843 Shares 1648 views

Niebieski ząb – skrajne i nieznane

Wśród wielu opuszczonych budynków w Moskwie zasługuje szczególny nacisk na centrum biznesowe w Zenit lub, jak to się nazywa, w domu niebieskim zękiem. Podobna nazwa została podana domowi z powodu – to naprawdę przypomina ludzki ząb w jego postaci. Warto zauważyć fakt, że konstrukcja została zaprojektowana, choć dla Moskwy, ale ma bardzo nietypową architekturę miasta. Wielu ekspertów uważa, że takie fasady są bardziej typowe dla europejskich wieżowców.

Warto pamiętać o zagrożeniach, jakie Blue tooth przygotowuje dla wszystkich swoich gości. Moskwa jest pełna nierozwiązanych tajemnic, a to jest jeden z nich – tajemnicę nie tylko opuszczonego, ale wciąż niedokończonego budynku. Wiele pięter bez sufitu, a schodki są puste bez kroków. To samo można powiedzieć o wałach windy w niebieskim zębie. Po pierwsze, jest ich niewiele, a po drugie wszystkie są puste, dlatego stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla wszystkich gości. Również ze względu na fakt, że budynek był w budowie, które nie były naprawdę wykończone, słupki ścienne często "wychodzą" z murów, które mogą powodować uszczerbek na zdrowiu.

Budynek budynku Niebieski ząb został zawieszony w połowie ostatniej dekady, jednak nadal jest oficjalnym centrum biznesowym będącym własnością władz lokalnych. Według prasy, teraz niedokończony wieżowiec jest wystawiony na sprzedaż, ponieważ obecni właściciele nie będą już zajmować się jego przywróceniem.

Jest też bardzo niezawodny strażnik, który nie pozwala nikomu z Niebieskiego zęba. Jak dostać się do tego, poznać miejscowych miłośników opuszczonych budynków – istnieją pewne sposoby wejścia do pokoju mogą być niedostrzegalne i szybko. Nie gwarantuje to jednak, że strażnicy nie złapią użytkowników w budynku – często "czesnie", wyrzucają wszystkich fanów sportów ekstremalnych. Dlatego wsiadając do niebieskiego zęba, trzeba zachowywać się cicho, starannie i niedostrzegalnie. Następnie można zbadać ten budynek w jak największym stopniu, jego cechy architektoniczne, a także zrobić zdjęcie panoramy otwieranej z górnych pięter.

Wchodząc do Niebieskiego zęba, nie tylko strażnicy i stan awaryjny, w którym znajduje się budynek, którego należy się obawiać. Często budynek ten był odwiedzany przez wandali i złodziei, którzy zebrali wszystkie materiały budowlane i wyrzucali okna. To miejsce nie jest miejscem spotkań osób bezdomnych i przestępczych, ale niestety czasami na tych, których można "natknąć się". Ogólnie rzecz biorąc ten opuszczony budynek jest cichy i spokojny, w porównaniu do innych mrożonych i niezamieszkanych pokoi w mieście Moskwa.

Aby wydostać się z niebieskiego zęba, konieczne jest tak ciche, jak penetracja do wnętrza, jeśli nie ma chęci zapłaty grzywny i zajmuje się analizą lotów na posterunku policji. Strażnik pewnie patroluje budynek i pobliski teren i nie pozwala nawet najbardziej szanowanych i cichych gości na zęby. Ale dla wszystkich pracowników Departamentu Stanu, który znajduje się obok opuszczonego wieżowca, nie ma znaczenia, kto odwiedza Błękitny ząb, więc nawet jeśli zauważy ktoś w przeciwnych stronach, nie powinieneś się martwić.