688 Shares 7614 views

Coś nagle zmienia życie, a co za sen

Nie wszystkie źródła traktują ten rzadki obraz w podobny sposób. Niektórzy autorzy wierzą, że sen z błyskawicą zapowiada nagłe oświecenie, inni – nieoczekiwane nieszczęście. W jednej rzeczy wszystkie zbiegają się i nie ma w tym żadnego znaczenia. Błyskawica szybko, Nieprzewidywalne zmiany. Więc ludzie, których nikt nawet nie wyobrażał.


Dlaczego piorun uderzył w powietrze

Aby zobaczyć burzę z potężnymi zrzutami, które towarzyszą grzmot, jest utrata kontroli nad sytuacją. Niektórzy siła włamie się do twojego życia, pozbawiając cię możliwości prowadzenia przez chwilę. Im bliżej w śnie, tym silniejsza będzie inwazja. Według niektórych źródeł, wiele błyskawic na niebie może wskazywać działania wojenne lub inną równie dużą katastrofę, która dotrze do Twojego kraju. Osoba pracująca w sferze finansowej, taka marzenie, może przepowiedzieć, że organizacja, w której pracuje (którą zarządza) zbankrutuje z powodu nowego światowego kryzysu lub innych wpływów, których nie może odczuwać marzyciel. W każdym razie nagła interwencja z zewnątrz do Twojego życia będzie negatywna i nieodparta. Przygotuj się!

Co o tym marzy śnieg?

To zjawisko jest bardzo niebezpieczne. Spotkanie z nim w życiu nie wróży dobrze. I dlaczego wygląda jak balon? Jeśli się od ciebie odblokował – dowiedz się o jakimś głośnym wydarzeniu. Bardzo blisko – ty sam będziesz uczestnikiem wydarzeń. Jeśli dostanę w tobie – będzie niezamierzony stać się organizatorem lub pierwszą osobą w akcji wielkiego skandalu lub innego głośnego incydentu. Jeśli trzymasz piłkę w Twoich dłoniach, kontroluj jej działania, wtedy będziesz miał dużo mocy. Będziesz kontrolować wiele osób lub innych sił. Może decyzje będą miały wpływ na duże przepływy finansowe, które mają wpływ na interesy wielu inwestorów. Ale jeśli cię skrzywdził, możesz wziąć na siebie nie do zniesienia obowiązki, szkodząc sobie i innym.

Jeśli jest grzmot i błyskawica

Eksplozje wyładowań elektrycznych w towarzystwie walców przychodzą do nocnych wizji przed negatywnymi wydarzeniami w społeczeństwie. Incydent wpłynie na ciebie, jeśli się przestraszysz. Doświadczając szczerego wzniesienia – wydarzenie będzie dla Ciebie Zyskowne. Emocje we śnie nie są – obserwujesz z boku za zmianami w życiu publicznym. Jeśli piorun jest czarny – do wielkiego kłopotu. Jednocześnie dotknie wszystkich wokół siebie, pogrążając ludzi w negatywne doświadczenia. Osobiście masz taki sen z bólu i rozpaczy.

Jeśli piorun uderzył w osobę

W nieprzyjaciela – nie może cię skrzywdzić, w przyjacielu – z nim stanie się nieszczęściem, w tobie – do choroby. Ale nie zawsze. Fakt, że uderzenia piorunami zależą od wyniku uderzenia. W przypadku porażenia prądem, możesz stać się ofiarą wypadku lub ataku, które może uszkodzić Twoje zdrowie. Jeśli dostanie się do ciebie, błyskawice tylko zwiększyć swoją energię, bez uszkodzenia ciała fizycznego, a Twoja wiarygodność w społeczeństwie znacznie wzrośnie. Zostaniesz szanowanym człowiekiem, którego opinia będzie znacząca dla innych. Aby zobaczyć człowieka zabitego przez błyskawice jest świadkiem nieszczęścia. Wpadłem w drzewo albo w dom – do kłopotów. Gdyby pioruna właśnie cię oświetlił, ale na szczęście nie zobaczyłeś siebie.