144 Shares 4522 views

Shannon Briggs. bez nagrody geniusz

Nie jest tajemnicą, że miejsce urodzenia i środowiska życia człowieka w dużej mierze określają jego przyszłość. To stwierdzenie jest w pełni zastosowanie do takich bokserów jak Shannon Briggs. On nigdy nie był ulubieńcem fortuny, a ponieważ od najmłodszych lat dowiedział się, że o miejsce pod słońcem należy się zająć. Ponadto, jak wynika z jego zachowanie w ostatnich latach życia Amerykanina nie jest zbyt zwraca uwagę norm i reguł normalnego ludzkiego zachowania. Ale niech nas wszystko w porządku.


Urodzony w getcie

Shannon Briggs Urodził się w Brooklynie, 04 grudnia 1971. Niestety, nie miał rodziny, a ponieważ dorastał sierotą. Oczywiste jest również, że jedynymi klasami boks uratował go od „normalnej drogi życia” większości ludzi z tej przestępczej dzielnicy miasta Nowy Jork, wykańczanie punkt, który jest często więzienie. Dla Martial Arts faceta wstąpił w wieku 17 lat. Czas pokazał, że była dość utalentowany i pracowity.

Sukces w amatorów

Pierwsze zwycięstwo w ringu amatorskim Shannon Briggs Zacząłem niemal natychmiast wygrać. Jego zwycięstwo w prestiżowym turnieju „Golden Gloves” było zupełnie naturalne. Po to został następnie triumf w mistrzostwach stanu. W 1991 roku młody bokser osiąga ostateczne Pan American Games, gdzie walka o tytuł traci Felix Savon. Jednak już w 1992 roku, Shannon zrehabilitowany i wygrywa mistrzostwa wśród fanów.

ścieżka kariery

24 lipca 1992 Shannon Briggs wszedł do ringu po raz pierwszy w statusie profesjonalnym. A jej debiut był bardzo udany. On pokonał swojego przeciwnika o imieniu Bezil Dzhekson.

Shannon był niepokonany aż do 15 marca 1996 roku, jeszcze nie spotkałem się z Derollom Wilson. Na początku tej walki Briggs natychmiast zaczął „bat”, a jako zbiornika próbuje zniszczyć jego przeciwnik dał mu lawinę ataków. Jednak Wilson czynienia z tym ciśnieniem, a w trzeciej rundzie udało się wybić z Shannon, uderzył go w głowę „dwa”, który składał się z prawym i lewym sierpowym.

Listopada 1997 został oznaczony przez „Guns” (pseudonim to Briggs) kontrowersyjnym zwycięstwem nad legendą boksu George'a Foremana.

W marcu 1998 roku, szokując Amerykanin przegrał w piątej rundzie nokautem wówczas aktualny mistrz Brytyjczyk Lennox Lewis.

Sierpnia 1998 został oznaczony przez Briggs wyciągnąć z RPA Francois Botha.

Ale najbardziej niespodziewana porażka Shannon doszło w kwietniu 2000 roku, kiedy stracił do Journeyman Cedric dziedzinach. Seria strat kontynuowane w kwietniu 2002 roku. Briggs doznał kolejnej porażki w walce z McCline.

Po tej walce walczy Shannon Briggs to seria jedenastu zwycięstw z rzędu, z których ostatni był na liście ponad Ray Mercer. To ona pozwoliła na „armaty” konkursie tytuł świat przez WBO.

04 listopada 2006 Briggs Sergeya Lyahovicha wygrywa i staje się nowym mistrzem świata w tej wersji. Ale wiek rządzi błędne Yankees był krótkotrwały. Aw czerwcu 2007 roku, traci na punkty rosyjskiego Sultan Ibragimov, tracąc w ten sposób pas.

16 października 2010 był dzień, że Shannon może ponownie stać się mistrzem, ale tego nie zrobił. Wszystko to wina stała się bardziej następnie zapakowane Vitali Klitschko, który był w stanie powstrzymać amerykańską i obronie pasa. Po tej walce Briggs zajmuje dużo przerwę w karierze.

Powrót na ring

W kwietniu 2014 roku, Shannon Briggs, którego zdjęcie jest dosłownie nasycone jego szalonej energii, triumfalnie wraca do boksu przez pukanie w pierwszej rundzie Arunezo Smith. Ta walka dała impuls do nowej rundy karierze słynnego myśliwca, a on nadal bić ze zdwojoną furią. W tej chwili Briggs spędził swoją ostatnią walkę 06 września 2015 roku na Florydzie, wybijanie Michael Marrone drugą trohminutke.

Całkowita wykonywanie ukraińsku

Podziemny Shannon Briggs vs Wladimir Klitschko, wyniki których fani boksu są znane z góry, na amerykański – jego ostateczny cel. Wszystkie ich słowa i czyny Briggs stara się pokazać swoje zaangażowanie w tej walce, silnie prowokując pełnoprawnym podział tyran wagi ciężkiej Ukrainy. Odsłaniając epizod może służyć jako czas, kiedy Shannon Vladimir wyrzucił z deski surfingowe niż rozwścieczyła Kliczko. Trzeba powiedzieć, że ten incydent nie jest pierwszym konflikt dwóch bokserów. Nieco wcześniej, Briggs próbował sprowokować Kliczko w restauracji, na które wylewa ukraiński bandytów z Brooklynu szklankę wody na głowę. W rezultacie, Shannon dosłownie niemal zdmuchnął instytucję skały i musiał się uspokoić. Również znaczący był epizod gdy Briggs niegrzeczny przerwał rozmowę z Hollifildom Kliczko podczas ich rozmowy w siłowni szczęście Ulica siłowni. W wyniku tego konfliktu niemal przerodził się masywną bójce.

W skrócie, linia, co jest dozwolone już przeszły. Dobry PR musi mieć także środek. Ale w tej sytuacji kilka finału nie jest jeszcze znana. Co zakończył się długotrwałe konfrontacji Kliczko i Briggs – czas pokaże.