80 Shares 7806 views

Protezy powlekania powróci do was olśniewający uśmiech

Protezy powłokowe są dziś bardzo popularne i łatwe w użyciu. Ponieważ zawierają magnetycznych i innych struktur, elastyczne zaciski, które są dobrze zabezpieczone i protezę podczas żucia, a w stanie spoczynku.

Protezy powlekania dentystów zalecane pękanie korony dentystycznej, w przypadku braku zębów w jamie ustnej, jeśli istnieje potrzeba amputacji koronowej części zęba i znaczące kasowania twardej tkanki.

Jest to mały, lekki i funkcjonalny design. Powłoczki protezy dentystyczne wykonane z tworzywa sztucznego, są połączone próbki (z tworzywa sztucznego + nylon). Czasami wytrzymałości, mogą być wzmacniane z zapięciem klatki lub siatki metalowej.

Protezy powlekania umieszcza się koron i korzeni. Składają się one z patrycjuszy i zamku. Najwyższa jakość to protezy, które mają co najmniej trzy zamki. Ale jeśli zdolność finansowa jest ograniczona, dwa zamki są stosowane z powodzeniem.

Jest jeden warunek do montażu protezy – obecność pojedynczych korzeni. Musimy pamiętać, że instalacja powłoki protez ma przeciwwskazań:

  • zaburzenia krwawienia;
  • cukrzyca;
  • choroby układu sercowo-naczyniowego;
  • zaburzeń układu nerwowego i układu odpornościowego.

Protezy powlekania (w istocie, i ich analogi) ma pewne wady. Ten wysoki koszt i kompleksowa opieka. Ale takie sztuczne mosty doskonale rozwiązać problem zapobiegania ciężkim zanik tkanki.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować protezy zdejmowane, których cena jest na tyle wysoka, należy wiedzieć, że koszt jest obliczany indywidualnie dla każdego pacjenta. Cena zawiera wykazu wykonanych robót.

Protezy nylonowe podstawowym materiałem do nich jest różowy elastyczny nylon. Protezy tego typu są niezaprzeczalne zalety:

  • Wysokie estetyczne;
  • hipoalergiczne.

Są one często nazywane „protetyczny niewidoczne” ze względu na brak metalowymi klamrami w linii uśmiechu, jak to jest, na przykład, protez lub plastikowym zapięciem. Te „niewidoczny” może być stosowany nawet wtedy, gdy pacjent jest uczulony na bazie żywicy akrylowej.

protezy nylonowe są dobre, cena jest jednak znacznie wyższy niż w tworzywa akrylowego. Dla przykładu, koszt akrylu jest około 6-7 tysięcy rubli. To samo nylon proteza kosztuje 25 tysięcy rubli i więcej.

Pacjenci muszą wiedzieć, że brak zębów – to nie tylko problem estetyczny. Istnieją poważne procesy zanikowe mięśni i szczęk. Prowadzi to do łamania mimicznych i mięśni żucia. Konieczne jest zatem przeprowadzenie terminowe protetyki. To oszczędza pacjentowi wiele problemów. Jeśli nie jesteś w stanie umieścić na koronie zęba domu, w takim przypadku należy ustawić protezę powlekania.

Nie dokręcać wizytę do lekarza. W arsenale nowoczesnych dentystów istnieje wiele skutecznych sposobów, które pomogą uporać się z każdym, najbardziej trudny problem.