156 Shares 4049 views

Perła miasta – Cyrk Bryansk

Dla ludzi, którzy chcą zrelaksować się z codziennej pracy, jest wspaniałe miejsce, gdzie można spędzić dzień wolny z dziećmi i dobrze się bawić. W tym artykule przyjrzymy się Circusowi Bryansk. Zdjęcia zawarte w tekście można oceniać piękno tej instytucji. Będzie takŜe o pochodzeniu tego miejsca i jego niesamowitych programach show.

Historia stworzenia

Cyrk Bryansk to dekoracja miasta wyróżniająca się oryginalną konstrukcją. Posiada ogromne jasne sale i marmurowe schody, a kopuła wykonana jest z aluminium. Jest to najbardziej rozbudowana arena w mieście, która jest przeznaczona na ponad piętnaście tysięcy miejsc. Budynek został wybudowany w 1974 roku pod koniec grudnia. Architekci to Georgy Vasilyevich Naprienko i Salomeya Maksimovna Gelfer.

Pierwszy pokaz programu odbył się 11 miesięcy później – 10 kwietnia 1975 r. Każdego roku ponad pół miliona osób odwiedza pokazy i zabiera ze sobą tylko pozytywne emocje. Tutaj profesjonalni artyści z różnych krajów pokazują największą liczbę sztuk cyrkowych.

Dziś budynek cyrku jest otoczony pięknym parkiem, ale na samym początku były tylko kwietniki. Dopiero po kilkudziesięciu latach od premiery pojawiły się małe jodły, które stały się podstawą przyszłej strefy parkowej.

Układ hallowy

Zwykła osoba reprezentuje cyrk w formie kopuły, ale ten budynek w wyglądzie nie jest wcale taki. Jego konstrukcja wyróżnia się oryginalnym dachem, w kształcie wieczka.

Są pokoje dla artystów i osób towarzyszących, jak również pomieszczenia gospodarcze dla urządzeń cyrkowych. Z przodu budynku jest przeszklone witrażowymi oknami. Wewnątrz znajduje się przestronny foyer i hol, gdzie znajdują się ławy handlowe z zabawkami dla dzieci, balonami, pamiątkami i wszystkim, co przypomina wakacje.

Cyrk w Brańsku jest używany nie tylko do pokazów programów show, ale także do oglądania filmów, koncertów muzycznych, tutaj można też zobaczyć występ na lodzie. Dlatego aranżacja areny nie jest skupiona, ale nieco stronnicza w kierunku wyjścia artystycznego. Wiemy już, że wiele osób odwiedza cyrk w Briansk.

Układ hali został zaprojektowany z uwzględnieniem następujących czynów: wszędzie tam, gdzie znajduje się widowisko, wszystkie subtelności występów otwierają się przed nim. Przestrzeń jest podzielona na osiem sektorów bezpośrednio przy arenie. Nad hali dzieli się na dwie części: prawą i lewą. Jest tam również balkon z pięknym widokiem na scenę.

Program

Kiedy nadchodzą dni, ludzie spieszy się do cyrku w Briansk. W kasach tworzą się ogromne kolejki. Każdy chce widzieć show, zdobywać nowe wrażenia i emocje, ponieważ każdy program jest interesujący i fascynujący. Gdy zobaczysz co najmniej jeden z występów, będziesz całkowicie zachwycony i otrzymasz wiele pozytywnych emocji.

Program obejmuje takie pokazy jak:

  • Niedźwiedź na motocyklach, wałkach i salach wystawowych ze zwierzętami egzotycznymi (jeżozwierze, pelikany, lamy, wielbłądy).
  • Pokazuje bańki mydlane i wesoły, żarliwy klaunów.
  • Pokazują również liczby akrobatów, gimnastykarzy, equilibristów, którzy grają na wodzie w muzyce.
  • I oczywiście niewiarygodne loty pod kopułą.
  • Urzekające pokoje z słoniami, w tym tańce indyjskie i skrajne sztuczki profesjonalnych artystów z udziałem tych zwierząt.

To wszystko jest cyrkiem w Bryansk.

Schemat miejsc został opisany powyżej. W zależności od preferencji i możliwości finansowych możesz dokonać wyboru, który Ci najbardziej odpowiada.

Exotyka planety

W cyrku nastąpił nowy spektakl, który stał się dekoracją programu. Na dzisiaj – jest to jedyna wystawa w świecie walk linowych na piłkę. Pod kopułą cyrku rozciąga się cienka linia, na wysokości około sześciopiętrowego domu. Przesuwa dużą piłkę, na której sznurówki wykonują niesamowite sztuczki.

Będziesz też okazać rzadkie zwierzęta dla świata cyrku. Są to amerykańskie bawoły ważące około pół tony i tybetańskie yaks. Na świecie nie ma analogii programów, które reprezentują Circus Bryansk. Harmonogram premiery można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lub na plakatach miasta.

Regularnie pracownicy rozwijają nowe programy, które przyciągają nowych widzów i zadziwiają swoją niepowtarzalnością. Dlatego też, w wolnym czasie, znajdź wymówkę, aby zaprosić kogoś do cyrku.