81 Shares 1336 views

Te dzieci były zdrowe: modlitwa matki dla dzieci

Matki zawsze martwią się swoimi dziećmi. Chcą, aby dzieci były zdrowe, skuteczne, aby ich rodziny były silne i szczęśliwe. Jego najbardziej cenione, tajne nadzieje ponosi matka na tron Boga, są one adresowane w modlitwie do Theotokos.


O co prosi

Modlitwa dla dzieci – co to jest? Oczywiście istnieją różne opcje. Życie jest rzeczą skomplikowaną, nieprzewidywalną. I ekstremalnych sytuacji zdarza się w nim, że pisarze science fiction nie pojawi się. I ludzie muszą wydostać się z nich z całą swoją mocą. Dlatego modlitwa dla dzieci wzrasta, być może częściej niż inni.

  • Oczywiście, w pierwszej kolejności, matki pytają o zdrowie. Kolejne dziecko nie urodziło się, a matka już się martwi, martwi się, że zwykle rozwija się w łonie matki, tak aby światło wydawało się łatwo, bez komplikacji. I jak tylko usłyszy się pierwszy krzyk noworodków (i przez wszystkie kolejne lata), modlitwa o dzieci o zdrowiu staje się codziennym rytuałem.
  • Jeśli dziecko jest chore na coś poważnego, oczywiście, rodzice, wszyscy najbliżsi, proszą wyższych sił o jego szybki powrót do zdrowia. W kościołach zamawiane są specjalne służby, słupy i inne niezbędne atrybuty. Ale to jest modlitwa dla dzieci matki, która jest uważana za najsilniejszy amulet i ochronę w najtrudniejszych okolicznościach.
  • Starsze dzieci stają się, tym bardziej są problemy, oczywiście. Rodzice chcą, aby ich potomstwo wyrosło w spokoju, rozsądnym, pracowitym. Aby pokazać chęć uczenia się, pomagali w domu, nie kręcili się po ulicach w wątpliwych firmach, nie zaczęli pić, palili, itp. I znowu modlitwa do Matki Bożej o dzieci o ich dzieciach, o ich upomnieniu, o popełnieniu mniej śmiertelnych błędów przelatywa na niebie.
  • Dzieje się tak, że pomiędzy dziećmi a rodzicami znajduje się głucha ściana wrogości, nieporozumienie. Cóż wtedy matka może się modlić? Oczywiście zmiękczenie serca dziecka. Wybacz, jeśli rodzice są winni, a następnie zdali sobie sprawę z ich nieprawidłowości. Czuć, jak go kochają, jeśli okoliczności ich oddzielają. Aby dotrzeć do tych, którzy kochali to w dzieciństwie, opiekowali się młodością, ale teraz nieuważnie zapomniani. Jeśli dzieci obrażają matkę, nie nadużywają krzywdy, czynią się nieszczęśliwymi na poziomie karmicznym. Modlitwa rodziców dla dzieci, z jednej strony, nieco zmniejsza ten negatywny charakter, az drugiej strony jest płaczem duszy, cierpiącym tęsknotę za jego krew. Wymówiony szczerze, z ciepłym sercem, z pewnością pomogą.
  • Są modlitwy z więzienia, aby dziecko uciekało z tego strasznego udziału. Modły o pomyślne małżeństwo: aby syn przyjął żonę kochankę, szacunek, kochankę dobra, schludności i troski, a nie spacerowania; Że mąż mojej córki ciężko pracowali, nie pijąc, pomagali, nie bereg, kochali, troszczyli się, inne kobiety nie biegały; Że dom był przytulny, filiżanka pełna, tak że dzieci nie byłyby biedne, nie liczyć kopiejek.
  • Szczególnie trudne dla rodziców, a przede wszystkim matek, gdy ich dzieci tworzą własne gniazda. Czasami są zazdrosne o swoje dzieci do ich połówek. Często pytają Matkę Bożą, że pomagała nawiązać stosunki z synową lub zięciem. Do nowego członka rodziny stał się prawdziwym synem lub córką.
  • Wnuki i wnuki – to ważna kwestia dla matek i ojców obecnych dzieci. Matki naprawdę chcą, aby ich synowie i córki nie byli niepłodni, mieli dzieci, żyli w harmonii. A jeśli pojawiają się problemy na tej ziemi, idą do klasztorów i świątyń, bronić usług, módlcie się. I nie ma siły, która mogłaby oprzeć się szczerej modlitwie matki!

Zapytaj, a to zostanie Ci dane!