880 Shares 3314 views

Przepisy kiszenia ogórków, czyli jak stworzyć tradycyjną rosyjską przystawkę

To danie jest nazywany wiele wyjątkowy – to tradycyjny słowiański, zdobył miłość praktycznie na całym świecie, ale naprawdę wysokiej jakości i smaczne wykonać go za granicą i nie wiem jak to zrobić. To, oczywiście, jest to wspaniałe marynaty, który tylko w naszej Ojczyźnie wykonane wyjątkowo smaczne zazdrość wielu kuchniach świata.

Przepisy staliBejcowanie ogórki w Rosji znamy mniej lub bardziej szanujący gospodyni domowej, jak wszystkie zasady, które towarzyszą tym – innymi słowy nie można odebrać – działanie. Po pierwsze, solenie poprzedza sortowania tych niezwykłych warzyw, przeprowadzane na podstawie ich wielkości, rodzaju i stopnia dojrzałości. Jak wiecie, wszystkie przepisy kulinarne ogórki kiszone warzywa wybierające polecić wystarczająco dojrzałe – z czarnymi pryszcze, ale bardzo popularne – zarówno w naszym kraju i daleko poza nim – wygrał młode ogórki są małe, marynowane z przyprawami, tak aby zachować ich delikatną skórę i miazga, gęste i smaczne.

Sam proces solenia jest umieszczenie wybrane ogórków w specjalnie przygotowanym w solance, w które w dodatku do obowiązkowego soli dodaje się do różnych przypraw – kopru włoskiego i czosnku asortymentu papryki i korzenia chrzanu i liści pachnących roślin, takie jak porzeczki lub wiśnie ernoy. Gotowe marynaty przechowywane w puszkach w szklanych słoikach lub w beczkach i metody stosowania w żywności są tak różne, jak są przepisy na kiszenia ogórków. Mogą być spożywane jako odrębne całości rosyjskich tradycyjnych przekąsek, plastry do różnych sałatek, lub dodawane do zup i halofitów.

Jeden z najlepszych przepis – kiszenia ogórki klasyczny design. Aby to zrobić, należy wziąć ogórki (w zależności od wielkości the – do 6 kg), liść laurowy (2 szt.), Liście selera (1 szt.), Czarne porzeczki i wiśnie (2 szt.), Czarny pieprz (2-3 góry .), trochę chrzanu i koper. Potrzebny będzie również ostra papryka (1 szt.) i czosnek (2-3 ząb.). Ogórki są wstępnie namoczone w wodzie, – proces ten będzie miała co najmniej 6-8 godzin. Aby zaoszczędzić czas, można przygotować słoiki i pokrywki – oni dokładnie umyć i wytrzeć do sucha. Następnie na dnie puszki można układać wszystkie przyprawy (posiekane) – różne przepisy na kiszenia ogórków może używać innego zestawu z nich, ale najlepszym rozwiązaniem, które jest proponowane w powyższym wykazie składników. Następnie, ogórek ułożone pojemniki, które są wypełnione wrzącej wody. Pół godziny później, woda może być odprowadzona, miesza się z soli i cukru (30 ml na 2 litry solanki) i 9% octu. (20 ml) i ponownie marynatę gotowaniu puszki. Następny zachowa tylko ogórki gotowe, pozostawić je na jeden dzień w ciepłym miejscu, a następnie wysłać w lodówce.

Jest to kolejny świetny sposób wytwarzania tradycyjny rosyjski przekąski – to świetny przepis na ogórki do konserwowania w Bułgarski sugeruje następującą listę Składniki: ogórek, cebula liść laurowy (2 szt.), Pieprz – ziele angielskie i czarny (3-4 szt (1 szt.). ), sól, cukier (10-20 g)., octu 9% (50 ml).. Najpierw trzeba przygotować banki – ich umyć, wysuszyć i wysterylizować. Przesyła do spodzie ogórka (jak montażu, ale tak, aby pozostawić miejsce na przyprawy i solanka), umieścić pierścień drobno pokrojone cebule innych przypraw, a następnie wylewa ostrożnie na wrzącą wodę i zamykania słoik, aby przenieść je w naczyniu z wodą do sterylizacji. Po około dwóch minut (tak jak proponowane przepisy i podstawowych domowych ogórków trawienia jest konieczne do tego procesu), banki usunięto obsushivayut przemieszczane są w ciepłym miejscu pod osłoną przez godzinę, ochłodzono i przeniesiono do długotrwałego przechowywania w lodówce.