629 Shares 6605 views

Jak zrobić wzmacniacz stereo z rąk improwizowane?

Jeśli muzyka jest dla Ciebie – to nie tylko zbiór dźwięków i muzyki, to urządzenie takie jak wzmacniacz do głośników lub subwoofera, wystarczy. Prawdziwi koneserzy muzyki Dzięki temu urządzeniu wykazywał głośnik w taki sposób, że każda melodia brzmi wspaniały i fascynujący z każdą sekundą coraz bardziej. I nie koniecznie biec do sklepu i wydawać pieniądze, aby go kupić. Po prostu zrobić „AMP” własnymi rękami. Jak dokładnie, zobaczmy.

Jak zrobić wzmacniacz stereo z rąk? robimy ciało

Przede wszystkim należy przygotować ciało które urządzenie elektroniczne jest chronione przez różne uszkodzenia mechaniczne, wilgoci i innych negatywnych skutków dla środowiska. Jak już wspomniano w powyższym wykazie, ochrona przed uszkodzeniami, ten kawałek będziemy być wykonane z metalu, i aby nie obciążać urządzenie, można zastosować kilka elementów aluminiowych. Po tym, pokroić półfabrykatów i uczynić słupków. Jeśli chodzi o wielkość, grubość naszego wzmacniacz będzie około 5-6 cm, wielkość szkła – 4×1 milimetra. Wysokość całego regału – około 5-5.2 cm. Projektowanie elementu obudowy, nie należy zapominać o poziomych elementów ramy. Jako elementy łączące podczas konstrukcji montażowej do stosowania 3-4 wkręt, korzystnie M3 serii. Konieczne jest, aby dwa gon na jednym ze stojaków, dno i tylnej ścianie. Aby to zrobić, trzeba wyrzynarki do metalu oraz 1,5-milimetrowe blachy aluminiowej. Wszystko to jest wówczas także zamocowany do konstrukcji za pomocą śrub.

Również w kwestii „jak zrobić wzmacniacz dla głośników” należy zwrócić uwagę na przednim panelu. Aby to zrobić, weź taśmę z aluminium o grubości 5 milimetrów i sprawiają, że bar, który ukryje cały mechanizm. Aby urządzenie „ludzkie” wygląd, malować mu trochę farby w balonchike natryskowego.

płatność

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić wzmacniacz dźwięku z rąk poprawnie, należy pamiętać, że najważniejsze w tym – nie ciało (choć również odgrywa ważną rolę w projektowaniu), a opłata. A jeśli w pierwszym przypadku jest to możliwe, aby uniknąć pewnych błędów, każdy błąd w konstrukcji drugiego mechanizmu może znacząco wpłynąć na wydajność i jakość dźwięku głośnika na całość. Jak zrobić wzmacniacz stereo z rąk? płatność przełączania jest wykonany w następujący sposób:

  1. Wydrukowany na drukarce laserowej pokładzie rysunku obok skali od 1 do 1.
  2. Z tyłu obrazu papier jest umieszczony na kawałku z włókna szklanego (ważne jest, aby ją odtłuścić wcześniej).
  3. Wynikiem jest przenoszony na folię, którą następnie wygładzane żarowe żelaza z kontrolą temperatury, narażonych na wartości maksymalnej.
  4. Po 5 minutach chłodzi przetwarzania płytę, a więc papier usunąć wodą. Z tego tonera topi się i przykleja się do folii.

Ostatnie kroki

Po tym trzeba dbać o rady dla kondensatorów i izolacji. Na etapie wykańczania, pytanie jak zrobić wzmacniacz stereo z rąk, a następnie biorąc pokręteł sterujących jednostka na panelu przednim. Po to tam zostanie rozwiązany, można cieszyć się melodyjny dźwięk!