518 Shares 4345 views

Bandaż okład do korekty. Antycellulitowy ciało owija w domu – przepisy kulinarne

Przez cały czas, dziewczęta i kobiety chcą wyglądać bardziej atrakcyjne i atrakcyjne dla płci przeciwnej. Aby to zrobić, możemy użyć wszystkich możliwych środków i metod. Choć postęp i nie stoi w miejscu, ale w celu zachowania kształtu i utrzymać skórę w dobrej kondycji, jak w dawnych czasach, nowoczesne dziewczyny korzystania bandaż owinąć.


Funkcje procedury

Zawijanie Shaping – jeden z najbardziej popularnych narzędzi do tworzenia i modelowania ciała swoich marzeń. Ponadto podskórnej warstwy naskórka może być wzmocniony za pomocą procedury i sprawiają, że skóra jest bardziej elastyczna i jedwabiste. Cóż, jeden z najbardziej skutecznych jego gatunku do walki z cellulitem jest po prostu owinąć bandażem.

Jest on podzielony na kilka odmian, wszystko zależy od składu zostać wykorzystane do stosowania na ciało. Należy zauważyć, że przed wykonaniem bandaż owinąć w domu, trzeba skonsultować się z kosmetyczki, ponieważ ma wiele przeciwwskazań. Ponadto jest ekspertem może pomóc zidentyfikować obszary problemowe i znaleźć idealny makijaż dla skóry.

Tak więc uważamy, że jest to najbardziej popularne typy.

Ocieplenie bandaż Wrap

Jest to jeden z najbardziej skutecznych rodzajów, pomaga spalić tłuszcz i pozwala na krótki czas do symulacji postać.

Z tego typu owijania wpływ na naskórku następuje poprzez stosowanie różnych żeli na bazie kofeiny, papryką lub pieczenie różnych Fito wyciągi. Wszystkie te substancje mają na celu ogrzewania tkanki podskórnej, przyspiesza proces trawienia tłuszczu i dlatego odżywiają skórę wszystkich niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych korzystne.

okłady zmniejszające przekrwienie

Taki sposób stosuje się, jeśli to konieczne, aby wyeliminować obrzęk, usuwanie nadmiaru cieczy z korpusu chłonnego. W tym przypadku, główne składniki czynne stosowane w żelach będzie jagoda, mięty, kasztanowca i podobnych przeciwutleniacze.

Ponadto, ten rodzaj opakowania można stosować do zapobiegania tworzeniu się krwiaków i kruchość naczyń. Po trakcie postępowania dzieje się wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i drenaż limfatyczny przyspiesza.

okłady Kriobandazhnye

Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które z jakiegoś powodu, nagle gwałtownie straciły na wadze, ponieważ jest to bardzo dobry zaostrzenie skóry, jest dość dobrze zdefiniowany efekt liftingu. Z tego typu opakowania nie stosuje się żele i bandaże nasączone różnych kompozycji. Zwykle ta metoda jest stosowana woda termalna, ekstrakt z nasion winogron, marchew wino phytoextract, szałwi i inne zioła. Z tego typu folią jest głębokie odżywianie komórek skóry, ze względu na to, że jest wygładzona, zaostrzone i przychodzi w odpowiednim tonem.

Antycellulitowy okład

Innym popularnym typem jest zimno antycellulitowy okład. Jest to jeden z gatunków, które łatwo każda kobieta może posiadać własne w domu.

Zimny okład antycellulitowy ciało nie tylko pomoże pozbyć się podstawowy problem – cellulit, ale również odżywiają komórki skóry z minerałów i witamin. Dodatkowo, taka procedura, aby zadowolić każdego, bez wyjątku, jako że nie ma przeciwwskazań, co znacznie odróżnia go od gorącego metody. W niskich temperaturach, stosowane do pakowania kompozycji zmienia się w zakresie 21-22 stopni, a tym samym nie jest zwężenie naczyń, a korpus jest oczyszczona z wszelkich zbędnych toksyn. Również środki do obróbki na zimno może zawierać specjalne substancje i z efektem chłodzenia, takie jak mięta lub mentol.

Zawijanie powinna realizować pewien kurs, aby zobaczyć wynik. A powinno być tak:

  • zmniejszenie objętości ciała;
  • wygładzić świecącą skórę;
  • kompletna detoksykacja organizmu.

Ponieważ zimny okład nie ma konkretnych przeciwwskazań, a następnie zastosować może być obrzęk nóg, z widocznymi rozstępów na ciele, i, oczywiście, cellulit.

procedury krajowe

Oczywiście, teraz wszystkie rodzaje powyższych metod można znaleźć w wykazie usług jakiegokolwiek piękna, ale to nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć wolny czas i pieniądze, bo nie kampanii. Więc spójrzmy na antycellulitowe okłady w domu, przepisy są dość proste.

Tak więc, zanim rozpocznie proces trzeba odpowiednio przygotować skórę do ekspozycji na kompozycji odżywczej. Aby to zrobić, musi być wstępnie oczyszczone z zarośli. Po tym czasie konieczne struktura jest stosowany do obszarów problemowych, zamatyvaetsya wszystko czepiać filmu i jako takiej potrzeby leżeć pod ciepłym kocem na jedną godzinę. Następnie, pozostałości osadzonego preparatu należy przemyć ciepłą bieżącą wodą i stosuje się odżywczy krem, lepiej jest, jeśli będzie to miało wpływ chłodzenia. Jak widać, dość łatwy do przeprowadzenia antycellulitowe okłady w domu. Kompozycje przepisy dotyczące procedury zostaną omówione poniżej.

Owijania gliny

Może być stosowany do zawijania dowolnego gliny – czarny, żółty, niebieski, itp …

Dla lepszej ekspozycji na glinie, można dodać kilka kropli olejku z pomarańczy i rozmarynu. Ponadto, jeśli jest gorący okład, Clay (2 łyżki. L) może być dodany suchy proszek musztardy (1 h. L) i rozcieńczano wodą do uzyskania jednorodnej masy. Jednocześnie podczas owijania skóry mogą czuć się uczucie pieczenia. Oznacza to, że kompozycja jest w sposób prawidłowy. Jeśli palenie jest wystarczająco silny wpływ należy przerwać, a następnym razem zmniejszyć ilość proszku gorczycy. Przechowywać makijaż na ciele 20 minut, a następnie wziąć prysznic i położyć na kremów nawilżających. Gliny można stosować w obu opasania zimno i na gorąco.

wodorostów Wrap

Procedura ta, oczywiście, najlepiej jest wykonywać w kabinie, ale także w domu jest również możliwe. Glony okłady na sprzedaż w aptece. Przed użyciem musi zostać namoczone w wodzie o temperaturze pokojowej (3 łyżki. Alg łyżka 250 ml wody) kashitsepodobnoy konsystencję. Po tym, można je stosować w miejscach problemowych ciała. Po zastosowaniu składu ciała też trzeba owinąć folią spożywczą i pozostawić do działania na chwilę. Po zabiegu, tym glonów przemywa się ciepłą wodą.

T wstrząs

Skutecznym narzędziem w walce z cellulitem jest inna procedura medyczna. Jest to stosunkowo nowy i został nazwany T-Shock-wrap. Ten rodzaj jest dostępny w salonie i w domu, w rzeczywistości jest to ten sam żel, sól i bandaże owinięć bandaża. Podstawą jego kompozycji jest okap składników odżywczych z roślin, znanych za ich opróżniania i właściwości lipolityczne. T-shock-wrap może pomóc w krótkim okresie czasu, aby uzyskać zmniejszenie objętości ciała bardziej jędrna i napięta skóra. Ponadto, po przebiegu procedur spowolnić proces starzenia i rozkładu ciała jako całości. Dlatego tego typu mogą być wykorzystywane nie tylko młode dziewczyny, ale kobiety w wieku.

Ta procedura nie różni się od innych rodzajów okładów bandaż, więc nie spowoduje Ci dyskomfort lub ból.

"Severyanka"

Kolejny z najbardziej skutecznych narzędzi w walce z cellulitem jest specjalnie zaprojektowany „Severyanka” zakres środków z firmy.

Bandaż okład „Severyanka” nie daje żadnych kłopotów, ponieważ aplikacja nie zepsuć miejsce i czas ekspozycji zaledwie 40 minut. Ponadto, ta linia kosmetyków o wiele bardziej ekonomiczne pod względem finansowym w porównaniu z zagranicznymi odpowiednikami, że właściwości lecznicze i zapobiegawcze nie są gorsze konkurenci droższym segmencie cenowym.

Kobiecy opinia na temat skuteczności okładów

Wiele dziewcząt i kobiet, mające zastosowanie do którejkolwiek z metod aktualnie okłady, zauważyć pozytywne rezultaty zmian w kształcie i kondycji skóry. Jak mówią fani takich procedur, jest możliwe, aby osiągnąć doskonałe wyniki w tworzeniu idealnego ciała, jeśli odbywa się raz w tygodniu co najmniej jeden bandaż oblewania. Recenzje w większości przypadków sprowadza się do faktu, że takie procedury muszą być połączone z ćwiczeń i odpowiedniej diety, która zapewni jeszcze większy wpływ na nich.