816 Shares 9850 views

I7 920: cechy, opisy i recenzje

i7 920 ma następujące właściwości: wewnętrzny częstotliwości – 2660 kontaktów MHz – 1366 jednostek i pamięci podręcznej drugiego poziomu jest 8 Mb. W sumie, ten model posiada cztery rdzenie. Procesor Typ złącza – Soclet.


Zgodnie z dokumentacją w urządzeniu ma tranzystorów w CPU 1066 sztuk. Ochrona antywirusowa, model jest stosowany Execute Disable Bit. Powinno być i7 920 procesor (cena rynkowa) jak dotąd około 8 tys. RUB.

specyfikacje grafika

Częstotliwość podsystemu graficznego w rdzeniu I7 920 wynosi około 350 MHz. W tym przypadku renderowania można regulować. Jeśli weźmiemy pod uwagę dynamiczny częstotliwość jest równa 1,2 MHz. Bezpośrednio rozszerzenie systemu MS wspiera. Ważne jest również wspomnieć o obecności funkcji „Speaker”. Maksymalna objętość filmu jest dokładnie 1,7 GB. Dla szybkiego transferu danych to wystarczy.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że rozwój systemu HPP nie jest obsługiwany. Wszystko to sugeruje, że platforma do przechowywania informacji PAP nie może być używany. Z rozdzielczością 4096 2304 piksele częstotliwości procesora wynosi 24 Hz. dla interfejsu sterowania grafika w tym przypadku jest HDMI. architektura procesora podsystemu jest brane pod uwagę. Maksymalna rendering jest regulowana automatycznie. Z rozdzielczością 2160 pikseli 3840 czasu i częstotliwości nie przekraczającej 60 Hz.

System DirectX

„Direct” w procesor Intel I7 920 serii jest obsługiwany przez 11.1. Przede wszystkim jest on przeznaczony do zwiększenia szybkości przetwarzania. Wszystkie aplikacje w „direkte” przewidziane. Platforma jednocześnie stosowanych w interfejsie AR. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów obliczeniowe problemy mogą być szybko rozwiązane. Wsparcie dla „Open Graph” w tym przypadku jest brane pod uwagę.

W szczególności, system pozwala na przetwarzanie plików „Liberi”. Na tych samych platformach wsparcie udzielane jest w pełni. Aby wyświetlić dwuwymiarowej grafiki System „Open Graph” jest bardzo ważne. Oddzielnie, należy zauważyć, że może być regulowana za pomocą interfejsu programowania. Dane są przesyłane bezpośrednio do platform aplikacyjnych. grafiki wektorowej „Open Graph”, oczywiście, wsparcie.

Technologia "Quick Video"

Technologia "Quick Video" w modelu I7 920 VS dostępny. W rezultacie, możliwe jest, aby szybko znaleźć informacje w internecie. System odgrywa również ważną rolę w informacji konwersji. Przenośne odtwarzacze multimedialne mogą być wykorzystywane. W procesie systemem do edycji wideo nie jest zaangażowany.

Mikroprocesor systemowy InTru

"Intro" System CPU Core i7 920 jest zapewnione, a to zadowala wielu konsumentów. Pierwszy program skierowany jest do odtwarzania wysokiej jakości filmów w wysokiej jakości. Z formatem „rozmycie”, „intro” przebiegów. Trójwymiarowy obraz prędkość transmisji wzrasta systemowych dość szybko. Ponadto, przy użyciu „intro” w procesorze nie ma problemów z rozdzielczością 1080p. kontrolować parametry częstotliwościowe interfejsu stosowane serii HDMI.

Nowa technologia „Insider”

Technologia „Insider” w I7 920 jest przeznaczony do przekazywania treści. Szybkość przetwarzania zapewnia stosunkowo wysoką system. Należy również zauważyć, że „wtajemniczeni” działa tylko na platformach cholesterolu. Dla właścicieli PC, który jest dobrą wiadomością. Aby zwiększyć prędkość fotograficznego systemu przetwarzania dotyczy „Vireles Display”. Aby wysłać film może być używany. Jednak w przetwarzaniu obrazu, program nie uczestniczy.

Jakie są możliwości rozbudowy tam?

Aby pracować z rozszerzeniem i7 920 ma specjalną edycję o nazwie „Express”. Produkowana jest z różnych konfiguracjach, więc liczba kanałów może być zupełnie inna. Niektóre z nich są przeznaczone wyłącznie do odbioru i wysyłania danych. Inne zapewnić alarm. Również wersja „Express” ma na celu zapewnienie urządzeń sprzętowych do podłączenia do komputera PC. Podstawowy moduł procesora w tej sytuacji nie jest zaangażowany.

Recenzje obudowy procesora

Według przeglądów i7 case 920 jest w stanie wytrzymać wyższe temperatury. Złącze PCA w tym przypadku jest obsługiwany. Natychmiast krytycznym parametrem jest temperatura 72,3 ° C. Podsystem druk litograficzny, model ten stosowany jest bardzo obszerna. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, rozpraszacz ciepła w tym przypadku ma wysoką jakość. Wszystkich głównych komponentów do urządzeń komunikacyjnych są obsługiwane.

ulepszona technologia

Wśród nowych technologii I7 920 jest bardzo ważne, aby pamiętać, system „Turbo Boost”. Różni się ona obecnością wielu narzędzi, które są zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności systemu. W pierwszej kolejności, „Turbo Boost” rozwiązać problemu malware. Ponadto jest w stanie chronić dane osobowe użytkownika.

Prędkość zegara procesora z nim można regulować. Wszystko to pozwala nam uniknąć wysokiego systemu energetycznego. Poprzez zwiększenie taktowania przyspiesza dość szybko. Dla technologii zarządzania zagrożeniem ma „Pro”. W tym przypadku, pod warunkiem rutkikov ochronę punktową. Z Business Intelligence „za” prac technologicznych.

System "Hyper"

Szczególną uwagę w i7 920 zasługuje unikalny system „Hyper”. Jeśli wierzyć opinii, pozwala na wymianę danych w dwóch strumieni jednocześnie. Rdzeń ten sposób fizyczny są wykorzystywane oddzielnie. Z aplikacji wielowątkowych systemu radzi sobie dobrze, a wydajność wzrasta dość mocno. Zadania w środowisku zwirtualizowanym zaprojektowanego rozwiązania technologii TX.

Przede wszystkim zapewnia to wyjście danych do urządzeń sprzętowych. umożliwia również szybkie przetwarzanie danych, który jest dostarczany do procesora. Z aplikacji wielowątkowych TX stanie pracować. Funkcja „Itanium” w tym przypadku ma. Wszystko to wskazuje, że procesor może pracować na architekturze A-32. W tym przypadku bezpieczeństwo korzystania z systemu zwiększa się znacząco. „Tabele” System jest w tym przypadku warunkiem.

ona stosowana dość często do akceleracji aplikacji. Dzięki pozwala flex-pamięć go do pracy. Również „Tabele” ma na celu zmniejszenie narzutu. Platforma RRH jest w tym przypadku obsługiwanych. Żywotność baterii dzięki „Tabele”, aby zwiększyć bez problemów. Oddzielnie, ważne jest, aby pamiętać, że technologia ta jest w pełni sił wykorzystuje akcelerację sprzętową. Proces ten odbywa się poprzez optymalizację zarządzania zespołami.

Technologie Ochrony nowe dane

„Data Protekshn” – unikalna technologia, która jest przystosowana do wykonywania zadań kryptograficznych. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że jest on używany do szyfrowania danych. Z zadań wielowątkowych „Data Protekshn” komunikuje się dobrze. Rozszyfrowania danych przy użyciu systemu mogą być zaangażowane.

Jednak inny program jest używany do generowania liczb losowych, które nazywa się „Kay”. Jest przeznaczony przede wszystkim do tworzenia złożonych kombinacji liczb. Algorytmy szyfrujące są wzmacniane dobrze. Do uwierzytelniania systemu danych „Kay” nie jest właściwe. to również nie może być stosowany dla grupy szyfrowania danych.

Co daje technologia ochrony Platforma?

Technologia „Platforma Protekshn” ma wszystko, czego potrzeba, aby oprzeć się wirusów na komputerze. Jeśli wierzyć ekspertom, w celu zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania aplikacji, to pasuje idealnie. System „Gwardia”, w tym przypadku, nie ma. Jest to zestaw narzędzi, które pozwalają rozwiązać problemy z ograniczonej wydajności. W szczególności ważne jest, aby zwrócić uwagę na opcję, aby zabezpieczyć wykonanie poleceń.

Złośliwego oprogramowania z systemu uchwytów szybko. Inną opcją jest procesora mierzy start. W przypadku aplikacji wielowątkowych, to pasuje idealnie. Technologia „Anty-Tefé” w tym przypadku jest dostępna. Jeśli wierzyć opinii, system ten działa tylko na platformie AM. Za pomocą informacji, które mogą być szybko przywrócone, jeśli dane zostały utracone.