226 Shares 4184 views

Klasa mistrzowska, jak sprawić, aby organizator prowadził biuro rękami

Jeśli masz dużo długopisów, ołówków, szczotek, markerów i innych materiałów biurowych, musisz zorganizować miejsce przechowywania. I pożądane jest, aby nie tylko można było dostać przedmioty, ale wszystko wyglądało pięknie. Proponujemy, abyś uczynił się organizatorem biura własnymi rękami.

Korzystamy z banków

Konwencjonalne banki pomogą nie tylko przechowywać dużą liczbę materiałów biurowych, ale także posortować je w grupy. W tym celu należy wziąć nieparzystą liczbę szklanych pojemników (na przykład 5). Z puszek będzie zrobiona piramida. Najczęściej dwa lub trzy poziomy są wykonane. Możesz wybrać różne puszki dla każdego rzędu. W jednej kondygnacji średnica i wysokość tary powinny być takie same.

Weź pistolet i glue słoiki dla pierwszego rzędu. Było całkiem piękne, wsuń pojemnik na bok i wsunąć dno w ścianę. Kiedy pierwszy wiersz jest gotowy, przejdź do drugiego. W niej słoiki są klejone między dwoma dolnymi. Tak więc na górnym poziomie będzie jeden pojemnik mniej.

Uzupełnij organizer na stół z długopisami, ołówkami, długopisami i innym biurem dla tego rodzaju.

Podgrzewamy wsporniki w gorących

Oryginalny organizator dla biura z własnymi rękami pochodzi ze stojaków korka pod gorącym lub piwie. Aby to zrobić, weź sześć sztuk tego samego rozmiaru birdekeley. Im więcej, tym wyższe będzie stanowisko. Delikatnie klejnij wsporniki razem. Powinny się dobrze dopasować i nie wydostać się ze stosu.

Teraz weź wiertło z 3,8-calowym wiertłem. Zrób kilka otworów w stosie podstawek. Głębokość każdej z nich powinna leżeć w zakresie trzech lub czterech birekla (zależy od ich grubości). Kurz kurz.

W otworach można wstawić długopisy i ołówki, a organizatorowi za pomocą przycisków, aby przypinać małe notatki.

W zależności od rodzaju biura, które zamierzasz włożyć do podstawki, wybierz wiertła o odpowiedniej średnicy.

Spójrzmy w pudełko

Nie zawsze wymiary blatu stołu umożliwiają dopasowanie do niego wszystkich niezbędnych elementów. Dlatego niekiedy trzeba ręcznie robić organizer dla biura w pudełku. Jest to dość proste. Po pierwsze, weź kilka małych kartonów. Możesz używać absolutnie wszystkiego, nawet pakietów z płatków. Rozmieść wszystkie pudełka w pudełku ściśle do siebie w kolejności, którą chcesz. Najważniejsze jest, abyś czuła się komfortowo, a następnie zabieraj przedmioty i odkładaj je.

Kiedy zdecydujesz się na schemat rozmieszczenia, musisz dopasować wysokość każdego pola tak, aby leżało poniżej ścianek pudła centymetrem. Następnie można rozpocząć zdobienie pakietów. W tym celu użyj kolorowego papieru, tapety, taśmy samoprzylepnej, dekoracyjnej itp.

Kiedy skończysz z wystrojem, przygotuj pudełka w szufladzie, jak planowałeś wcześniej. Jeśli nie pasują do siebie nawzajem i organizator porusza się, można zaakceptować pakiety razem.

Stojak na stół z pudełek

Pudełka będą przydatne również do tworzenia organizatora pulpitu dla biura z własnymi rękami. W tym celu weź kilka opakowań kartonowych i umieść je w dwóch lub trzech rzędach. Pierwsza powinna być najniższa, następna wyższa. Tak więc, wyciąć pola, aby w końcu masz drabinę.

Opakuj papierem, kleju lub farbą akrylową. Następnie klej się razem. Najpierw wykonaj pierwszy wiersz, potem drugi, aw razie potrzeby trzeci. Wypełnij organizatorem długopisy, ołówki, klipsy i inne urzędy.