399 Shares 2966 views

„Średni” – kompleks mieszkalny (Moskwa, Riazań prospekt): opis, ceny, opinie

Deweloperzy Moskwy na chwilę nie przestał aktywność, podnosząc coraz to nowe obiekty. Ale również wiele pobytów w stolicy ludzi z innych miast, a nawet krajów. Wszyscy potrzebują mieszkań, a wiele z nich zupełnie wystarczających funduszy na zakup mieszkania. „Środowisko” – kompleksu mieszkalnego oferta potencjalnych nabywców mieszkań o różnym metrażu i układów.


kamienice

Kompleks mieszkalny „Środowisko” (stacja metra „Riazań prospekt”, jako punkt odniesienia) znajduje się w odległości nieco ponad pięć kilometrów od stacji. Ale kilka metrów przeszły środkowy pierścień Moskwa, Niżny Nowogród „zatrzymać”. Dostępny od stacji metra do przyszłych nabywców domów mieszkań będą mogli wielo-trolejbusowe i autobusowe trasy. Do czasu, to tylko około 15 minut. Ponadto, istnieje kilka taksówek, mijając osiedle mieszkaniowe „środowisko”, którego budowa wkrótce zająć jego miejsce w alei.

Obecnie spacerem od stacji metra do skomplikowanej ścieżki jest znacznie więcej, i iść do pokonania go jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie. Możemy być również osiągnięty przez elektrycznym pociągiem do stacji kierunku „Karacharovo” Gorkiego, który jest faktycznie naprzeciwko kompleksu.

Ocena wygodna dostępność

Teraz „Środowisko” (osiedle) zbudowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji. Pomiędzy tętniącym życiem Riazań Avenue i przyszłego spokoju mieszkańców kompleksu jest warta centrum biznesu. W przyszłości przewiduje się budowę wiaduktu w pobliżu kompleksu. Do tej pory, zameldować się w kompleksie nie można zadowolić się właścicielami swoich pojazdów, ponieważ nie jest wygodne. Uzyskać możliwie najlepszy z Riazań Avenue, tylko jest to najbardziej obszerna i wygodna w podróży. Wszystkie pozostałe wejścia są wąskie. A perspektywa jest prawie zawsze załadowane samochody. Na wolnym przepływem ruchu wywiera swój wpływ budowy wiaduktu.

W tej chwili jest to niemożliwe, aby powiedzieć z absolutną pewnością, że budowa kompleksu mieszkaniowego jest bardzo przydatne dla przyszłych właścicieli mieszkań w nim. Ale w pobliżu stacji metra w budowie, tworzy trasę bez świateł drogowych i przejść podziemnych, a to daje nam nadzieję na przyszłość istnienia korzystna po około dwóch lat.

Opis obiektu

Który ostatecznie będzie „Środowisko”. Kompleks mieszkalny ma pojawić się w 2021 roku na terenie strefy przemysłowej w rejonie Moskwy robotników tekstylnych. Deweloper planuje wybudować budynki dwadzieścia monolit cegły o zróżnicowanej wysokości. parkingi podziemne są planowane dla właścicieli własnych pojazdów. Tak, że dzieci mogą uczestniczyć w edukacji przedszkolnej i opieki nad dzieckiem obiektów, będzie także szkoła i przedszkole zbudowane. Te ostatnie zostały ujęte w pierwszej fazie budowy, a szkoła będzie zbudowany później.

Pierwsze piętra budynków tradycyjnie są przypisane do pomieszczeń niemieszkalnych, które będą sprzedawane lub dzierżawione do przyjmowania różnych infrastruktur społecznych. Będzie sklepy i banki, i różne urzędy. Jest to dodatek do bycia ważnym centrum biznesowe zaprojektowane w centrum kompleksu. Terytorium zdobi tereny rekreacyjne.

Sam projekt jest rozwinięciem bardzo dużą skalę, pod jej uchylenie 19,4 ha gruntów. Istnieje kilka etapów budowy. Wypełnianie „środowisko”, kompleks mieszkaniowy, będzie w stanie zakończyć budowę po ponad trzech tysięcy mieszkańców.

W pierwszej fazie budowy

Pierwszy etap polega na konstrukcji budowlanych z pięciu wieży mieści dwa średniej budynków wysokość i, jak wspomniano powyżej, przedszkola. Zgodnie z deklaracją projekt Ostateczny termin domów zaplanowano na pierwszy kwartał 2018 roku, a właściciele mieszkań muszą dostać klucze do nich w trzecim kwartale tego samego roku. Jeden z budynków będzie wysokość 44 pięter. Inne – na 25. Są one podłączone do jednego-piętrowym budynku, w pełni przeznaczono na biura. Następnie ciało zostanie zbudowany w 5-9 piętra i jednej ósmej historii.

Niektóre niedogodności może dostarczyć wieżę, czy raczej są one zbliżone do siebie lokalizacji zaledwie trzydzieści metrów. Deweloper planuje zakończyć drugi etap budowy, a do czasu, kiedy nabywców mieszkań w pierwszym etapie domów otrzymają klucze do swoich mieszkań.

W chwili obecnej nie są jasno zdefiniowane terminów domów nawet na drugim etapie budowy, nie wspominając już trzeci i czwarty. Ale wstępnie zaplanowano, że zostaną zakończone w 2019 r. Do tej pory tylko ogłosił przetarg wyboru wykonawcy.

Drugie i kolejne etapy budowy

„Środowisko”, kompleks mieszkalny, na drugim miejscu zapewni dziesięć budynków mieszkalnych. Wśród nich są trzy wieże i siedem skorup wielokrotnego pomieszczenia w wysokości od pięciu do dziewięciu pięter. Potem, już w następnym budowy osiedli i parku wzniesiono budynek trzy wieże mieszkalne. Na terenie parku znajdują się ścieżki spacerowe, bikeways klub „Tenis Park” i centrum fitness. W ostatniej fazie budowy ( „środowisko”, kompleks mieszkalny), deweloper przewiduje budowę budynków biurowych. Będą one oddzielają obszar Parku hałasu Riazań Avenue.

Ceny mieszkań

Różne apartamenty oferowane przez projekt. „Środowisko”, kompleksu mieszkalnego, który oferuje około 295 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni pod mieszkania. Kompleks oferuje od studia do trzy-pokojowe mieszkania o powierzchni od 24 do 96 metrów kwadratowych. Na wyższych piętrach apartamenty z dużym balkonem i panoramicznymi oknami. Wszystkie apartamenty są urządzone z deweloperem, który z kolei pozwala przyszli właściciele zaoszczędzić znaczne środki w celu naprawy i wprowadzić już w pełni gotowy do życia apartamentami.

Jeśli chodzi o koszty mieszkań LCD „środa” (nowy), cena za metr kwadratowy apartamentów z jedną sypialnią zaczynają się od około 145 tysięcy rubli. Jednocześnie najdroższe będzie studio, gdzie koszt do 200 tysięcy rubli za metr kwadratowy. Zatem średnia z jedną sypialnią będzie kosztować około nieco ponad 5 milionów rubli.

LCD „środowisko” ceny za jedną sypialnią oferuje nieco niższe i zaczną od 139 rubli za metr kwadratowy. Ale trzy-pokojowe sprzedawane przy średnim koszcie około 145 tysięcy rubli za metr kwadratowy.

Konstruktorzy i deweloperzy

Twórca ( „Środowisko”, kompleks mieszkalny, Moskwa) jest „PSN Group” na rynku nieruchomości od ponad 15 lat. To prawda, że wcześniej firma specjalizuje się w budowie ekskluzywnych centrów handlowych w miastach o znaczeniu federalnym – Moskwie i Petersburgu. Budowa organizacji mieszkaniowej zaangażował się w stosunkowo niedawno, takich jak projekty na dużą skalę na budowę nieruchomości mieszkalnych jest po raz pierwszy. Według autora, jest to związane z rozwojem nowych horyzontów i nowych działań rynkowych. Ponadto konstrukcja jest nieruchomości mieszkalnych, które zawiera „środowisko”, kompleks mieszkalny, ostatnio znacznie bardziej pilne i bardziej obiecujące niż obiektów dla branży w której znajduje się tymczasowy zastój.

Obecnie firma zajmuje się budową luksusowych rezydencji „Polana 44”. Ale od realizacji projektów na budowę nieruchomości mieszkalnych jest jeszcze zakończone, trudno jest ocenić jakość konstrukcji. Ale plany dewelopera nie jest ostatnim projektem. Już zaprojektowane żyły kompleks Comfort Class „Home”, którego budowa będzie realizowana w Marino. Ale do tej pory nie rozpoczęto nawet rozpoczęcia sprzedaży.

opinie

Obecnie Global Network mało zwrotnych jako projektu rozpoczęła właśnie jego realizację. Oficjalna strona zawiera wszystkie niezbędne informacje. To może być łatwo znaleźć mieszkanie, które spełnia dokładnie do swoich wymagań można znaleźć w dokumentacji projektowej.

Potencjalni nabywcy nie są zadowoleni z faktu, że strona nie dostarczają informacji o możliwościach programu wybór kredytów hipotecznych. Aby to zrobić, aby zbadać szczegółowo pozostałe informacje przewidziane w Internecie.

Kompleks mieszkalny „Środowisko” (Riazań Avenue) opinie kilku członków, ponieważ nie ma kompletnych projektów budowlanych, jeszcze nie dostaliśmy klucze do mieszkania i nie ma żadnych szczególnych zadowolonych lub negatywnie nastawionych mieszkańców. Dlatego w chwili obecnej trudno jest ocenić jakość konstrukcji, dekoracji mieszkań i innych aspektów.

Trochę o sytuacji na środowisko oraz korzyści

LCD „Środowisko” oferuje apartamenty w kompleksie, który znajduje się niemal w centrum miasta. Oczywiście, nie będzie dodać punkty na swoje położenie i korzystnych warunków środowiskowych. Ale nie w pobliżu dużych zakładów przemysłowych, trujące powietrze. Również w odległości jest to ogromny park Kuskovsky którego tablica zielona decyduje o jakości powietrza w okolicy. Ten zalesiony park ma jezioro.

Jeśli chodzi o korzyści z rozliczenia w tym kompleksie apartamentów, istnieje kilka ważnych momentów. Po pierwsze, kompleks zbudowany jest na terenie Moskwy, co oznacza, że jego mieszkańcy automatycznie otrzymać rejestrację Moskwie i możliwość korzystania z infrastruktury. Po drugie, Podwórko nie będzie to parking, który gwarantuje bezpieczeństwo jego mieszkańców.