396 Shares 5532 views

Homemade ATV – czy to możliwe?

Jak pokazuje praktyka, domowej roboty terenowe – jest to dość „nasz” Rosyjska droga, podobnie jak w krajach zachodnich wolą kupować takiej jednostki oraz własną melodię. Naturalnie, jest to proste rozwiązanie, bardziej wydajne, a wygląda jak coś estetycznego, czy coś. Ogólnie rzecz biorąc, rozwój tego rodzaju transportu w Rosji jest wciąż w powijakach w porównaniu ze światem. Dlatego wszelkie informacje w jaki sposób można zbudować dom robione ATV – na wagę złota.


Ale skąd możemy rozpocząć proces produkcyjny? I uruchomić, być może, jest ze zwiedzaniem jego garażu. Na pewno gdzieś tam „leżących” części dawnych radzieckich motocykli, a może nawet kompletny zestaw dostępny. Jeśli jednak tak nie jest tam, to śpieszę cię zadowolić – dzisiaj takie urządzenia mogą zwolnić 80-90s łatwo kupić za nie wielką cenę. Domowe quady uzyskuje się bardzo mocne i trwałe, jeśli zostały dokonane na podstawie motocyklu „Ural”. Jak oryginalne formy transportu, są bardzo trudne i nieopłacalne pod względem zużycia paliwa.

Domowe terenowe na podstawie „konia żelaza” uzyskał kilka razy tańsze niż jego odpowiednik Zachodniej, a wiele modeli zasilane nawet prześcignąć! W ogóle, z wyjątkiem silnika ATV mogą korzystać ze wszystkich Uralu i kół, w celu uzyskania bardziej brutalne rodzaju, to lepiej wziąć na przykład z „Gazela”. Prawdziwe rosyjskie rzemieślników zostały przeprowadzone różne testy takich jednostek i okazało się, że można łatwo zostać zabrane na przyczepie załadować do pół tony, a ATV bez przyczepy na równym asfalcie jest obrotowe koła. I dlaczego rodzime rośliny nie zwracają uwagi do przedmiotowego wynalazku jest?!

Do czego można wykorzystać self-made quad? Po pierwsze, jest to niezbędne do wrażeń z jazdy pojazdy dla fanów ekstremalnej jazdy. Dobra moc, w połączeniu z niewielkim rozmiarem i ogromne, jakby trochę „na temat” Koła dać nową normalną podróży, niezapomnianych wrażeń. Po drugie, self-made rzemieślnicy quad często do konkretnych celów biznesowych – do przewozu ładunków dość pojemny w pewnej odległości, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc na marginesie, etc.

Oryginalne, to prefabrykowane, quady mają obecnie nowoczesny design, zwiększony poziom mocy i komfortu. Istnieje nawet podwójne jednostki. Lider w produkcji takich pojazdów jest Japonia. Jest nawet quady sportowe, które można łatwo wziąć udział w jakimś rajdzie.

Warto zauważyć, że opieka „motochudom” jest bardzo prosty – jest to zlewozmywak, który jest najlepiej prowadzić pod wysokim ciśnieniem, który gwarantuje dostarczenie ATV z ogromnej ilości brudu.

Jeśli nie było pragnienie, aby quada z rąk, a następnie zwrócić uwagę na liczbę publikacji w sieci World Wide Web. Domowe terenowe – zdjęcia, filmy i instrukcje do produkcji innych koncertów w dużych ilościach!