753 Shares 1686 views

Z każdego drzewa tego meczu zrobić: technologii produkcji

Istnieje szereg towarów, bez których nie da się zrobić. Chleb, cukier, sól – niezmienne Essentials. Do nich, jak również dopasować popyt ludności jest teraz i zawsze będzie. Chociaż obecnie na rynku istnieje duża ilość zapalniczek – mecze były i będą dalej popularnym sposobem na ogień produkcję. Ten artykuł mówi czytelnikowi o proces produkcji, materiałów i urządzeń. A także wyjaśnić niektóre z drewna sprawiają, że mecz.

rodzaje meczów

Nie wszyscy wiedzą, że oprócz zwykłej (który znajduje się w każdym domu) mecze mają około stu różnych rodzajów. Różnią się wielkością, kompozycji, koloru i stopnia spalania. Z tego, co drzewa są zgodne, zostaną omówione poniżej, ale teraz opisze najczęstsze typy:

  • temperatury – te wyniki mogą być lutowane, ponieważ dają one ciepło w dużych ilościach;
  • storm – pieczenie na wietrze, podwodna (myślistwo, wiatr);
  • Sygnał – palące płomienie o różnych kolorach;
  • Dekoracyjny – Gift rodzaju spotkań, mając kolorową głową;
  • gaz i komin – specjalne długie mecze na paliwo gazowe i piece kominki;
  • fotograficzny – tworzyć natychmiastowy lampy błyskowej.

Większość pracuje rodzaj sprzedaży, oczywiście, codziennie.

technologia produkcji

Z tego, co drzewo pasują? Używane do produkcji osiki i sosny. Pasuje konstrukcja jest dość prosta: głowę i drewnianą podstawę. Ale produkcja składa się z wielu etapów.

Na początek jest podstawą meczu. Z tego, co drzewo to lepiej zrobić? Praktyka pokazuje, że większość firm i fabryk korzystać Aspen. Ale sosna jest również znana jako dobrego drzewa dla meczów.

Kawałki drewna są pocięte na małe cięcia piły, kora jest usuwany z nich. Ponad połowa z drewna używanego do meczu ze słomy. Dalszy proces zależy od rodzaju. Przy wytwarzaniu przekroju kwadratowym jest stosowany sposób obwodowo do wytwarzania okrągłych – dziurkowania.

W pierwszym przypadku pas jest wykonany. Ich szerokość jest równa długości meczu. Ponadto, w specjalnej taśmy maszyny na sieczki. Po przejściu na cięcie go do indywidualnych spichinki. Specjalne urządzenie ma wysokość 7,5 metra i długości 18 metrów. Ponad ośmiogodzinny dzień pracy, wytwarza około 10 milionów egzemplarzy.

W drugim przykładzie, pręty są przesyłane bezpośrednio do urządzenia. Tam, z pomocą gotowych die ciętych wykrojów.

Ponadto Fundacja prowadzi pięć kąpiele: Ogień Mecz nasączone roztworem, a następnie jeden koniec jest traktowana z parafiną. Gdy klej jest nakładany na dwie warstwy – i tworzy główkę całkowicie. Następnie została ona pokryta specjalną warstwą, która chroni je przed wpływem zewnętrznym.

Po tych procedurach dopasowania suszy się w suszarce, po czym były polerowane, sortowanie według długości i przekroju poprzecznego, całkowicie eliminując stwa.

sprzęt

Z każdego drzewa meczów i uczynić swój proces produkcyjny, już znalezione. Zwróćmy się teraz do kwestii surowców i urządzeń.

Cały cykl linii produkcyjnej do wytwarzania zapałek zawiera nachyloną do cięcia, suszarka do specjalnych wykrojów wybiera urządzenie maszynowego połysku, elementy mikser chemicznych, pudełka producenta nanositel fosforu i tak dalej.

surowce

Materiały potrzebne: Technical dwuchromianu potasu, siarczan miedzi, wosk parafinowy lub Kłody drewna sosnowego i osiki. Nawet niewielki sklep, który wyprodukował mecz, musi być obsługiwany przez osoby, które składa się z co najmniej dziesięciu osób. Wśród nich jest kilka technologii, operator dwóch lub trzech linii, robotnicy (które bez nich w miejscu pracy), sklep zarządzanie i ładowarka.