389 Shares 2571 views

Jak podłączyć iPada do komputera?

Jak podłączyć iPada do komputera – pytanie wydaje się prosta. W pudełku z upragnionego producenta tabletka opiekuńczy pakowane kilka rzeczy, wśród których znajduje się mały biały koronki. Jeden kawałek koronki ze złączem USB przeznaczony jest do komputera, drugi – do podłączenia iPada. To wszystko, matematyka, nic skomplikowanego: Podłącz złącze do odpowiedniego urządzenia i cieszyć się wynik.

Ale nie domyślił – po komisja powyższych magicznych rytuałów nie spowoduje takiego „ayShnurkom”, co chcemy zobaczyć. A wszystko to z powodu oprogramowania iTunes, bez którego nic nie będzie działać. I nie powinno być przygnębiony i winy „tych bandytów, którzy nie zostali poinformowani o trudnościach natychmiast usuwane dużo pieniędzy, stworzył kompleksową i dziwne urządzenie …” – wszystko jest rozwiązane w obecności czasu i chęci.

Zacznijmy aby zrealizować swoje marzenie – dzisiaj dowiadujemy się, jak podłączyć iPada do komputera.

Krok 1. Przejdź do strony internetowej firmy Apple (apple.com) i tam znaleźć sekcję dotyczącą programu iTunes *. Kliknięć i po otwarciu strony jest przycisk «Pobierz» (Download) i załadować program na komputerze. Zainstaluj i można zauważyć, że pierwszy etap naszego zadania jest wykonywany.

* Oprogramowania iTunes – to darmowa aplikacja stworzona przez Apple dla swojej technologii cyfrowej. W jego centrum znajduje się cyfrowy odtwarzacz muzyki do odtwarzania muzyki i wideo z wielu funkcji. Wraz z nim jest dostępna w App Store, konwertować zawartość multimedialną z synchronizacją urządzeń Apple, aktualizację oprogramowania sprzętowego urządzenia i więcej.

Krok 2. Pożądane jest, aby zakończyć proces rejestracji i uzyskać Apple ID w celu uzyskania dostępu do sklepu aplikacji Apple. W tym wirtualnym repozytorium treści, każdy może wybrać programu, książki lub muzykę dla swojego zwierzaka. Dostępne zarówno płatnych i darmowych aplikacji. Nie bój się o konieczności wprowadzenia danych karty kredytowej. Nawet jeśli nie – można łatwo utworzyć konto i pobrać darmowe oprogramowanie swobodnie.

Aby to zrobić, trzeba znaleźć informacje na temat jak podłączyć iPada do komputera i znak w AppStore (sklep z treściami cyfrowymi dla technologii cyfrowej Apple) bez kart płatniczych. Informacje i szczegółowe instrukcje na temat procesu rejestracji można znaleźć w Internecie.

Krok 3: Po zainstalowaniu i rejestracji programu, można bezpiecznie oddychać (lub wdychać). Take „magiczny białej koronki” z pudełka i podłączyć go za pomocą dwóch urządzeń. Efektem jest pełne połączenie, które zostaną pobrane do swoich muzycznych iPad, zdjęć, filmów, aplikacji, dokumentów, książek i innych przysmaków. Teraz wiemy, w jaki sposób podłączyć iPada do komputera.

Osobno chcę wspomnieć możliwość synchronizacji urządzeń (PC i „Apple” PET). Co to jest: nie można połączyć tablet zmienić listę plików na komputerze użytkownika w iTunes, tj dodać nową muzykę, filmy lub oprogramowanie, usunąć stary lub tworzyć nowe listy odtwarzania.

Po podłączeniu urządzenia do druku „Sync”, a program będzie dokonać niezbędnych zmian automatycznie. Kilka minut później, płyta jest gotowa do użycia z nową zawartością.

To wspaniałe, aby ułatwić proces aktualizacji informacji. Po prostu „rozprowadzić” w programie jest to, czego potrzebujesz, a ona będzie niezbędne manipulacje, które przekształcają wszystkie „odpowiedni format” zachowania, a czasem ze znaczną poprawą jakości.

A jeśli wydawać się nieco skomplikowane na pierwszy iPad podłączyć do komputera, a następnie nie będzie w stanie to zrobić bez tej poręcznej i inteligentnego asystenta – program iTunes. Że tylko jest usystematyzowanie plików multimedialnych na komputerze …. Będziesz zaskoczony, jak wiele „nowych” muzyka i filmy zapisane na dysku twardym komputera. Wyszukiwanie, pobieranie lub usuwanie niepotrzebnych informacji stanie się bardzo proste i przyjemne procedura.

Jak podłączyć iPada 2 do komputera? W ten sam sposób, co reszta iPad, iPhone i iPod. Instrukcje opisaliśmy. Powodzenia!