260 Shares 7712 views

Jak chronić się przed wampirami energetycznymi? Jak je rozpoznać?

Jak chronić się przed wampirami energetycznymi? To pilne pytanie zajmuje wiele osób w naszych burzliwych czasach. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, z kim mamy do czynienia.


Główne oznaki energetycznego wampira nie są takie skomplikowane. Uważa się, że jest to zwykle osoba z najbliższego kręgu. To nie do zniesienia być blisko niego. Czuje się, jakby energia opuszczała cię i gdzieś wychodzi. Jednak niewłaściwe byłoby uznanie, że wszystkie wampiry próbują świadomie powodować krzywdy i bóle. Więc jak chronić się przed wampirami energetycznymi? A kim oni są?

Wampiry energetyczne: Jak rozpoznać "bloodsucker"?

Przede wszystkim musisz obliczyć osobę, która prowokuje Cię do ujawnienia negatywnego. Dopiero wtedy warto rozstrzygnąć, jak chronić się przed wampirami energetycznymi. W tym przypadku nie zapominaj, że istnieją dwa główne rodzaje ludzi, takich jak wampiry energetyczne. Jak je rozpoznać? Pierwszym rodzajem jest intencjonalny wampiryzm. Ci ludzie celowo cię prowokują, używaj emocjonalnych zasobów innej osoby, aby przywrócić własne. Drugi typ jest niezamierzony. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, co robią. Nie rozumiem, że ich działania i słowa powodują cierpienie psychiczne dla osoby. Jak chronić się przed wampirami energetycznymi, zarówno umyślnymi, jak i nieumyślnymi? W każdym razie, czy osoba zdaje sobie sprawę z tego, że jest "wampirem", czy nie, wyrządzi szkody. I potrzebuje ochrony.

Nie wszyscy są wampirami energetycznymi. Jest taka kategoria jako darczyńcy. Sama obrona polega raczej na przestaniu być dawcą. W tym celu nauczymy się rozpoznawać wampiry. Zwykle są to osoby bez ograniczeń, emocjonalne. Częstym znakiem jest chęć ciągłego spierania się i dyskusji, najlepiej na podwyższonych tonacjach i maksymalnej emocji. Wampiry rodzinne często używają takich technik jak samozatrudnienie, presja na poczucie obowiązku lub odpowiedzialności.

Jak chronić się przed wampirami energetycznymi?

Początkowo, jeśli nadal masz załamania, możesz udać się do lekarza. Prawdopodobnie problem leży w ramach medycyny. Słabe odżywianie, przewlekła zmęczenie, nieaktywny, siedzący tryb życia – wszystko to negatywnie wpływa na samopoczucie. Jednak wszystkie te czynniki sprawiają, że osoba jest bardziej podatna na ataki wampirów energetycznych.

Konieczne jest utrzymanie dobrego kształtu fizycznego, wzmocnienie odporności, monitorowanie diety i zdrowego snu. Wampiry nie będą przerażające. Jeśli mówimy o konkretnej komunikacji z ludźmi, musimy nauczyć się odrywać, a nie reagować na prowokację, nie pójść do konfliktu, a nie argumentować w imię argumentu. Głównym zadaniem wampirema jest rozgrzanie osoby, wyciągnięcie emocji. Zadaniem obrońcy nie jest poddanie się prowokacji, a nie drażnienie, pozostawanie spokojnym i spokojnym.

Istnieją również metody niewerbalne – skrzyżowane ramiona lub nogi podczas komunikacji dają psychologiczne poczucie bezpieczeństwa. Możesz wyobrazić sobie niewidzialną kopułę wokół ciebie i uprzejmie nakazuje mu ochronę przed agresją wampirów energetycznych. Podczas komunikacji często zaleca się utworzenie cienkiego ekranu mentalnego. Ta metoda pomoże Ci dystansować się emocjonalnie. Ważne jest, aby móc powiedzieć "nie" w czasie. Niewłaściwe wnioski powinny zostać odrzucone, jeśli naprawdę nie chcesz ich wypełniać. W końcu staraj się unikać manipulacji ludźmi. Spędzając trochę czasu na oglądaniu ludzi wokół siebie, możesz zidentyfikować kilka potencjalnych wampirów. Powinien, jeśli jest to możliwe, ograniczyć do minimum komunikację z nimi.