128 Shares 9928 views

Zvereva Natalya: sporty kariera i życie osobiste

Radziecki Sport jest interesujący, ponieważ było wiele osób, które reprezentują ten kraj. Każdy ma swoją własną unikalną historię życia i kariery. Szczególne miejsce w Sport radzieckich praktykowane tenisista Natalya Zvereva. Ma męski charakter i ducha walki.

Historia życia

Natalia Zvereva – wybitny tenisista z ZSRR, a następnie Białorusi. Urodził się 16 kwietnia 1971 roku w stolicy Białoruskiej SRR. W 1991 roku zdobył tytuł Mistrza Sportu uhonorowany Związku Radzieckiego. Jest to pierwszy i jedyny zawodnik, który ma największą liczbę tytułów w turniejach Wielkiego Szlema wśród sportowców z byłego Związku Radzieckiego.

Brał udział w czterech igrzyskach olimpijskich. Występowała w konkursach w różnych kategoriach. Zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 roku w spółdzielni gry. Pierwszy trener Zverevoy Natali stał się jej tata – Marat Mikołajewicz. Natasha następuje jego rady do tej pory.

Walka z niesprawiedliwym systemem

Zvereva Natalya w życiu nikt nie bała i była prostą dziewczyną. Miała wrodzoną nieustraszoność, która nie zależy od wieku i doświadczenia. Wyzwała radzieckiego nieuczciwej Federacji kort, aby zabrać wszystkie pieniądze wygrane. Ogromna ilość ludzi na całym świecie, a zwłaszcza sportowców ZSRR, byli zaskoczeni, jak dzielny tenisa. Natalia Zvereva w momencie przyznawania aparat powiedzieć światu o niezasłużonej wybór nagród. To wydarzenie zaszokował świat. Na podium stanęła Natalia Zvereva, zdjęcia, które pokazują niesamowitą odwagę radzieckich kobiet. Ogromna liczba zachodnich mediów pisze o wstydzie radzieckich federacjami sportowymi.

Później Zvereva Natalya poprosi organizatorów konkursu przetłumaczyć wszystkie wygrane na swoim koncie osobistym. Ten przykład pokazuje, co faktycznie jest Natasha. Od tamtej pory nikt nie odważy się zakwestionować ją i próbować ingerować w niego. Żyje bez strachu i uprzedzeń.

Relacja z ojcem

Zvereva Natalya od dzieciństwa wychowywał się w środowisku sportowym. Jej ojciec – Marat Nikołajewicz Zverev – wielki trener tenisa z dużym doświadczeniem zawodowym. W związku z tym ojciec widział w swojej młodej córki ogromnego talentu. Zverev intensywnie trenował Nataszę i zrobiła pierwsze postępy, a także biorąc pod uwagę stan ojca, problemy ze sportową przyszłość małych tenisistów nie powstać. Pomimo zainteresowania Natalii, ona czasami zmęczony tym życiem. Ojciec dał sporcie ogromną ilość czasu. Czasami nie zauważył niczego innego, i z tego powodu, Zvereva Natalya bardzo szybko opony.

Zasada gry jako zasada życia

Przyjaciele mówią, że Natasza – prosty człowiek. Ona nie przechowuje żadnych tajemnic, nie spiskuje za plecami i nie dyskutować ludzi. Zverev nikt nie uczy życia, lecz wymaga to nie wskazuje, w jaki sposób działa i co zrobić. Znajduje to odzwierciedlenie w stylu gry. Ona zazdrości nikomu i nie próbuje być kimś innym. Ona nie ma wrogami z nich Natasza woli zapomnieć i zapomnieć.

W Zvereva ma cel w życiu, do której należy. Ona ma swój własny, niepowtarzalny przeznaczenie. Ale w grze, w przeciwieństwie do życia codziennego, istnieje poważna wada. Nie miała siły, by wybić przeciwnika w pierwszej minucie gry. W związku z tym, że musi czekać, aby być stale czujny, uważaj na wroga, aby złapać go w błąd i zaryzykować. Daje to bardzo trudne, wymaga dużo energii i cierpliwości. Tenisista się przyznać. Być może ten pozostawił swoje piętno na charakterze, Natalia bardziej spójne.

Obecnie sportowców

Kto nie wiadomo na pewno, gdzie Natalia Zvereva. sportowcy życie osobiste nie zostały ujawnione, ale wiadomo, że ma córeczkę, z którą żyje i cieszy się życiem. Miała dziecko w 2009 roku w Mińsku i udział w jej wychowaniu do tej pory. Opieki nad dzieckiem pozwala jej nie myśleć o pracy.

Według niektórych raportów, stan Natalia Zvereva ma około 8 milionów dolarów. Pieniądze pozwolą sportowiec z pragnieniem, aby nie pracować do końca życia. A na karierze sportowej Zvereva ustawić punkt, a teraz gra w tenisa dość rzadko, i tylko z odsetek.