722 Shares 8980 views

Jak sprawić, by czaszka papieru: sami mistrzowie

Papier – doskonały materiał do pracy twórczej. Dzisiaj, z pomocą tworzenia dzieł sztuki. Zaczniemy od małych rzeczy – złożyć czaszkę papieru. Takie rzeczy mogą być przydatne do dekoracji wnętrz, maskarada, Halloween, i jako rekwizyty do przedstawień lub sesji zdjęciowej. Artykuł opowiada jak zrobić czaszkę papieru na kilka sposobów. Co do gustu – to jedno. Papier jest dobre, że nawet dzieci mogą poradzić sobie z rzemiosła od niego.

Luzem czaszki maski z papieru

Potrzebne materiały:

 • Szablon czaszka.
 • Gruby papier (tektura).
 • Proste ołówek.
 • Gumka.
 • Scyzoryka lub nóż piśmiennych.
 • Clay.
 • Kawałek gumy piankowej.
 • Farby.
 • Czarny długopisem lub znacznik.

Jak zrobić trójwymiarowy wzór maski czaszki

Przed papier do czaszki, konieczne jest przygotowanie szablonu. może to zrobić na kilka sposobów: narysować na własną rękę, skopiowane ze zdjęć, znaleźć obraz w Internecie. Lepiej wziąć czaszkę, która jest widoczna w szczękę. Następnie przeniesienie żądanego wzoru na arkuszu dwukrotnie. Oznacza to, że będzie to potrzebne są dwa identyczne wykroje. Nie zapomnij, aby dopasować obraz do wielkości osoby! Gęstsze papier, tym większa objętość będzie maskować. Materiał może nawet wziąć pudełko spod buta. Cięcia wzdłuż obrysu rysunkach i są sklejone ze sobą. Teraz wykonujemy otwory na nos i źrenicy oka.

Teraz przechodzimy do drugiej części. Dowiadujemy się, jak zrobić papier z czaszką (górna pusta). Z tego wzoru w arkuszu chcesz przenieść ten sam wzór, ale bez dolnej szczęki. Wytnij otwór na gniazdach nosa i oczu. Jeśli wybrane rysunki były pęknięcia czaszki i innych dodatkowych elementów, ale teraz jest czas, aby je zrobić.

Zwrócić uwagę! Wcześniej, otwór jest wykonany tylko dla uczniów, jest teraz całkowicie wyciąć oczy. To jest bardzo ważne. Więc maska będzie wyglądać bardziej obszerne.

Cięcia wzdłuż obrysu przedmiotu obrabianego i górną jest przyklejona do pierwszego członu. Do tej pory fundacja wysycha, przejść do dodatkowych elementów. Rysunek na papierze i wyciąć górną szczękę i nos. Szczegóły przykleić do czaszki. W rezultacie powinien dostać „sandwich”. Jak zrobić maskę papier czaszki, wiesz, że nadszedł czas, aby nadać jej trochę koloru.

Teraz z pomocą kawałka gumy piankowej pomalować maskę. Czekamy na suszenie. Konturów każdego elementu wzdłuż konturu czarnego markerowi pisak.

Jak i co zrobić, aby zamontować maskę

Jeśli chcesz tylko zastosować maskę na twarz, możliwe jest przyklejenie kij lub długi i raczej wąski prostokąt kartonu. Jeśli chcesz korzystać z czaszki, bez użycia rąk, lepiej jest zastosować inną metodę.

Potrzebne są dwa odcinki taśmy lub gumy. Są one przyklejone do maski. Dla lepszego utrwalenia kartonu lub papieru, wyciąć dwa małe kawałki. Smarować je klejem i umieścić na końcach gumki lub wstążki. Kładziemy maskę pod prasie przez kilka godzin.

Mistrz maska papier w formie czaszki dla dziecka

Najprostszym sposobem, aby papierowy czaszki – zdjęcie z artykułu wydrukowanego na drukarce kolorowej, wyciąć i klej na naddatkiem, jak widać na zdjęciach. I można to zrobić w inny sposób.

Białego papieru cięcie na wymiar owalnej twarzy. Będzie to podstawa czaszki. Na czarnym papierze wyciągnąć dwa duże owalny orbitalnej oraz delta-nos. Nie zapomnij przestrzegać proporcji. Części klejowe do czaszki. Wykonać otwór dla oka dziecka. Teraz można zrobić wierzchowca sposoby na maski opisane powyżej.

Jak zrobić papierowy czaszki rekwizyty: wybrać materiały

Zanim zaczniesz, to byłoby miło mieć pomysł, jak faktycznie wygląda jak czaszka. Ma to zapewnić, że w przyszłości wyglądał realistyczne rekwizyty. Wystarczy rozważyć, ile obrazów z tych czaszek. I teraz podjąć:

 • Balon.
 • olej roślinny lub wazelina.
 • Marker.
 • Taśmy maskującej.
 • Papier lub gazety, podarte na małe kawałki. Cięcie nie jest zalecane. Trzeba podzielić go na kawałki papieru lepiej angażować się ze sobą, a przejście jest bardziej zauważalne.
 • Klej lub pasta PVA, rozcieńcza się wodą w równych proporcjach.
 • papeterii nóż lub nożyczki.
 • Kit.
 • Papier ścierny.

Jak sprawić, by czaszka papieru na papier-mache

Napompować balon do żądanej wielkości. Smarować wazeliną lub olej roślinny. Dlaczego to zrobić? Do końca czaszki można łatwo oddzielić od piłki. Maskującej uszczelnienie „ogon”, tak aby nie przeszkadzać w pracy.

Obrysowe oczy, nos i zęby. Miejsca te nie będą trzymać papier, muszą pozostać nienaruszone.

Papier zatrzymany na piłkę. Po dwóch lub trzech warstw dając suche. Im większy jest papier, tym silniejszy będzie czaszka.

Gdy zasada jest przygotowany, to jest możliwe, aby rozpocząć formowanie poszczególnych elementów. Marker narysować miejsc, które powinien dostać nieporęczne. Na przykład, czoło, szyję, oczodołów, policzków i szczęki. Tylko na tych obszarach przykleić kawałki papieru. 2-3 warstwa pasty, dając suchą czaszkę. Więc zrób tak długo, jak osiągnąć pożądany rezultat.

Suchy usunąć czaszkę z piłką, jest stopniowo dmuchanie. Przyciąć nadmiar papieru, który wyszedł z pętli.

Zaprawę nanosić na czaszce. Chociaż jest jeszcze mokra, tworząc nierówności, pęknięcia, koncentrując się na realistycznych obrazów czaszek. Gdy tynk wyschnie, produkt ma być szlifowane. W rezultacie, czaszka ma być gładka. W razie potrzeby, pomalować swój produkt.

Mając do czynienia z jak zrobić papier z czaszką własnymi rękami, będzie w stanie zaskoczyć wszystkich na festiwalu lub zróżnicować swoją sesję zdjęciową.