511 Shares 6273 views

"Nydala" wszy: opinie. Spray wszy "Nydala": efektywność

Dziecko nieustannie drapie głowy? Znalazłeś w jego gnid do włosów i wszy? W tym przypadku, trzeba działać szybko! Aby pozbyć się tych pasożytów pomoże skuteczne środki „Nydala”. Ze względu na takie spraye wszystkie wszy umrze w ciągu kilku minut. Dziś nauczymy się stosować leku, który przeciwwskazań, i jaki jest koszt. A także dowiedzieć się, co użytkownicy i lekarze myśleć o tym narzędziu.


struktura

Spray „Nydala” składa się z następujących elementów:

 • Składnik aktywny – dwufazowy dimetikonu (92%).
 • Dodatkowe elementy – trójglicerydy o średniej długości łańcucha, aromaty, wosk jojoba.

Formularz uwolnienie

Oznacza „Nydala” jest cieczą, umieszcza się w butelkach z ciemnego szkła. Objętość butelka 50 ml. Fiolka jest zapakowany w karton, który nadal jest instrukcja, nebulizator, oraz specjalny grzebień do czesania się gnid i wszy.

Oznacza „Nydala”: oświadczenie

Przed zastosowaniem sprayu na potrzebę wiatru sprayem. Podczas stosowania leku należy zawsze trzymać butelkę pionowo.

 • Pyły są potrzebne do włosów suchych czesankowej. Jeśli są grube i długie, to najlepiej, aby przetworzyć je na nici.
 • Zastosuj spray na korzeniach włosów jest konieczne do ukończenia wilgoci.
 • Korzystanie z grzebienia, który jest dołączony do przydzielenia funduszy na cały loki długości i pozostawić na 45 minut.
 • Po upływie wyznaczonego czasu trzeba dokładnie przeczesać włosy podczas usuwania dotkniętych gnidy i wszy.
 • Ostatni etap – trzeba umyć włosy szamponem z regularną.

Spray „Nydala” może być używany wielokrotnie. W pasożytów, które są w ludzkim umyśle, nie jest wytwarzana przez to oznacza trwałość. Dlatego możemy śmiało powtórzyć procedurę, jeśli to konieczne.

Ilość środka, który jest zużywany w tym samym czasie stanowi połowę fiolki w ciągu 1 użytkownika. Ale jeśli włosy są grube i długie, może trzeba całą butelkę.

ważne uwagi

 1. Oznacza „Nydala” poleceń, które są jasne i zrozumiałe, należy stosować tylko zewnętrznie.
 2. Musisz upewnić się, że spray nie trafić do oczu lub śluzową narządu węchu. Ponadto, należy zawsze uważać i unikać wdychania leku. Aby chronić siebie lub dziecka (w zależności od tego, kto ma zamiar pozbyć się wszy), przed manipulacją jest konieczne, aby związać zwoje kabli chustę (najlepiej z bawełny, więc ona nie spadają).
 3. Jeśli narzędzie przypadkowo dostanie się do oczu lub nosa, należy natychmiast przemyć ciepłą wodą.
 4. Zabrania wykonać procedurę i wyeliminować nitów wszy z głowy ludzkiej, blisko płyty lub gorących obiektów takich jak suszarka, baterie elektryczne, papieros. Fakt, że fundusze komponenty „Nydala” można zapalić, więc trzeba być ostrożnym.

Przeciwwskazania

Nie używaj tego aerozolu w odniesieniu do kategorii osób:

 • Dziecko do 3 lat.
 • Ludzie, którzy obserwowane zwiększona wrażliwość na lek.
 • Dla osób posiadających historię choroby skóry.
 • Kobiety w ciąży i matki karmiące.

Oznacza „Nydala”: cenę

Koszt leku może się różnić w zależności od lokalizacji apteki (w centralnej części miasta lub dzielnicy mieszkalnej), owijając zakładów. Zatem spray „Nydala”, którego cena może wydawać się nadmierne, można kupić za 610-710 rubli. Jeśli twoje włosy są krótkie, to wystarczy na jedną butelkę, ale gdy włosy długie i grube, to najprawdopodobniej będzie musiał kupić 2 opakowania natychmiast.

reguły przechowywania

Spray należy zapisać w suchym miejscu, z dala od różnych źródeł ciepła, ognia, jak również urządzeń leczniczych i kosmetycznych. Nie można przechowywać go w pobliżu obiektu oraz żywności.

Optymalna temperatura przechowywania – nie więcej niż 25 stopni.

Okres półtrwania leku wynosi 4 lata.

godne odpowiedzi

Spray „Nydala” recenzje wszy jest inny, ale dla większości użytkowników to znaczy miłość. Tak wielu rodziców, którzy próbowali pozbyć się wszy i gnid od swoich dzieci, trzeba pamiętać, że lek ten, w przeciwieństwie do innych, pachnie całkiem ładny (przypomina zapach pachnących pelargonii). Oznacza to nietoksyczny, wielki wpływ na pasożyty, które zostały rozliczone w głowę. Poza faktem, że spray jest skuteczna, zdaniem wielu rodziców, jest on również dbanie o włosy. Mianowicie, po zabiegu włosy stają się łatwe do opanowania, lśniące, miękkie. Także ludzie lubią dogodnej formie wydawania leków: wystarczy spryskać spray i zostawić go na chwilę. Ponadto, wielu rodziców są wdzięczni producenta oznacza to, co brał pod uwagę wszystkie punkty i dodaje zestaw grzebień na wszy i gnid.

Ujemne reakcje

Spray „Nydala” recenzje wszy jest nie tylko dobre, ale także odwrotnie. Dlaczego ludzie byli niezadowoleni z tego narzędzia? Zatem główne punkty ujemne, by zwrócić uwagę użytkowników:

 1. Brak efektu. Niektórzy ludzie twierdzą, że spray „Nydala” nie pomaga poradzić sobie z gnid i wszy. Ale dlaczego niektórzy użytkownicy twierdzą, że skutecznego środka, podczas gdy inni go odmówić? Chodzi o to, że jeśli prawidłowo stosować leku, to będzie on działać prawidłowo. I jeśli stosuje się narzędzie nie jest w ilości, a następnie wolno używać grzebienia, nie naruszając w odpowiednim czasie, to wynik może być null. Więc zanim zaczniesz stosować spray „Nydala”, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. A jeśli człowiek zrobi dobry uczynek, a potem dostanie 100% wynik.
 2. Wystarczająco długo wszy „Nydala”. To zajmuje sporo przygotowań. Jest to w pewnym stopniu prawdziwe. Ale jeśli używasz funkcji w stosunku do dziecka, którego włosy do ramion, czy chłopiec jest krótkie jerzyków, a następnie spryskać wystarczająco dużo czasu. Dziewczyny z długimi włosami mają bardziej skomplikowane: ich włosy mogą wziąć całą butelkę.
 3. Wysoki koszt. Cena leku wydaje się zbyt wysoka. Ale dobry agent zawsze będzie wart okupu królewski. Istnieją już dokąd pójść.

Skuteczność leku. opinie ekspertów

Oznacza „Nydala” wszy ma pozytywną odpowiedź od lekarzy. Zdaniem ekspertów, to sprayu jest bardzo skutecznym lekiem, który może szybko zwolnić osobę z wszy i gnid. Ale lekarze podkreślają pacjentom, że ważne jest, aby wykonać inne powiązane manipulacji, która nie pozwala ponownemu zakażeniu tymi pasożytami. Więc lekarze powinni kultywować to znaczy wszystkich członków rodziny. Ponadto, eksperci twierdzą, że konieczne jest vystiryvat wszystkie rzeczy w temperaturze nie niższej niż 60 stopni, pościel muszą być prasowane. A jeśli to zimowe rzeczy, które nie może być umyte, a następnie muszą przynieść na balkon na wietrzenie. Jak na grzebienie i spinki do włosów – tak to jest na ogół oddzielne rozmowy. Wszystkie te elementy muszą być myte lub zamrożone. Po tym wszystkim, jeśli nie brać wszystkie z powyższych środków, wszy i gnid będzie nadal zarabiają jeden w umysłach mieszkańców budynku. Dlatego lekarze mówią, że nie powinniśmy obwiniać spray jest marności „Nydala” jakoś wykonuje swoje zadanie. Ale rodzice nie zawsze wykonywać swoją pracę. Więc przede wszystkim trzeba analizować swoje błędy, naprawić je i dokonywać właściwych wniosków.

komentarze o tym, pod względem użytkowania, skład, cena, Przeciwwskazania: Teraz można wiele ciekawych i wyczerpujących informacji o produkcie „Nydala wszy” znać. Sobie sprawę, że rzeczywiście przynosi efektu, produkt jest bardzo wydajny. I ci ludzie, którzy są sceptyczni o tym, że są po prostu źle, lub nie spełniają wszystkie niezbędne środki w celu zapewnienia, że wszy i gnidy nigdy nie pojawi się na głowy gospodarstwa domowego.