville”. W „Magazyn 13” jest on zaangażowany w tle. Dostał rolę byłego agenta Departamentu kontroli tytoniu handel, alkoholu i broni Steve Jinx. Jako jeden z zwykłych dni jest świadkiem dziwnego zjawiska nadprzyrodzone i środki neutralizujące w hurtowni magiczny artefakt. To przylega do buddyzmu i ma „talent” do kłamstwa, które spowodowały, aby zaprosić go do zespołu. W słowach Pete, on nie ma żadnego poczucia humoru, a w jednym z sezonów otwiera swój główny sekret – jest gejem. Steve – jedyna postać, która w pełni trzeba sprawdzić samemu działanie magii i nadprzyrodzonych.

CCH Pounder

Aktorka z niezwykłą nazwą grał rolę ścisłego ale sprawiedliwy pani Phi. Niewiele osób wie, ile lat ona naprawdę, bo to wygląda tak dużo młodszy. Potajemnie wyznaje mu Claudia, a następnie wprowadza ją do swego wnuka, który, nawiasem mówiąc, mieszka w domu opieki. Prawdziwym celem pani Fi w to, że w pamięci głównej 13. Aktorzy ujawniają sekrety swoich ról na raz, ale z każdym nowym sezonem. Ona – dozorca z unikalnym składzie i związana z nią specjalnej Amulety, telepatii. Ona wie wszystko o artefaktach przechowywanych w pamięci podręcznej, pełna lista i stanu systemów ochronnych.

Dzhenell Uilyams

Kto gra Lina – właściciel hotelu, w którym znajdują się środki Bering i Latimer. Też nie jest bez magicznych zdolności i łatwo zobaczyć ludzką aurę. Dobrą i ścisły związek z Artie, jego asystent, przyjaciel i niepełnym wymiarze czasu osobistego psychoanalityka. W jednym z sezonów pokazuje, że nie jest jedynym, który chciał pojawić się cały czas.

Zalecamy oglądanie serialu „Magazyn 13”. Aktorzy i role są dystrybuowane harmonijnie, ujawnione postacie i fabuła jest ciekawa i dyskretny. Każda nowa seria zanurza widza w cudowny i fantastyczny świat, który, jak się okazało, współistnieje ze strony zwykłych ludzi obok siebie.