366 Shares 1777 views

Najlepszym lotnisko na świecie – jest to lotnisko Hong Kong

Międzynarodowe lotnisko w Hong Kongu znajduje się na sztucznej wyspie, który został zbudowany na miejscu dwóch skalistych obszarach – Lam Chau i Chek Lap Kok. Terytorium tych wysp wynosi 25% całej TMA. Ze względu na dużą skalę powierzchnia obiektu kontynentalnych z Hongkongu wzrosła o jeden procent. Stworzenie budowa została zakończona w 1998 roku, a 6 lipca drzwi otwarte dla pasażerów lotniska. Do budowy złożonego kompleksu przemysłowego z nowoczesnym sprzętem nawigacyjnym zajęło sześć lat. Po zakończeniu budowy budynku został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.


Dziś, Hong Kong jest tranzyt lotnisko ośrodkiem regionalnym i głównym ośrodkiem transportu pasażerskiego i cargo w całej Azji. Jeden z największych brytyjskich firm konsultingowych «Skytrax» ocenia swój poziom usług do pięciu gwiazdek. Dwa zaciski prądowe zajmują powierzchnię 71 ha. Do szybkiego i łatwego transportu ludzi z centrum miasta autobusy, taksówki i szybki nowoczesny pociąg „Airport Express”. Dodatkowa linia prom pasażerski łączy lotniska i porty rzeczne Hong Kong Delta rzeki Pearl.

Hong Kong International Airport obrót pasażerski na piątym miejscu w światowych rankingach. W stosunku do powierzchni ładunkowej zajmuje kluczową pozycję. Codziennie landing strip tutaj ponad 600 samolotów samolotów. Prawie 15 firm i 60 komercyjne linie pasażerskie połączyć lotnisko w Hong Kongu z 140 krajów.

1 zacisk

Obszar pierwszy panel 57 ha. Na jego terenie znajduje się recepcja jest strefa załadunku pasażerów, hala pasażer i centrum handlowego. W Terminalu 1 budynek dla wygody pieszych uruchomić trzy-kilometrowego systemu tranzytowego prędkość schodkowych i transport bezzałogowego promu. Wyraźne oznaki i prosty układ został zaprojektowany, aby zmaksymalizować wygodę pasażerów.

Budynek terminala jest wyposażony w dwie windy. Składa się z ośmiu pięter. W pierwszej strefie rejestracyjny znajduje się na terminalu. Na czwartym piętrze pasażerowie przechodzą zwyczaje i imigracji. W szóstej warstwy prowadzi paszportu realizację transakcji. Na ósmym piętrze znajduje się kontrola biletów.

2 zacisku

Budowa Terminalu 2 został otwarty w 2007 roku. Obejmuje ona obszar 14 hektarów. Jest tylko obszar rejestracji. Po rejestracji pasażerowie transportu o wysokiej prędkości przechodzi do budowy pierwszego terminala bramy. Dużą zaletą jest dodatkowy zacisk wyjściowy do przystani morskiej. Drugi terminal jest w centrum powietrza, ziemi i transportu morskiego. Na lotnisku działa serwis, który pomaga grup turystycznych i indywidualnych pasażerów na pobyt w pobliskich hotelach kraju.

duża rozrywka «Sky Plaza» centrum handlowe działa w tym samym budynku. Skupia się wiele restauracji, sklepów, butików i lokali rozrywkowych. Na dachu terminala jest wyposażony w taras widokowy, z którego roztacza się wspaniały widok na Hongkong (Airport) i okolic.