493 Shares 3622 views

Smaczne i soczysty schab na patelni

schab na patelni jest smaczne i aromatyczne danie pieczony które serwowane jest przy stole tylko z dekoracji. Jest to szczególnie zauważyć, że ten posiłek ma wysoką zawartość tłuszczu i kalorii. W związku z tym, nie zaleca się stosowania tych, którzy uważnie obserwując ich wagę.

Krok po kroku przepis na kotlety na patelni

Niezbędne składniki do naczynia:

  • słodka papryka – pół łyżeczki;
  • Fresh pork (masa powinna bez tłuszczu) – 1 kg;
  • sól – 1-1,5 mała łyżeczka (dodaj opcjonalnie),
  • Adżika ostry – wykorzystać opcjonalne (2-3 małe łyżeczki);
  • Suszone bazylia – 5-15 gramów;
  • Rafinowany olej słonecznikowy – 240 ml;
  • ziemniaki, świeże warzywa, makaron, itp .; – do przybrania
  • mały świeży czosnek – 3 ząbki.

Sposób wytwarzania produktu mięsnego

Do schab na patelni nie było zbyt gruby, do tego naczynia zaleca się kupować wyłącznie świeże mięso bez warstwy tłuszczu. Jeśli znalazłeś kawałek z dużą ilością tłuszczu, pożądane jest, aby pozbyć się go, wyciąć ostrym nożem. Tak więc, gdy mięso jest wymagane do mycia, cięcia w poprzek włókien w steki grubości 1,5-2 cm, po czym odpychać kulinarnego młotkiem. Należy to zrobić na dużą deskę do krojenia, w przeciwnym razie można uszkodzić powłokę ich mebli kuchennych.

schab w misce będzie bardziej smaczne i aromatyczne, jeśli kawałki mięsa z góry i przypraw do przyprawiania potrawy wchłaniają o pierwszej godziny. W tym celu, wymagają one warstwę dwustronnie pachnących czerwony pieprz, sól kuchenna, ostrego adzhika, wysuszono bazylia i świeżego tarty czosnku. Kolejne kotlety powinny być umieszczone w emaliowanym garnku, przykryć i pozostawić na 60 minut. Podczas tego krótkiego czasu produkt wchłonie część przypraw, staje się pachnące i smaczne.

obróbka cieplna

schab na patelni gotowy nie tak długo, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Aby utworzyć takie potrawy należy wziąć głęboki saute patelni, wlać olej roślinny z powrotem, tak że pokrywa powierzchnię naczynia do 1-1,5 cm i bardzo ciepła (do dymu). Po że chcesz wziąć 2 duże stek i starannie umieścić je w gorącej patelni. Jednocześnie ogień od wartości maksymalnej do niezbędnego minimum, aby odjąć. Kiedy dolna część mięsa rumiane, a na górnej stronie będzie działać propekshie plamienia płat należy natychmiast wyłączyć widelca. Dokonywanie pożądane być bardzo ostrożnym, ponieważ olej w aerozolu może przyczynić się do pojawienia się palić. Gotowe kawałki wieprzowiny zaleca się umieścić na wspólnym dużym talerzu.

Jak wnieść na stół

Smażone kotlety na patelni, zdjęcie które zostały przedstawione w tym artykule, zaleca się, aby zaprezentować na obiad tylko w stanie gorącym. Należy również zauważyć, że taki produkt mięsny powinien być zobowiązany do przedłożenia wraz z każdym danie. Na przykład, można dokonać tłuczone ziemniaki, makaron lub gotować spaghetti.