398 Shares 6106 views

Rowery Giant: opis, oceny, recenzje

Rowerem rozwija się, a wraz z nim rowery. Każdego roku inżynierowie wymyślają nowe technologie, które przynoszą produkcję na nowy poziom. Na świecie jest wiele rowerów, ale jest ich bardzo mało. To jest problem. W tej decyzji inżynierowie-projektanci jednej bardzo znanej firmy, która w tej chwili stała się bardzo popularna, podjęli się. To ona produkuje słynne gigantyczne rowery. Co to jest, jakie są ich cechy i opinie? Teraz dowiemy się.


Trochę o firmie "Giant"

Jaka jest firma? Pojawiła się w odległym tysiąc dziewięćset siedemdziesięciu dwóch. Przez cały ten czas rozwinęła się od małej firmy do dużego biznesu z rowerami rekina. Zadanie ustalone przez właściciela było bardzo proste: trzeba było zrobić najlepszy rower na świecie, dostępny dla wszystkich. To pragnienie przyniosło firmie sukces. Co roku zyski z produkcji wzrosły kilkakrotnie. Doprowadza to do tego, że "Giant" posiada niewiele ponad połowę wszystkich znanych marek. Wszystko to dzieje się tak, ponieważ dla każdego modelu powstaje pewna konstrukcja, rama i komponenty. Dlatego rowery Giant są jednym z najbardziej popularnych, a tym samym najlepszych na świecie.

Gdzie można zobaczyć "Giant"

Giant rowery są tak popularne, że są odwiedzane przez dużą liczbę osób. W tej technice sportowcy mogą rywalizować w poważnych i amatorskich konkursach. Jest to wskaźnik jakości i niezawodności tego produktu. Mówi się również o rowerów Giant opinii zwykłych właścicieli.

Jakie produkty są produkowane przez "Giant"

Również Giant rowery są popularne, ponieważ mają bardzo różnorodne produkty. Tu nawet nie mówimy o sprzęcie i jakichkolwiek dodatkowych dodatkach. Samochodowe pojazdy dwukołowe są przemyślane do najmniejszych detali: materiałów ramy, sprzętu, jasnego projektu i wielu innych.

W wyborze firmy mogą zapewnić rowerów dla dzieci Karkonosze, góry (bardzo popularne dvuhpovesy), miejskie, żeńskie, autostrady, składane. Każda z tych kategorii sama w sobie zawiera wiele interesujących i zróżnicowanych modeli, różniących się charakterystyką techniczną i wzornictwem. Możesz wybrać dowolny pojazd dwukołowy, odpowiedni do wszelkich wymagań.

Rowery Giant: opinie właścicieli

Należy zauważyć, że firma naprawdę zasługuje na reputację. Miliony ludzi już stały się szczęśliwymi właścicielami roweru z "Giant". Wszystko dzięki sumiennej i wysokiej jakości pracy. Komentarze właścicieli mówią, że technologia nigdy nie zawodzi. Jest to bardzo dobry wskaźnik, szczególnie w przypadku ciężkich warunków pracy. To z tych danych wynika, że rowery są kochane. Najważniejsze – kupić oryginalne rzeczy, a nie fałszywe na rynku, które nie będą lepsze niż zwykłe "Stealth". Dowiedz się więcej o jakości sprzedawanych produktów jest bardzo prosta. Po pierwsze, nie będzie to bardzo tanie (trzeba zapłacić za jakość), a po drugie, możesz poprosić o specjalny certyfikat jakości.

Rowery Giant: cena

Być może jedyną rzeczą, która może mylić kupującego jest cena. Mniej lub bardziej tanie modele kosztowały od trzystu dolarów amerykańskich. Profesjonalne rowery są znacznie droższe. Wszystko dlatego, że ramy wykonane są z włókna węglowego. I ta technologia jest dość droga. Ale rama jest bardzo silna i lekka, co jest bardzo ważne dla poważnego sportu.

Giant Revel: specyfikacje techniczne

Ten model jest bardzo popularny, ponieważ jego cena nie jest bardzo wysoka. Należy do kategorii tanich. Każdy chce mieć "Giant", ale ten model jest najbardziej dostępny.

Rower Giant Revel należy do klasy górskiej. Rowery montowane są na dwa typy – Hardtails i Doubles. To bardzo proste:

  • Jeśli jest zawieszenie na tylnym i przednim kółku, to jest dwusuwowa;
  • Jeśli jest tylko z przodu, to jest hardtail.

"Revel" odnosi się właśnie do kategorii tego ostatniego. Jest przeznaczony dla narciarstwa biegowego (cross-country skiing). Jego elementami są leśne ścieżki, długie windy i zejście, błoto i piasek.

Rama "Giant" wykonana jest ze stopu aluminium. Jeśli sprzedawca mówi, że jest to stal – jest to pewny znak fałszowania. Zaletą aluminiowej ramy jest to, że jest lekka i trwała. Ponadto materiał nie jest narażony na korozję. W produkcji ramy fabryka wykorzystuje specjalną technologię, która sprawia, że elementy są jeszcze silniejsze.

Kolumna kierownicy jest zintegrowana. Są to nowoczesne technologie. Jedynie na chińskich rowerkach i na "Stali" ciągle umieszczono gwintowane kolumny kierownicze.

Dla kół można od razu potwierdzić. Fakt, że "Giant" sam wytwarza dobre podwójne felgi, dzięki czemu w ich jakości nie warto się wahać. Koła mają wymiary dwadzieścia dziewięć cali. Opony "Kend" (dobra firma) z dobrym bieżnikiem zapewniającym dobrą przyczepność.

Jeśli mówimy o hamulcach, to najczęściej na tym modelu umieścić obręcz, ale można szukać innego zestawu i dysku. Różnice nie są specjalne, ale dla osób, które pragnęły hamulców obrotowych, jest wyjście.

Przejdźmy do transmisji. W sumie "Revel" dwadzieścia jeden szybkości. Jeśli chodzi o nowoczesny rower, to nie tyle. Teraz wydają więcej. Trzy gwiazdki stoją z przodu, a tylko siedem za sobą. Wszystkie urządzenia (z wyjątkiem karetki) pochodzą z "Shimano". Niech nie najwyższa jakość, ale całkiem do przyjęcia. Na rowerze ten poziom zrobi. Nie zapominaj, że jest to jeden z najtańszych modeli, więc nic nie można jej oczekiwać, ale sprosta głównym zadaniom.