900 Shares 4484 views

Biografia Katie Adushkin, jeden z najmłodszych i najbardziej udanych videblogerov

Ostatnio, w dzieci i młodzież mają nowe hobby – być videoblogerom. Co oni robią? Strzelać wideo o swoim życiu, o swoich przyjaciół na co niektóre śmieszne, lub poważnych pytań naukowych. Katya Adushkin (akcent na pierwszej sylabie) – jeden z nich, młody, utalentowany i skuteczny.


Biografia Katie Adushkin

Więc, co wiemy o jednym z najbardziej popularnych YouTube Runiet? Biografia Katie Adushkin dość krótki, nawet o jej wieku w sieci w toku dyskusji. Ktoś twierdzi, że urodziła się w 2001 roku, a ktoś powiedział, że w 2003 roku, ale obie strony zgadzają się, że jej urodziny – 18 października. . Katarzyna pierwszy pojawił się w przestrzeni blogosfery w 2013 roku, czyli 16 marca 2013 można uznać jako punktu początkowego startu kariery videoblogera, w tym dniu jego otwarcia swój własny kanał na YouTube. около девятисот тысяч человек, её ролики набрали свыше 50 миллионов просмотров, а Катина популярность продолжает расти. A w 2017 roku publiczność abonentów do niej kanał jest już około dziewięciu tysięcy osób, toczy zyskał ponad 50 milionów odsłon, a popularność Katina w dalszym ciągu rosnąć.

Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie, kto Rodzice Katie Adushkin co jej rodziny. To pytanie ma jednej odpowiedzi. Istnieją wersje, że jej tata jest imię Roman i że jej matka była blondynką. Prawdopodobnie są one bardzo daleko od kuli, która wybrała Kate, i po prostu unikać rozgłosu. Istnieje jednak jeden członek rodziny, który jest znany wszystkim i nie jest nieśmiały o jego popularności! Kto to jest? Ten pies Katie Adushkin, uroczy pomorskim nazwie Rada, Katya pieszczotliwie nazywa pitomitsy Dusya lub Radus. Rada często stwarza na zdjęciu z jego ulubionej kochanki.

Zajęty życie od dzieciństwa

Oprócz filmowania w reklamach, Catherine lubi tańczyć. Zajmuje się nimi w szkolnej pracowni „todes”, wraz ze swoją dziewczyną Varvaroy Stefanovoy, który także, nawiasem mówiąc, jest videoblogerom. Generalnie Katya wielu przyjaciół wśród znanych facetów o tym samym hobby. Ten Arina Danilova i Michelle Pietrowicz i Max Brandt. Czasem strzelać wideo razem. Na przykład, Cyril Didenok i Ewa Didenok uruchomiony żart – że rodzice Katie Adushkin. I wielu uwierzyło w niego i wciąż wierzę, chociaż chłopaki nawet nakręcił film o nim.

Biografia Katie Adushkin, mimo młodego wieku, już wzbogacony przez fakt kręcenia klipu do piosenki „Fly” i reklamowych żucia owoców Tella. W wideo zastrzelony oni razem z Dashey Scherbakovoy i wsparcie dla tej inicjatywy młodych talentów otrzymanych od stacji radiowej FM dla dzieci, która jest wiodącym Katya. Na wielu fanów Katarzyny, najbardziej żarliwy z nich nawet nazwał siebie „aduvanchikami”. Ona próbuje komunikować się z nimi w sieciach społecznościowych, odpowiadając na pytania i przepisywanie, w prawdziwym życiu Katia nie odmówi, aby selfie z wentylatorów lub autograf.

popularność

fanów Katie często zastanawiają się, gdzie Kate Adushkin żyje. Wszystko, co na ten temat znany ogółowi społeczeństwa: Catherine urodziła się w Moskwie, a obecnie mieszka tam. Dokładny adres nie zostanie przekazany do publicznej prezentacji. I że w ogóle jest poprawna. Jest mało prawdopodobne, że będzie musiała lubiłem go codziennie, aby zobaczyć rzeszę fanów na wejściu i na podwórku. Mimo swojej popularności i zatrudnienia, Katya jest dobrym uczniem w szkole, nauka dwóch języków obcych, francuskim i angielskim.

Jak łatwo jest odnieść sukces?

Jest oczywiste, że dorastające dzieci jest bardzo inspirujący przykład Katie Adushkin. Biografia ją ponownie przeczytać je jak książka odsłania tajemnice sukcesu. Setki, a nawet tysiące zwolenników na co dzień starają się podbić Internet, pisanie coraz to nowe filmy i układanie ich w sieci. Kto wie, które z nich uda? Ktoś podniósł do góry i zapoznania się z jego idol, a ktoś po prostu z powrotem w dół. Czas pokaże. Jedno jest pewne – dobrze, kiedy coś jest dążenie do kogoś i być! Po tym wszystkim, teraz, że Internet jest dostępny dla prawie wszystkich, gdy komputer niemal w każdym domu, a każdy nastolatek telefon wyposażony w aparat fotograficzny, można nagrywać filmy żadnych. Tylko niewielu z nich tylko do robienia zdjęć, muszą strzelać piękne, jasne, utalentowany – tylko wtedy ludzie będą chcieli je oglądać i autora przychodzi sukces.

A dla tych, którzy dopiero teraz zaczynają się poruszać na videoblogerstva polu Biografia Katie Adushkin i inne dzieci, które były już znane, jest przykładem, jak również ich praca.