826 Shares 5746 views

Kaluga State University. K. E. Tsiolkovskogo (KSU)

Eagle – stolica regionu Kaluga. Ważnym miejscem w tym mieście do danej uczelni. Wśród nich są dobrze znane organizację edukacyjną z bogatą historią jest Uniwersytet Kaluga. K. E. Tsiolkovskogo. Czym jest ta instytucja? Zanim odpowiemy na to pytanie, spójrzmy na niektóre z kolegiów Kałudze.


Prestiżowe uczelnie miasta

Spośród istniejących w instytucjach edukacyjnych jest dostarczenie filię Uniwersytetu finansowego pod rząd Rosji. Cieszy się on dość wysoki popyt wśród studentów Kałudze, jest to jeden z wiodących uczelni w naszym kraju. Oddział oferuje szeroką gamę poszukiwanych dziedzinach kształcenia, uczenia się, gdzie można stać ekonomistów, finansistów, prawników i innych specjalistów i zbudować dobrą karierę w mieście, takich jak Kałudze.

uczelnie publiczne to miasto nawet w strukturze oddziału Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Technicznego. N.E. Baumana. Przygotowuje menedżerów, ekonomistów, inżynierów dla przemysłu wysokiej technologii. Oddział posiada partnerów. Są duże firmy i organizacje zajmujące się produkcją różnego rodzaju sprzętu motoryzacyjnego. Dzięki partnerom, studenci mają możliwość poddania praktyczne szkolenie w tych przedsiębiorstwach oraz do gromadzenia cennych doświadczeń.

O Kaluga State University

Biorąc pod uwagę wysokie szkół Kałudze, szczególną uwagę należy zwrócić na Uniwersytecie Stanowym w Kałudze. Ta szkoła nie jest affiliate cudzego. Okazało się, że był w Kałudze. Oficjalna data założenia uniwersytetu w mieście jest rok 1948. Instytut Pedagogiczny został otwarty w tym czasie. Jednak historia uniwersytetu położono znacznie wcześniej – pod koniec XVIII wieku, wraz z pojawieniem szkoły wojewódzkiej Kaluga, który później stał się klasyczne męskie gimnazjum, a następnie – Instytut Nauczycieli.

Uniwersytet Pedagogiczny organizacja edukacyjna rozpoczęła się w 1994 roku. Od tego momentu w historii uniwersytetu rozpoczął się nowy okres. On nadal szybko rosnąć, tworząc nowe możliwości kształcenia, które stały się konieczne we współczesnym życiu. W rezultacie, uniwersytet stał się klasyczny uniwersytet pedagogiczny (nie wyłącznie). Pochodzi z tego wydarzenia w historii organizacji edukacyjnej 2010.

Znajomość historii uniwersytetu w muzeum

Bardziej ważne i interesujące informacje na temat State University Kaluga można znaleźć w muzeum, które jest częścią struktury uniwersyteckiej. To istnieje już prawie 20 lat i został otwarty na cześć wydarzeniem – 50-lecia uczelni. Works jest obecnie muzeum na kilka sposobów:

 • zaangażowany w edukacji, pracy edukacyjnej, prowadzi działania edukacyjne – wycieczki z przewodnikiem, wykłady tematyczne dla uczniów starszych klas szkół i studentów;
 • wykonuje działalność organizacyjną – stworzenie muzeum, dodaje do swoich funduszy nowych eksponatów.

Muzeum Kaluga Uniwersytet Pedagogiczny posiada litery uznania i certyfikaty świadczące o osiągnięciach akademickich i jej znaczenie. Są to zdjęcia z ostatnich lat. Również w muzeum można zobaczyć kolekcję minerałów prowincji Kaluga, urządzeń fizycznych. Biblioteka funkcjonuje w Muzeum Uniwersytetu Państwowego Kaluga, przechowywane literatury z różnych okresów historycznych. Fundacja obejmuje podręczniki, instrukcje.

Obecny stan Uniwersytet w liczbach

Jeśli weźmiemy pod uwagę stan organizacji edukacyjnych w tej chwili, można wywołać następujące kluczowe dane:

 1. Na formularzu dzień szkolenia wynosi około 4500 studentów, podczas gdy w niepełnym wymiarze godzin – ponad 2 tys. Wartości te wskazują, że szkoła jest zapotrzebowanie wśród wnioskodawców, ich zainteresowania zalety i różne obszary szkoleń.
 2. Proces edukacji na uczelni organizuje ponad 450 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Około 60% nauczycieli są kandydatami i lekarze nauki.
 3. Na uniwersytecie jest 5 budynków edukacyjnych. Zorganizowali dla publiczności wykładów, zajęć praktycznych. Są laboratoria, pracownie komputerowe, ośrodki badawcze.

Materiały i sprzęt techniczny

Ważną rolę w procesie edukacyjnym Uniwersytetu Państwowego Kaluga odgrywa wyposażenie materialne i techniczne, na jakość edukacji zależy od niego. Po pierwsze, w liceum, są 39 laboratoria do zajęć praktycznych i przeprowadzenie badań. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesny sprzęt, materiałów demonstracyjnych.

Po drugie, Kaluga State University. K. E. Tsiolkovskogo w swoich działaniach edukacyjnych wykorzystujących szkolenia i rozwój bazy, znany jako centrum turystyki i środowiska, i znajduje się w miejscowości Sivkova. To gospodarze warsztatów, prac laboratoryjnych, ten poradnik centrum studenci przejść praktykę przemysłową i pola, wykonać projekty zajęć i studiów.

Po trzecie, w szkole znajduje się biblioteka, w której fundusz posiada ponad 600 000 egzemplarzy – istnieje potrzeba wszystkich obszarach programu szkolenia, nauczania literatury. Biblioteka posiada również książki naukowe i artystyczne, periodyki. Należy również zwrócić uwagę na potrzeby studentów zdalny dostęp do zasobów elektronicznych. Istnieje ponad 110 tysięcy egzemplarzy.

Wydziały i instytuty

Uczestnicy w Uniwersytecie Stanowym w Kałudze. K. E. Tsiolkovskogo zainteresowane resorty i instytucje dostępne w strukturze uniwersyteckiej. Przede wszystkim jednostek strukturalnych 2:

 • Philology-tete;
 • F-One języków.

Instytucje wszystko, istnieje 8:

 • Fizyki i technologii;
 • nauki przyrodnicze;
 • pedagogika;
 • psychologia;
 • historyczne i prawne;
 • stosunki społeczne;
 • Trening prevocational;
 • dodatkowe szkolenia zawodowe.

Przygotowanie do studiów uniwersyteckich

KSU. Ciołkowskiego wziąć licencjat z 3 egzaminów wstępnych. W niektórych obszarach, stanowią one jedynie zmianę przedmiotów ogólnych, a z drugiej – ogólnych badań i oszczędny profesjonalista lub zadań (dla niektórych specjalności zamiast ustalonych wywiad).

Przygotowanie studentów do uczelni kursy przygotowawcze są tworzone. Ich instytut organizuje szkolenia przygotowawcze. Szkolenie jest nie tylko kształcenie ogólne, ale również testy zawodowe i twórcze (dla niektórych miejsc, takich jak „nauczycieli”, „Dziennikarstwo”, „architektura”, „Projekt”).

W celu przygotowania do egzaminu w KSU. Ciołkowskiego mogą wybrać kursy o różnym czasie trwania: 4 miesiące, 8 miesięcy, 2 lat. Do testowania twórczej i zawodowej uczniowie zaczynają przygotowywać w lecie. Czas trwania tych kursów jest niewielka – zaledwie 2 tygodnie.

życie studenckie

W Kałudze State University po rekrutacja zaczyna rutynę treningową. Jednakże, notatki z wykładów, wkuwania podręczniki i prace domowe nie są jedyną rzeczą, studenci. Studenci, którzy chcą zrobić coś ekstra, znajdzie coś dla siebie. Niektóre przyłączyć się do klubu sportowego. Istnieją sekcje dotyczące różnych gier (tenis, siatkówka, itp ..). Są też zajęcia z aerobiku, turystyka, arm wrestling.

Niektórzy studenci pracują w siedzibie wolontariuszy. Pomagają dorosłych, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zebrać je w cieple ubrania, buty, chemii gospodarczej. Wspomaga i dzieci. Dla nich ochotnicy zebrane zabawki, materiały piśmienne, odzież.

Zatem skarżący rozważający uniwersytetów w Kałudze, powinno się zwrócić uwagę na KSU. Kaluga State University. K. E. Tsiolkovskogo – instytucją edukacyjną, która jest zróżnicowana i interesująca życie studenta. Tutaj ludzie są nie tylko edukacji, ale również możliwości do samodzielnego rozwoju i umacniania zdrowia.