193 Shares 3757 views

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych nazwany K. G. Razumovskogo: opis, specjalność i opinie

W Moskwie, działa wiele instytucji edukacyjnych, które stały się specjaliści z wykształceniem zawodowym. Jeden z nich – Wyższa Szkoła Technik Komputerowych. Nadchodzi uczestników jak po 9 latach nauki, a po 11-latek. Wszystkie proponowane specjalnością są miejscowo w tej chwili. Dlatego absolwenci liceów nie napotkają żadnych problemów podczas pracy.

Trochę historii

Historia uczelni rozpoczęła się w ubiegłym stuleciu. W tym okresie funkcjonowała Szkoła Zawodowa w Moskwie. Rada Ministrów ZSRR w 1952 roku decyzję o reorganizacji tej instytucji. W jego miejsce pojawił radiovakuumny College. Studenci, którzy rozpoczęli tu po reorganizacji, rozpoczął przygotowania do produkcji urządzeń radiowych, urządzeń elektronicznych.

W 1960 roku organizacja edukacyjna zmieniona. To stało się znane jako Moskwy radioapparatostroitelnym College. Instytucja rozwinięte w kolejnych latach. To otworzyło nową specjalność. W 1997 roku nastąpiła reorganizacja uczelni. Ssuz kontynuował swoje działania, ale pod nową nazwą moskiewskiego państwa. Wyższa Szkoła Technik Komputerowych.

Obecny stan instytucji edukacyjnych

Ważnym wydarzeniem w historii liceów miała miejsce w 2011 roku. organizacją edukacyjną, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki kraju, dołączył do stanu Moskwie. Politechnika i Zarządzania, a staje się w wyniku podziału strukturalnego uczelni. Nowa strona w historii tej instytucji została zainicjowana z tego punktu.

Wyższa Szkoła Technik Komputerowych – tzw teraz uczelnie. Jest to multidyscyplinarny organizacją edukacyjną. Z jego ścian spośród wysokiej klasy specjalistów w różnych dziedzinach życia – dla gruntów i własności relations, reklamy, IT-technologii.

Wykaz kwalifikacji

Wyższa Szkoła Informatyki oferuje 6 obszarów szkoleniowych. Słysząc taką małą liczbę, być może wielu uważało, że skarżący trudno dokonać wyboru. W rzeczywistości tak nie jest. Zwłaszcza nie należą do żadnej konkretnej branży, regionu. Są one bardzo różne, więc każdy wnioskodawca może wybrać odpowiedni dla siebie coś bardziej odpowiedniego.

Jakie są kwalifikacje oferuje Wyższa Szkoła Technik Komputerowych? Oto ich lista:

 • Technik-programator;
 • Technik sieci komputerowych;
 • techniki ochrony danych;
 • dla specjalisty stosunków własności i lądowe;
 • Specjalista reklamy.

„Informatyki Stosowanej (przemysł)”

Jest to jedna ze specjalności oferowanych przez University College. Jej uczniowie otrzymali po 9 latach nauki, trwającym 3 lata i 10 miesięcy. Dla osób o średnim czasie trwania kształcenia wynosi 2 lata i 10 miesięcy. Na zakończenie kursu wszyscy studenci, którzy z powodzeniem poradził sobie z programem, otrzyma dyplom z kwalifikacjami laboranta-programista.

Podczas studiów, studenci uczą się przedmiotów takich jak podstawy teorii informacji, systemów operacyjnych i środowisk. Studenci poznają architekturę University College komputerów elektronicznych i systemów komputerowych, obchodzenia się o gałąź, tworzenia, wdrażania i adaptacji sektora przemysłu oprogramowania i tak dalej. D.

„Programowanie w systemach komputerowych”

W tej funkcji czas trwania treningu i kwalifikacji przywłaszczył są takie same jak w kierunku „Informatyki Stosowanej (przemysł)”. Podczas szkolenia studentów uczestniczących w University College of Information Technology (Ukita) studiów:

 • technologia informacyjna;
 • systemy operacyjne;
 • Teoria algorytmów;
 • programowania i t. d.

Po naukę na University College of Information Technology absolwenci znaleźć pozycji programistów techników. Rozwijają oprogramowanie dla modułów oprogramowania systemów komputerowych zaangażowanych w tworzenie baz danych i zarządzania nimi, są zaangażowane w integrację modułów oprogramowania.

„Sieci komputerowe”

Ta specjalność obejmuje fragment:

 • Podstawy teorii informacji;
 • transferu technologii;
 • zasady tworzenia, organizacji i funkcjonowania sieci komputerowych;
 • dostarczanie aplikacji sieciowych komputera;
 • bezpieczna eksploatacja systemów informatycznych.

Czas trwania studiów na University College of Information Technology – 3 lata, 10 miesięcy i 2 lat i 10 miesięcy dopuszczenia na podstawie średniego wykształcenia podstawowego i średniego całkowitego. Po pomyślnym zakończeniu programu edukacyjnego otrzymują kwalifikacje technika w sieciach komputerowych. Absolwenci zatrudnienia w tej specjalności mają być zaangażowane w organizację zarządzania sieciowego, eksploatacji obiektów infrastruktury sieciowej.

„Bezpieczeństwo informacji zautomatyzowanych systemów” (ibase)

Wyżej uważane specjalność, która jest Wyższa Szkoła Technik Komputerowych (Moscow), technologii związanych z komputerami. Ibase – kolejny obszar, który jest odpowiedni dla tego obszaru. Trenował przyszłe technologie dla ochrony danych.

Absolwenci uczelni są na kierunku pracy, że trzeba opracować system zabezpieczeń w celu monitorowania skuteczności systemu stosowanego w oprogramowania i sprzętu technicznego i ochrony kryptograficznej. Ci ludzie, którzy nie są jeszcze gotowe, aby rozpocząć karierę zawodową i chcą zdobyć głębszą wiedzę, mogą kontynuować naukę w liceum, w strukturze, który obejmuje University College.

„Własność i Land Relations”

Moscow University College of Information Technology oferuje jedyny obszar kształcenia, gdy okres szkolenia jest mniejsza niż – „stosunków własności i ziemi” Po 9 klas w szkołach średnich zawodowych uczyć nie więcej niż 3 lata, a po 11 klas – nie więcej niż 2 lata. Ten zawód jest uważany za nowoczesny, ponieważ jest niezbędny w gospodarce rynkowej. Studenci w trakcie szkolenia poznają zawiłości własności gruntów i praw, katastralnego wyceny gruntów, wyceny nieruchomości.

Studenci w przyszłości będzie musiał przygotować dokumentację w celu umożliwienia specjalistów do podjęcia niezbędnych decyzji dotyczących rozwoju i wykorzystania przestrzeni terytorialnej. Lista absolwentów zadań zawiera także definicję wartości katastralnej, wykonanie dokumentacji oceny. Po treningu na University College może pracować:

 • wyceny nieruchomości i firmy;
 • w firmach ubezpieczeniowych i kredytów hipotecznych;
 • Rosreestra w biurach regionalnych, i tak dalej. D.

„Reklama”

Innym obszarem kształcenia, która jest Wyższa Szkoła Technik Komputerowych nazwie Razumovsky, – „reklama”. To zażądał handlu, ponieważ istnieje wiele firm i organizacji w potrzebie produktów reklamowych (w przyciąganiu teksty i zdjęcia, specjalne filmy i plakaty na zewnątrz).

absolwenci University College, którzy stali się ekspertami w dziedzinie reklamy, umieszczone są w mediach, agencji PR, działów reklamy firm produkcyjnych. Niektórzy otwarcie własnej działalności gospodarczej – start do opracowania konkretnych elementów promocyjnych na zamówienie.

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych nazwie Razumovsky: opinie

Instytucja otrzymała wiele pozytywnych recenzji. Uczniowie zapoznali się z wysokiej jakości edukacji, pisze, że nauczyciele podaniu wszystkich niezbędnych informacji. Wielu nauczycieli łączą naukę z pracą w różnych przedsiębiorstwach. Jest to zdecydowany plus, bo dzięki temu nie są one odcięte od rzeczywistości, wiedzą praktyczne niuanse i może poświęcić na swoich uczniów.

Wyższa Szkoła Informatyki i otrzymuje informacje zwrotne o negatywnym charakterze. Wskazują na niedociągnięcia uczniów instytucji takich jak starego budynku, braku odpowiedniej konserwacji. Niektórzy nauczyciele, zgodnie z niezadowolonych studentów i absolwentów nie dają wiedzy na odpowiednim poziomie, para może przechodzić. Studenci napisać negatywną opinię, że miała szczęście dla tych, którzy podjęli niskie miejsca i nie wydawać pieniędzy na taką słabą edukację.

Uzyskać potrzebne informacje o University College, aby ustalić prawdziwości pozytywne opinie mogą być na dni otwarte. Wydarzenia te odbywają się regularnie przez cały rok. Co do zasady, we wrześniu, uczniowie są zaproszeni na przegląd instytucji edukacyjnych. W pozostałych miesiącach odbywają się prezentacje istniejących specjalności. Wiosna powtórzy się dzień otwarty poświęcony całej instytucji.

Zatem, University College of Technology im informacji. Razumovsky – instytucja oświatowa, do której należy zwrócić uwagę. Ssuz istnieje od ponad pół wieku. W tym okresie został wydany ogromną ilość specjalistów, wiele z nich po ukończeniu studiów mogli wziąć ścieżkę samodzielnego życia, znaleźć odpowiednią pracę dla siebie, zbudował karierę. Nowy rok szkolny zbliża. Wielu wnioskodawców zastanowić, czy nie zapisać się do tej szkoły dla kształcenia zawodowego. Należy zauważyć, że obecnie istnieje około 900 osób. Niektóre z nich mówią negatywnie o University College, ale o wiele więcej pozytywnych ocen.