357 Shares 8537 views

Petersburg przemysłowe i Szkoła Ekonomiczna. Jak wygląda rekrutacja?

Zdecyduj jego dalsze życie po ukończeniu przez trudne. Szkoły publiczne i prywatne są zwabiony do ich reklamy specjalny, wielkich obietnic. Czasami jednak nie wszystkie słowa są prawdą. Oszukany przez wnioskodawców są studenci instytucji nieskuteczne lub dostać się na nieodebrane specjalności. Aby tak się nie stało, należy spojrzeć na Petersburgu przemysłowej i gospodarczej College. Ten ssuz przygotowuje specjalistów od ponad 80 lat. Ma bogate doświadczenie, dobra materialne i bazy technicznej. Z jego ścian spośród konkurencyjnych specjalistów, którzy znajdują się dobre pozycje odpowiadające ich edukacji.

Historia instytucji

Powrót w 1933 roku rozpoczął swoją historię Petersburg College przemysłowej i gospodarczej. W tym czasie był nazywany inaczej. Była to uczelnia, która przygotowuje specjalistów do pojazdów przemysłowych. Ssuz pracował przed rozpoczęciem Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Kiedy zrobił najtrudniejszy okres w życiu kraju, szkoła została ewakuowana do miasta regionu Kemerowo Stalinsk. Zwrot instytucji do Leningradu miało miejsce w 1945 roku.

Po tym poprawa zawodowego. Instytucja zmieniła profil kształcenia. Doprowadziło to również do zmiany nazwy. Instytucja stała się znana jako Przemysłowych i Kolegium Ekonomicznego. Później było tylko zmiana statusu. Obecnie ma 3 oddział Petersburgu przemysłowej i gospodarczej College. Murmańsk, Kizlyar, Surgut – miasto, w którym się znajdują.

Obszary szkoleń i uczenia się w Petersburgu

College jest ustawiony na 5 obszarów szkolenia:

  • „Programowanie w systemach komputerowych”;
  • „Ziemia i majątkowe stosunki” (szkolenia podstawowe i zaawansowane);
  • „Organizacja społeczna. Bezpieczeństwo i Prawo „;
  • „Banking” (podstawowe i zaawansowane szkolenia);
  • „Ekonomia i trach. rachunkowości „(podstawowe i zaawansowane szkolenia).

W Petersburgu Przemysłowych i Kolegium Ekonomiczno z dowolnego student ma możliwość otrzymania wysokiej jakości kształcenia. Po pierwsze, studenci są zaangażowani praktyków i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Mogą uczyć się od bogatego i cennego doświadczenia. Po drugie, w trakcie studiów studenci opanować nowoczesne programy komputerowe, które są używane we wszystkich organizacjach. Studenci pracują ze znanego produktu „1C: Enterprise”, system „Consultant Plus” oraz pakiet dokumentów biurowych.

Obszary szkolenia w oddziałach

Każdy oddział uczelni przemysłowo-gospodarczej Petersburgu ma inną listę obszarów szkolenia. Na przykład, w Murmańsku, oprócz podstawowych specjalności mózgu licea, takie jak „projekt”, „Operacji i budowy budynków i budowli”, „Remont i tych. usługa transportowa ".

W Kizlyar posiada wszystkie podstawowe specjalności, i jeszcze jedno – „Naprawa i tych. usługa transportowa ". A teraz spójrz na ostatnim miastem, w którym mieści Petersburgu przemysłowe i Kolegium Ekonomiczno – Surgut. W tym mieście, w branży istnieją tylko 3 obszary szkoleń – „Gospodarka i trach. Rachunkowość „” Bankowość „” Programowanie w systemach komputerowych. "

Relacje z proponowanych podstawowych specjalności

W pierwszym kierunku przygotowania studentów uczyć przez techników programistów. Po zakończeniu liceów, mogą znaleźć pracę w każdej firmie, niezależnie od jej specjalizacji branżowej. Będą rozwijać, modyfikować konfigurację i utrzymanie oprogramowania.

W drugim kierunku Petersburgu Przemysłowych i Kolegium Ekonomiczno przygotowuje specjalistów w zakresie własności gruntów i stosunków. Po ukończeniu uczelni, mogą wykonywać różne czynności – Ocena, rachunkowość, nieruchomości, obsługi i serwisowania.

W kierunku „organizacji społecznej. bezpieczeństwo i prawo do „uczyć przyszłych prawników. W średnich zawodowych uczniów nauczyć się dyscypliny przewidzianej w programie nauczania, ustawodawstwo. Praktyczne studia przypadków są rozwiązywane poprzez zastosowanie systemów prawnych, odniesienie i materiałów zamieszczonych w Internecie, popularne nauka transmisji wideo.

Popyt specjalne kolegium – jest „Bankowość”, „Ekonomika i trach. rachunkowości”. Przeznaczone są do profesjonalnego rozwoju bankowości i rachunkowości. Studenci, którzy wybierają ten kierunek, studiując ekonomię, finanse, bankowość, boo. rachunkowości, analizy ekonomicznej i opodatkowania.

Wymagania dotyczące dopuszczenia

W dokumentach Kolegium Ekonomiczno Petersburg przemysłowe i może złożyć tylko tych kandydatów, którzy mają wykształcenie średnie (tj. E. Dopiero na podstawie 11 klas przyjechać w zakładzie). Brak egzaminów w szkołach zawodowych nie są wymagane do przejścia. Dostępne wyniki egzaminu z uczniów nie uwzględniono.

Teoretycznie, aby przejść do kolegium jest łatwe, ale nie każdy jest uznawany tutaj. Każde otwarcie kampanii w szkołach zawodowych odbywa się na podstawie kwot przyjęć. Odzwierciedlają one liczbę osób, które mogą być udostępnione każdej specjalności i trybów studiów. Przeniesienie na miejscach budżetowych odbywa się na podstawie wyników konkurencji i świadectw dopuszczenia do płatnego miejsca jest wykonany jako grupy nabycia.

Petersburg przemysłowe i Kolegium Ekonomiczno: Opinie

Renoma z liceów mają wiele dobrych i złych. Uczniowie, którzy opuszczają pozytywną informacje zwrotne, pisać o tym, co można uzyskać bezpłatną edukację w niektórych specjalnościach. Zalety liceów i nauczycieli są przyjazne, możliwość dochodów z wyłączeniem wyników egzaminu.

Ale uczniowie są często niezadowoleni z ich negatywne opinie piszą w sposób negatywny o zespole instytucji. Według nich, w średnich szkołach zawodowych mają nauczyciele, którzy są niekompetentni w niektóre sprawy oświatowe odrzucają perspektywę studentów, nie pozwalają im wyrazić własną opinię. Jednak nie wszystkie opinie są prawdziwe. Aby zrozumieć, jak jakość jest szkolenie i jak proces edukacyjny, konieczne jest, aby porozmawiać osobiście z znanych studentów.