237 Shares 4900 views

Korupcja w związkach lub jak zabijać miłość

Jednym z negatywnych magicznych efektów z zewnątrz jest uszkodzenie związku. Jest to program, który wpływa na podświadomość ofiary i powoduje jej powstrzymanie relacji z partnerami. Ten wpływ można bezpiecznie przypisać praktycznej czarnej magii. Jeśli uszkodzenie związku nie zostanie zniesione, nie będzie możliwe przywrócenie wzajemności w parze. Oprócz podziału interakcji, magia niesie negatywne zjawiska związane z zdrowiem przedmiotu psucia się, który zaczyna wypłynąć tuż przed oczami. Ponadto osoba nie może budować osobistego życia z innymi ludźmi.


Istotą szkody jest kategoryczne całkowite zerwanie jakichkolwiek powiązań między partnerami, które mogą być nie tylko bliskich, ale także kolegom, przyjaciołom i, co do zasady, otaczającym ludziom.

Wcześniejsze działania, które spowodowały uszkodzenie związku i ich siłę, zależą od specjalisty, który prowadzi magiczny ryt. Warto wspomnieć, że niemożliwe jest samodzielne wykonanie rytuału, ponieważ ta czarodziejska praca wymaga przestrzegania wszystkich zasad i umiejętności. Ponadto, podczas wykonywania rytuału, musisz zainstalować ochronę magiczną.

Powinieneś wiedzieć, że uszkodzenie relacji szkodzi zdrowiu obu partnerów i całkowicie niszczy ich połączenia fizyczne i energetyczne. Znaki, na które nałożono uszkodzenie, mogą się objawiać następująco.

Po pierwsze, komunikacja pomiędzy partnerami nagle i szybko się pogarsza. Stosunki z przyjaciółmi, kolegami, małżonkami, bliskimi zaczynają się pogarszać, a to widać gołym okiem, sytuacja pogarsza się każdego dnia. Wszystkie zjawiska pojawiają się nieoczekiwanie, bez wyraźnego powodu.

Po drugie, jako człowiek nie próbuje, co nie stara się, idzie na spotkanie i próbuje znaleźć kompromis i przyczynę niezgody – związek nie poprawia się i nic się nie dzieje. Jeśli jest to związane z osobistym przywiązaniem do osoby, manifestacje korupcji wyglądają tak. Po zapoznaniu się z osobą, którą lubiłeś, po spędzeniu wspaniałego czasu z nim, zrozumienia jego wzajemnych współczuć, nagle zdarza się, że ten mężczyzna lub kobieta, jak to było, znika z życia, a związek jest rozdarty. I wszystko jest zrobione bez wyraźnego powodu, a nawet bez powodu.

Także pragnienie komunikowania się znika, wszystko dzieje się bez powodu, i nie da się wyjaśnić. Po prostu nie chcę rozmawiać, to wszystko.

Jeśli szkody zostaną nałożone na związek, objawy manifestują się z taką samą konsystencją i siłą, z jaką wypowiada się niszczące małżeństwo, rodzinne i miłosne zaklęcie. W przypadku, kiedy doświadczony czarnoksiężnik prowadził, złamana para nie byłaby zwykłym rozerwaniem romansu. Jednocześnie z całkowitym chłodzeniem szalejących uczuć będzie obrzydzenie i niechęć, któremu towarzyszą różne niepowodzenia w życiu oddzielonych osób. Wszyscy będą towarzyszyć obojętność otaczającego świata i siebie, pragnienie życia i utratę zdrowia, niepokój kobiet i męską impotencję.

Czasami takie spiski są mylone z magią miłosną. W rzeczywistości uszkodzenie stosunków może przypominać rodzaj miłosnej klapki, ale działania w takich przypadkach są znacznie szersze i mają na celu nie tylko wyeliminowanie uczuć, ale także powodowanie moralności, życia i fizycznej szkody ofierze.

Jeśli istnieje poczucie, że istnieją pewne znaki, należy poddać się diagnozie i ewentualnie procedurze usuwania zepsucia. Nie myśl, że trudniej jest uszkodzić związek, niż go usunąć, to nie jest łatwe. Główną trudnością jest określenie, jaki rodzaj czarów był używany, czy był sam, czy w połączeniu z wieloma zaklęciami magicznymi. Jeśli podejrzewa się psucie, należy skontaktować się z uzdrowicielem lub białym magikiem.