551 Shares 9089 views

Jak zrobić granaty airsoft?

Airsoft – ekscytująca rozrywka na tematy wojskowe, które nie jest kompletna bez różnych skutków hałasu i dymu. Do ich tworzenia jest najczęściej używany airsoft granat F1. Jednak nie za każdym razem mają być przeznaczone na zakup takiej drogiej amunicji jest konieczne. Z silnym pragnieniem, dostępność instrumentów i materiałów mogą być wykonane airsoft granat własnymi rękami. Przyjrzyjmy się, jak zrobić swój własny bezpieczny i skuteczny pocisk improwizowany.

Zasada działania

W zależności od funkcjonalnego celu uwolnienia pirotechnicznego, dynamicznych i pneumatycznych granaty airsoft. Pierwszy przedstawiony w postaci osłony z tworzywa sztucznego, w której umieszcza się wypełniacz z przyczepionymi. Ten ostatni ma postać zbiornika wypełnionego barwnika. Ta ostatnia zawiera balon z dwutlenkiem węgla pod ciśnieniem. Podczas usuwania Sprawdza istnieje niewielkie opóźnienie rzędu 4-5 sekund, a odstęp obudowy produktu z odpowiednim dźwięku.

wymagania jakościowe

Pożądane jest, że airsoft granat spełniać następujące wymagania:

 • Zgodne z zasadami konkurencji.
 • Mieliśmy szkodliwy element, który nie jest w kontakcie z ubranie, ale nie szkodzi zdrowiu.
 • Niski koszt produkcji i montażu materiałów prostoty.
 • Zgodne z próbkami fabrycznych zgodnie z projektem.
 • Działamy jako skuteczny środek odstraszający wroga podczas walki.

materiały

Jak zrobić airsoft granat? Aby to zrobić, trzeba uzyskać pewną liczbę materiałów. Aby standardowy pocisk pirotechniczny jest wymagane:

 • Potężny petarda.
 • Wypełniacz w postaci grochu.
 • Szycie chusty.
 • Klej biurowy.
 • Cienki materiał grzewczy.
 • Mecze i tarka do ich zapłonu.
 • Wątek.

bezpiecznik przygotowanie

Jak zrobić airsoft granat własnymi rękami? Początkowo należy zrobić bezpiecznik. Aby to zrobić, należy podjąć kilka meczów głowach, które są równo z zapalających petard układowych. Wszystko to jest łączyć w jednej strukturze za pomocą gwintu. Dodatkowo można trzymać dopasowanie do ciała petardy.

Dalsze zawiesie szycia wzięte i pocięto w paski o długości 10-12 cm. Na zakończenia odciętego wypalone, co pozwala na wyrównanie kwitnienie sprawę krawędzi.

Tarka do zapłonu mecze starannie odcięte od pudełka i jest połączona za pomocą kleju z gotowych pasów. Obecność takiego bezpiecznika pozwala szybko aktywować kolejne granaty airsoft w czasie walki.

obudowa

Jako podstawę do wytwarzania pianki gumowej rury osłonowej izolacja pochodzi małą grubość, która jest cięta na kawałki, w postaci małych cylindrów. Do wytwarzania granaty pneumatyczną podzielonych ilość materiału o długości około 10 cm. Jednakże, wiele ustalenia odpowiednich parametrów zależy od użytych petardy.

Tak, że gdy doszło do wybuchu lżejsze wypełniacz szczeliny obudowy, wykonywane małe nacięcia 3-5 mm na całym obwodzie przyszłości pocisku.

Z tych samych kręgów ciętych pianka gumowa izolacja, która posłuży jako pokrywami i dnem, aby utrzymać zawartość self-made granatów.

montaż

W końcowym etapie jest przyjmowany z petarda przymocowane wcześniej meczów i pływak za bezpiecznikiem. Element wybuchowy jest umieszczony w korpusie i jest przymocowany do dolnej części urządzenia. Dla bezpiecznej petardy dopasowanie końcowych przetworzonych silny klej.

Ponadto, obudowa jest wypełniona ziaren grochu i równomiernie rozłożone wokół bezpiecznika. Że wypełniacz nie wydawać dźwięki podczas granatów transportowych, wykonane jego zagęszczenie.

Wreszcie konstrukcja zamyka szczelnie przygotowane z izolacyjnego materiału nasadki. Powierzchnie łączące nasyca się klejem i wciśnięty.

W rzeczywistości, w tym self-made granat gotowy. Wystarczy poczekać, aż wyschnie klej.

wygląd

W rzeczywistości, najważniejsze dla własnych wykonanych granatów – funkcjonalność. Jednakże, w razie potrzeby, i obecności wolnego czasu produkt może być bardziej atrakcyjny wygląd.

Jeśli chodzi o ciało uzwojenia użyć kolorowej taśmy klejącej jest wystarczająca. Oczywiście, o wiele łatwiejsze do malowania natryskowego produkt. Jednakże obudowa stosując jako podstawę porowatego materiału izolacyjnego, zbyt dużo jak gąbka do absorpcji barwnika.

Tak więc, taśma klejąca i wykonane są podzielone na segmenty, których wielkość jest wystarczająca do gęstego korpusu uzwojenia domowych granatów. Po wklejania w otwór każdego arkusza otwory, które pozwalają, aby ułatwić ciało przełom w eksplozji. Taśma cięcie jest zalecane z niektórych dodatków, które będą wystarczające do dalszego umocnienia dna i pokrywy produktu.

W rezultacie,

Jak widać, aby granat do airsoftu z rąk nie jest tak trudne. Najważniejsze jest to, aby mieć cierpliwość i zdobyć niezbędne materiały. Urządzenie improwizowana nie jest gorszy fabryka Temat prawidłowa kolejność jakości montażu i produkcji.