593 Shares 9813 views

Wymiana zapisu: funkcje i możliwości

Zapotrzebowanie na pisanie dziś jest co najmniej tak niskie, jak pełne copywriting. Aby pomyślny rozwój zasobu internetowego w celu zaktualizowania zawartości na nim musi być stały. Wymaga to nie tylko czasu, ale także inwestycji znacznych funduszy.


W rzeczywistości nie zawsze wymaga to tylko materiałów autora. Na przykład zawartość wiadomości może zostać utworzona przez przeniesienie zawartości oficjalnych źródeł innymi słowami, to jest za pomocą przepisywania. Jest dużo tańszy, a materiały na wyjściu nie są mniej unikalne i jakościowe.

Głównym dostawcą takich materiałów jest wymiana zapisu. Zasoby, które sprzedają treści, teraz w Internecie dość dużo. Co do zasady są to wymiana mieszana, która zapewnia również usługi copywriting. Ale są też witryny, które specjalizują się w tworzeniu wyłącznie nadruku materiałów.

Od razu konieczne jest zastrzeżenie, że jakakolwiek wymiana wymiany sprzedaje i tworzy treści w skali masowej, wielu autorów pracuje nad tym, niektóre z nich są nowicjuszami bez doświadczenia, dlatego ich usługi są dość tanie, a często o bardzo wątpliwej jakości.

Profesjonalne agencje i wyspecjalizowane zasoby zajmują się ponowną oceną na innym poziomie, zapewniając klientom wysoką jakość, poważną treść, dobrą stylistykę i kompetentne wykonanie. Ceny w tym przypadku są znacznie wyższe, ale gwarantują, że zamówienia nie muszą być sfinalizowane, co daje możliwość swobodnego pozbycia się wyników pracy i ich upewnienia. Możesz zamówić ponowne napisanie w dynamicznie rozwijającym się projekcie, który zatrudnia ponad 1000 autorów. Dla właścicieli witryn, którzy są zainteresowani szybką promocją, istnieje możliwość umieszczania materiałów reklamowych w witrynie.

Oferujemy selektywną analizę wymiany treści, która określa się jako zasoby umożliwiające pisanie nowych usług.

Jednym z takich miejsc jest wymiana zapisu TextBit. Zasób jest dość tania, małe teksty są tworzone w wierszu, ale zanim zostaną wysłane do klientów, są testowane przez moderatorów.

Kolejna wymiana zapisu, która zajmuje się tylko tekstami – Geonov. Tutaj można zobaczyć profile autorów pracy, składające się wyłącznie z nicku; Brak portfela, brak oceny nie można znaleźć. Klient nie może znaleźć niczego interesującego w profilu dla siebie. Trudno wyciągnąć wnioski. Zasób jest wciąż młody, więc prawie nie ma opinii na temat jakości usług w sieci. Bardzo podobna jest strona Noxon-Text. Zasady pracy są takie same, oczywiste jest, że jakość będzie w przybliżeniu taka sama.

ContentMonster to poważniejszy zasób do tworzenia treści niż czysta wymiana zapisu. Jedną z jego stron jest praca nad przepisywaniem materiałów. Ten zasób jest znacznie popularniejszy wśród webmasterów i właścicieli witryn. Wykonawcy zamówień są rekrutowani przez oddanie, więc jakość pracy tutaj jest na wyższym poziomie.

Inną wymianą akcji jest jd4. Działa tylko sprzedając przepisane materiały lub pisze na zamówienie. Materiały można wykupić tylko przez rejestrację.

Wmzona – miejsce o bardzo niskich cenach; Możesz wybrać materiał, wypełniając prosty formularz. Jakość wyrobów jest trudna do określenia, ponieważ część ogłoszenia o sprzedanych materiałach jest pole "Możliwe błędy" wraz z ich liczbą. Można stwierdzić, że materiały nie są sprawdzane przez moderatora.

Rerayt można kupić, oczywiście, nie tylko na wymianach, które zajmują pozycję zajmującą się pisaniem materiałów innych ludzi. Sklepy artykułów z kategorii "przepisywanie" znajdują się we wszystkich zasobach, które tworzą treść. Taka popularna wymiana copywritingów, jak Advego, Etxt, TextSale, TextBroker i inni sprzedają taką treść. Te miejsca są łatwiejsze w obsłudze, tutaj można znaleźć katalogi strukturalne dotyczące tematów artykułów.